wyślij przesyłkę

śledzenie przesyłki

WYSYŁAJ PRZESYŁKI Z TNT I WYGRAJ ORGINALNY AUSTRALIJSKI GRILL!

Wygraj grill

WYŚLIJ PRZESYŁKĘ W 5 PROSTYCH KROKACH

Chcesz wysłać przesyłkę z punktu A
do B? Zaufaj nam. TNT przewiezie dla Ciebie każdą przesyłkę do każdego miejsca na świecie. Dodatkowo masz kontrolę nad swoją przesyłką na każdym etapie jej podróży. Przejdź do strony, gdzie znajdziesz kilka ważnych wskazówek jak prawidłowo i szybko przygotować przesyłkę do drogi. 

WYBIERZ SZYBKOŚĆ JAKIEJ POTRZEBUJESZ

TNT doręcza przesyłki każdego dnia, do każdego miejsca na całym świecie. Wybierz dogodną usługę - od doręczenia następnego dnia do transportu ciężkich frachtów. Jeśli Twoja przesyłka musi dotrzeć bardzo szybko na miejsce pomożemy wybrać dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Zaloguj się do myTNT

Zapomniałeś hasła?

we are the people network

wyślij swoją przesyłkę w 5 prostych krokach

INFORMACJE

5 lutego 2016 - TNT podpisało porozumienie sprzedaży linii lotniczych z firmą ASL Aviation Group.

WIEDZA EKSPERCKA

Pozwól naszym specjalistom pracować dla Ciebie. Nasi eksperci posiadają szeroką wiedzę z zakresu obsługi transportowej różnych branż, np. motoryzacyjnej, high tech, medycznej lub przemysłowej.  

ODPRAWA CELNA

Wysyłając przesyłkę za granicę musisz liczyć się z obowiązującymi tam przepisami celnymi. Pomożemy Ci przejść przez procedury celne szybko i sprawnie, aby Twoja przesyłka jak najszybciej dotarła do celu.

OFERTA RABATOWA TNT

Korzystaj z TNT. Zyskuj Rabaty! Im więcej przesyłek wyślesz, tym więcej uzyskasz korzyści. Wysyłaj regularnie z TNT i zarządzaj swoimi kosztami. Aktywuj swoje Tygodniowe Rabaty w TNT już dziś!