Безпечне транспортування

Ваш товар у надійних руках

Наші міжнародні та місцеві служби безпеки працюють цілодобово для забезпечення найвищих стандартів безпечного транспортування з моменту отримання Вашого вантажу до його безпечної доставки в межах міста або у будь-яку частину світу.

TNT постійно працює над вдосконаленням послуг безпеки, зосередивши увагу на заходах щодо зниження ризику з метою запобігання впливу злочинної діяльності та тероризму, а також захисту своїх працівників, активів та клієнтських вантажів.

Служба безпеки TNT

На міжнародному рівні компанія TNT створила глобальну централізовану службу безпеки, орієнтовану на повний обсяг процедур, які містять: розробку та реалізацію глобальної стратегії безпеки, стандартів, розробку систем, управління системою безпеки, обмін передовим досвідом, управління вимогами авіаційної безпеки, підтримку польових служб безпеки та забезпечення єдиного каналу зв’язку для наших стратегічних клієнтів на високому рівні.
 

За належне виконання процедур безпеки відповідає Директор департаменту міжнародного митного контролю та безпеки TNT, який безпосередньо підпорядковується Керуючому директору департаменту операцій глобальної мережі TNT. У кожному операційному підрозділі та країні існує керівник безпеки, служба безпеки та стала компетентна структура безпеки для управління стандартами безпеки та ризиками на місцевому рівні.
 

В зонах високого ризику TNT впроваджує додаткові заходи безпеки, до яких можуть входити центри контролю безпеки, GPS, конвоювання перевезень, посилений контроль на місцях та інше. Для захисту своїх працівників, активів та клієнтських відправлень TNT обмежує свої детальні заходи безпеки.

 

Керівні принципи безпечного транспортування

TNT є активним учасником багатьох експрес асоціацій глобального рівня, що орієнтовані на впровадження ініціатив як з боку митного контролю, так і з боку безпеки, при постійній співпраці з регулюючими органами та колегами з метою посилення безпеки ланцюгових поставок. Крім того, TNT впроваджує багато внутрішніх програм безпеки, керівних принципів, процесів та систем, які містять у собі:

 

 • Навчання з безпеки
  Безпека є складовою частиною всіх вступних інструктажів, які проходять нові працівники. Спеціалізований курс навчання з безпеки такий, як «Знання та розуміння заходів безпеки водіїв та золоті правила» із наданням поточних курсів підвищення кваліфікації щодо відповідних функціональних обов’язків.
 • Перевірка працівників та підрядників
  TNT здійснює процедуру перевірки працівників та підрядників щодо оцінки своїх ризиків згідно з місцевим законодавством.
 • Оцінка маршрутних ризиків
  TNT впровадила процес оцінки ризиків, пов’язаних з маршрутами, що забезпечує періодичне проведення оцінки ризиків безпеки всіх нових та існуючих магістральних маршрутів перевезення вантажів.
 • Безпечне зберігання вантажів під час транспортування
  TNT впровадила в своїй мережі керівні принципи щодо безпеки на всіх місцях під час простою та у вихідні дні.

Сертифікати з безпеки логістики

TNT впровадила стандарти у своїй мережі, що розповсюджується на всі аспекти безпеки, включаючи безпеку транспортних засобів, контроль доступу, відеоспостереження, персональних захист, системи охоронної сигналізації, навчання та інше. Стандарти безпеки TNT базуються на категорії «С» Асоціації захисту вантажів, що транспортуються (TAPA). Однак, TNT має понад 100 головних вузлів та складських приміщень у всьому світі, що сертифіковані за категорією «А» згідно з TAPA. Крім того, TNT має велику кількість інших місць, що не були сертифіковані за категорією «А» згідно з TAPA, але за стандартним рівнем «A» відповідно до TAPA. Рівні безпеки для всіх місць у межах мережі TNT базуються на результатах проведеної оцінки ризиків та впроваджених процедурах контролю за зниженням відповідних ризиків.
 

TNT прагне досягти стандартів відповідно до різноманітних митних програм щодо гарантування безпеки ланцюга поставок у будь-якій частині світу, про що свідчить отримана від Митно-торгового партнерства проти тероризму в США (C-TPAT) сертифікація (ухвалена митним та прикордонним контролем США разом із міжнародним результатом перевірки C-TPAT) та 25 сертифікатів юридичної особи Авторизованого Економічного Оператора (AEO), що були ухвалені в країнах, що є учасниками Євросоюзу.
 

Крім того, TNT є власником сертифікатів, що ухвалені AEO в Норвегії, Швейцарії та Тайвані, Партнерством із Безпечної Торгівлі + (STP+) в Сінгапурі та Партнерами із Захисту (PIP) в Канаді. TNT приділяє багато уваги всім відповідним програмам, що почали діяти з національного митного контролю та безпеки для безперервного надання послуг з безпечних ланцюгових поставок.

 

Авіаційна безпека

TNT розробила ретельно продуману програму Авіаційної безпеки, що спрямована на постійне вдосконалення та розвиток з урахуванням останніх нормативних вимог та технологічних досягнень, а також впровадження стандартів передової практики. TNT надзвичайно зацікавлена та приймає активну участь в обговореннях, що проводяться регулюючими та галузевими органами з питань підвищення стандартів авіаційної безпеки на світовому рівні

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше