Почати

Пункт призначення

Ми пропонуємо широкий спектр послуг із внутрішніх, експортних та імпортних перевезень. Потрібні послуги експрес-доставки або перевезення вантажу? Ви можете здійснювати відправлення до більш ніж 200 пунктів призначення.

Ваше відправлення

Ви можете відправляти по всьому світу будь-які товари будь-якого розміру, від документів до контейнерів. Якщо у вас громіздкий вантаж або вам потрібна термінова доставка, виберіть одну з багатьох пропонованих нами спеціальних послуг.

Готуючи своє відправлення, ознайомтеся з інформацією про пакування, маркування, доставку небезпечних вантажів, митне оформлення й експортний контроль.

Керування забиранням

Замовте послугу забирання через Інтернет або по телефону. Просто виберіть часовий проміжок, який вам підходить, і водій заїде до вас за вантажем. Вантаж буде доставлено відповідно до вибраної вами послуги — Express, Economy Express або спеціальної послуги.

Відстеження

Ваше відправлення матиме ідентифікаційний номер, який дозволяє відстежувати перебіг доставки. Завантажте наш додаток і отримуйте актуальні дані про статус вашого відправлення. Фахівці нашої служби підтримки клієнтів будуть раді відповісти на будь-які ваші запитання.

Онлайн-реєстрація

Зареєструйтесь онлайн і керуйте своїми відправленнями в одному місці. Після реєстрації ви зможете відразу почати відправляти товари й користуватися вигідними індивідуальними тарифами.

Почати зараз

Тарифи й терміни доставки

Отримайте цінову пропозицію для свого відправлення.

Зареєструйтеся, щоб відправляти товари й відстежувати доставку

Керуйте всіма своїми відправленнями в одному обліковому записі з індивідуальними тарифами.

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше