Kurier

Lokalizacja: wiele lokalizacji Stanowisko: Kurier Zamieszczono: środa, 5 listopad 2014

POSZUKUJEMY KURIERÓW!

REKRUTACJA CAŁOROCZNA

Jako międzynarodowa firma kurierska o wiodącej pozycji na polskim i światowym rynku przewozów ekspresowych podejmiemy na atrakcyjnych warunkach współpracę z przewoźnikami dysponującymi własnymi samochodami w następujących miastach i ich okolicach:

Białystok (strefa wraz z Ełkiem, Gołdapią i Oleckiem) - mile widziany samochód dostawczy typu kontener z windą załadowczą
Bielsko-Biała (oferujemy współpracę przy obsłudze zleceń dorywczych - Kurier AD-HOC)
Bydgoszcz
Elbląg (strefa wraz z Kwidzyniem, Sztumem)
Gdańsk (strefa wraz ze Słupskiem) - na rejon Słupska oferujemy współpracę przy obsłudze zleceń dorywczych - Kurier AD-HOC)
Gorzów Wielkopolski
Jelenia Góra
Kalisz
Katowice
Kielce (strefa wraz z Ostrowcem Świętokrzyskim)
Kłodzko
Koszalin
Kraków
Legnica
Lublin (strefa wraz z Zamościem)
Łódź
Nowy Sącz
Olsztyn (strefa wraz z Giżyckiem, Węgorzewem, Mrągowem, Kętrzynem)
Opole - (oferujemy współpracę przy obsłudze zleceń dorywczych - Kurier AD-HOC)
Ostrołęka
Poznań
Płock
Radom
Rzeszów - pożądany BUS lub TRUCK z windą załadowczą
Szczecin - pożądany BUS min. 3-paletowy
Toruń
Wałbrzych (strefa wraz ze Świdnicą)
Warszawa
Wrocław - pożądany KONTENER 8-paletowy z windą (zlecenia dorywcze)
Zielona Góra

Podstawowe obowiązki:

- doręczanie i odbiór przesyłek na terenie miasta i okolic
- prezentowanie usług klientom, doradztwo w kwestii najlepszych rozwiązań logistycznych

Wymagania:

- zarejestrowana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
własny samochód (nie starszy niż 2011 - ładowność 4 euro palety)
znajomość topografii miasta i okolic
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
- umiejętność pracy pod presją czasu

 W zamian oferujemy:

-szerokie możliwości współpracy: regularne zlecenia, serwis miejski, kursy dorywcze (ad-hoc) poznanie światowych standardów pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie (możliwość uzyskiwania dodatkowych premii)
- gwarancję płatności w ciągu 21 dni od daty otrzymania faktury
- dostęp do najnowocześniejszych technologii
- pracę w zgranym zespole dla prestiżowej Firmy, cieszącej się uznaniem i szacunkiem klientów, jednego z liderów w branży
- współpracę z najlepszą firmą kurierską w Polsce za rok 2012, liderem na rynku,  laureatem Srebrnego Godła "Operator Logistyczny Roku" w 2012 r.

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Podania (CV oraz krótki opis posiadanej albo planowanej do zakupu floty lub samochodu), koniecznie z podaniem preferowanego regionu w temacie wiadomości (np. KURIER - OPOLE)  prosimy kierować na adres:

pl.rekrutacja.kurier@tnt.com

Uprzejmie informujemy, iż doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane, aczkolwiek rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Do góry