Розширена відповідальність щодо відправлень

Для забезпечення повного спокою

Ми приймаємо всі можливі запобіжні заходи щодо кожного вантажу, але бувають обставини, які ми не в змозі контролювати. Розширена відповідальність TNT покриває повну вартість Ваших товарів стосовно будь-яких ризиків.

 

Кожне відправлення, яке ми приймаємо, підлягає стандартам міжнародних конвенцій, як зазначено в наших Генеральних умовах перевезень. Однак, вони передбачають обмежену відповідальність, що залежить від ваги, а не від фактичної цінності вашого багажу.

 

Скориставшись послугою розширеної відповідальності відправлень TNT, немає жодної потреби залучати окремого постачальника послуг страхування. Просто додайте цю опцію до свого сервісу при замовленні відправлення та керуйте своїми доставками по всьому світу лише через одного постачальника.

 

Наша послуга розширеної відповідальності щодо відправлень передбачає:

Ваш спокій                      Покриває повну вартість Вашого вантажу по стосовно 
                                           будь-яких всіх ризиків.1
Низькі ставки                  Лише 1% від вартості товарів.2
Просте управління        Просто оберіть цю опцію при заповненні накладної.
Міжнародне покриття  Поширюється майже на всі відправлення у більш ніж
                                            200 країнах світу

 

1 За вийняком збитків, спричинених неналежним пакуванням. Переглянути Генеральні умови перевезень для отримання детальної інформації.
2 Покриття розширеної відповідальності до €25,000. Зателефонуйте у Відділ по роботі з клієнтами, у випадку необхідності збільшення страхової суми. Страхова сума може відрізнятись у різних країнах.

/content/express/uk_ua/site/terms-conditions.html

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше