Спеціальна доставка та обробка

Винятковий сервіс для виняткових відправлень

Незалежно від пункту призначення і обсягу робіт, ми заберемо, опрацюємо і доставимо ваше відправлення з потрібною швидкістю і з урахуванням всіх необхідних вимог.

 

Потрібно забрати відпрвленняв неробочий час? Чи спеціальна обробка вантажу, щоб гарантувати безпеку доставки? Наші послуги спеціалізованого прийому, доставки та обслуговування допоможуть Вам в цьому.

 

Пізній прийом вантажу

Для прийому вантажів в наш неробочий час, послуга для прийому відправлень за першою вимогою означає, що Ваш вантаж чи докумети можуть розпочати свою подорож, як тільки Ви будете готові.

 

Прийом / доставка у вихідні дні

Для обслуговування у вихідні, ми можемо прийняти відправлення в п’ятницю та доставити в суботу або прийняти в суботу та доставити в понеділок.

 

Обслуговування віддалених районів

Для нас немає меж та не існує таких місць куди неможливо дістатись. Ми можемо доставити та прийняти вантаж у важкодоступних та віддалених місцях. Перевірити деталі поштових індексів.

 

Послуга доставки на приватну адресу

Доставки не обмежуються лише адресами підприємств. З метою задовольнити потреби вашого клієнта, ми можемо організувати доставку за адресою його проживання.

 

Пріоритетне обслуговування

Оберіть пріоритетне обслуговування починаючи від прийому до доставки та ваш вантаж буде відмічено спеціальною етикеткою.

 

Додаткове обслуговування

Якщо Ваш вантаж перевищує наші стандартні розміри або не може обслуговуватися на автоматизованому транспортному устаткуванні, ми забезпечимо додаткове обслуговування.

 

Обслуговування відправлень, які складаються з декільох місць

Якщо Ваше відправлення складається з декількох предметів, воно буде опрацьоване як одине відправлення.

 

Спеціальне обслуговування

Деякі вантажі мають нестандартні характеристики, наприклад, непридатність до штабелювання, тому ми виділяємо спеціальні ресурси, щоб забезпечити їх доставку так само ефективно, як і доставку звичайних вантажів.

Для отримання детальної інформації

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше