Політика конфіденційності TNT

Дана політика конфіденційності стосується практики компанії TNT щодо збору, використання, розкриття та збереження приватної інформації (як визначено нижче), яку ми можемо отримати або безпосередньо, або при використанні Вами даного сайту.

Будь ласка, ознайомтеся з текстом угоди про конфіденційність перед використанням даного сайту або поданням інформації при роботі з ним. Даний веб-сайт керується TNT Express NV з зареєстрованого офісу в Амстердамі, Нідерланди, від імені групи громадян (надалі "TNT" або "ми") і регулюється законодавством Нідерландів.

Мета збору персональної інформації


TNT збирає і зберігає інформацію про всі здійснювані відправлення для забезпечення ефективності процесу їх доставки. TNT використовує інформацію про клієнтів і їхніх вантажах з метою забезпечення або підвищення якості послуг; взаємодії з клієнтами з приводу додаткових послуг, які можуть бути необхідні; підтримки власних бизнесс-процесів (включаючи проведення аналізу ринку і маркетингових досліджень); ефективного ціноутворення; встановлення довірливих відносин з клієнтами; здійснення фінансових операцій і забезпечення законодавчих норм і вимог.


Для обробки даної інформації TNT може залучати підрядників. Ці підрядники зобов'язані підтримувати конфіденційність інформації і їм заборонено використовувати інформацію для інших цілей. У міру того, як ми продовжуємо розвивати свій бізнес, ми можемо купити, або продати дочірні підприємства або підрозділи. У рамках цих угод, інформація про клієнтів може бути одним з переданих активів.


Прикладами інформації про клієнтів, яку ми збираємо, є імена, адреси, адреси електронної пошти та номери телефонів. Деяка інформація, зібрана TNT, відноситься до приватної ("Персональні дані").


Політика TNT - вживати необхідних заходів і гарантувати, що вся приватна інформація, що знаходиться в нашому розпорядженні, обробляється правильно і законно. Ми вживаємо всіх заходів по дотриманню цієї політики. Всі службовці та оператори з обробки даних, хто має доступ до приватної інформації, зобов'язані забезпечувати її конфіденційність.


Будь-яка приватна інформація, зібрана нами, використовується виключно заради коректного надання послуг TNT, і ми не зберігаємо її довше, ніж це юридично припустимо і необхідно.


Передача персональних даних


Ваша приватна інформація може бути передано в країни за межами Європейської економічної зони з метою виконання наших послуг. При використанні наших послуг Ви даєте згоду на таку передачу. Крім того, якщо Ви розмістите свою приватну інформацію на загальнодоступній частині сайту, вона може бути доступна особам в країнах за межами Європейського економічного простору, які, можливо, не мають законів про захист даних настільки всеосяжних, як ті, які існують в Європейській економічній зоні.


Ми будемо контролювати на постійній основі дотримання положень місцевого законодавства і правил третіми особами, такими як постачальники та підрядники, щодо приватної інформації, наявної у нас.


Доступ та коригування даних


Ви можете дізнатися, яка з вашої персональної інформації є у TNT, звернувшись у найближче представництво TNT. Ми відповімо на Ваш запит протягом 4 тижнів. У разі, якщо ми не зможемо надати інформацію за запитом, ми наведемо об'єктивні причини для відмови.


У разі виявлення неточностей та з метою забезпечення актуальності Ваших персональних даних, Ви можете звернутися в найближче представництво TNT.
Ми оновимо або внесемо необхідні зміни в наявні, в нашому розпорядженні, Ваші персональні дані.


TNT сайти


Далі описуються наші зобов'язання щодо захисту персональної інформації в ситуаціях, пов'язаних з відвідуванням сайтів TNT.


Збір персональної інформації на TNT сайтах


Доступ до значної частини інформації, розміщеної на даному сайті, користувачі можуть здійснювати анонімно, без необхідності зазначення будь-якої інформації про себе. Однак, деякі з інтерактивних служб можуть вимагати від користувача ідентифікувати себе для забезпечення можливості повноцінного обміну даними. Також в деяких випадках може виникнути необхідність у вказівці персональних даних.


Цілі та завдання активного збору персональних даних


Під час відвідування сайту TNT відбувається збір даних про відвідувачів або шляхом їх опитування, або за допомогою обміну повідомленнями по e-mail. Частина цих даних може бути віднесена до категорії персональних.


Для доступу до деяких додаткових можливостей, таким як отримання повідомлень по e-mail та розсилка новин, можуть знадобитися Ваші персональні дані.

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше