Express Delivery Services – služby pro expresní doručení/expresní přeprava

Vyberte si z naší nabídky služeb s garantovaným časem doručení & dnem doručení a pošlete dokumenty, balíčky nebo náklady s využitím našich služeb:Nebo máte zájem o prémiové služby nebo služby šité na míru? Využijte našich Special Services.

Special Services - speciální služby

  • "Time Critical Services” - nejrychlejší možná řešení.
  • "Special Handling Services" - přepravy nebezpečného zboží, přepravy s náročnou manipulací a přepravy zboží s vysokou hodnotou. Přepravujeme řádně označené a povolené nebezpečné zboží.
  • Freight Services” - přepravy objemnějších nákladů po zemi i letecky.“Storapart & Distribution Services” - řešení pro Vaše zákazníky v oblasti Aftersalesu.
  • Outsourced services” - provozování poštovní podatelny, digitalizace záznamů.

 
Pro více informací o "Special services" kontaktujte naše Oddělení speciálních služeb.

Shipping Tools - systémy pro posílání zásilek

Aplikace pro posílání zásilek. Můžete plánovat, stanovit cenu za poslání zásilky dle individuálního ceníku, poslat a sledovat zásilky přímo z našich webových stránek anebo po instalaci speciálního softwaru. 

Vytvořte si svůj vlastní myTNT účet přímo na našich internetových stránkách a v on-line režimu posílejte a sledujte své zásilky.

Posíláte více zásilek denně? Využijte naší aplikace ExpressShipper, kterou Vám nainstalujeme přímo na Váš počítač ZDARMA.

Pokud jste někde na cestě, můžete sledovat svou zásilku jakýmkoliv prostředkem, který máte právě po ruce pomocí našich Mobile services. S využitím PDA můžete také vypočítat cenu, poslat zásilku a více.