Об'єднуючи Європу заради кращих можливостей 

 

 

 

 

Покращена мережа TNT створює безпрецедентні можливості

Розширюючи свій спектр послуг і охоплення, ми просуваємося на нові ринки й забезпечуємо найкращу якість обслуговування для ваших європейських клієнтів. Подивіться, як ми це робимо. 

Більше зв'язків, більше послуг, більше можливостей

Широкий спектр послуг для задоволення ваших потреб

Що б для вас не було найголовнішим — швидкість, вартість або обережне поводження — у нас є послуги, які задовольнять будь-які потреби вашого бізнесу.

Наша видатна мережа в дії

Переконайтеся не на словах, а на ділі Дізнайтеся про наші неймовірні можливості доставки по Європі з успішних історій наших клієнтів, які демонструють нашу мережу у дії.

Відкривайте нові можливості з нашими фахівцями

Розвивайтеся завдяки підтримці однієї контактної особи з продажів на всі можливі випадки. Наша служба підтримки клієнтів допоможе вам створювати та відстежувати відправлення, а кур'єри дбайливо поводитимуться з кожним пакунком. Маючи потужні зв'язки та багаторічний досвід у логістиці, ми є ідеальними партнерами для ваших відправлень Європою.

Отримайте повний контроль завдяки нашим простим у використанні інструментам автоматизації

Спростіть собі роботу з нашим широким асортиментом потужних інструментів автоматизації. Відстежуйте свої відправлення майже в реальному часі й користуйтеся покращеною системою оформлення замовлень на myTNT2.

Почніть відправляти вантажі через нашу неперевершену мережу в Європі 

Уже є обліковий запис?

Уперше на сайті TNT?