Įspėjimai

Nepraleiskite naujienų apie pasaulyje vykstančius įvykius, kurie gali paveikti tarptautinių siuntų pristatymo trukmę

Įspėjimas

Muitinimo informacija

Dėl išaugusio muitinamų siuntų skaičiaus galimi vėlavimai. Privačių asmenų siuntų deklaravimo tvarką muitinėje rasite čia.

Laikinai stabdomas „TNT Economy“ siuntų pristatymas iš Europos į JAV, Kanadą ir Lotynų Ameriką

Dėl ribotų krovinių pristatymo pajėgumų rinkoje šiuo metu susiduriame su didžiule siuntų iš Europos į JAV, Kanadą ir Lotynų Ameriką paklausa, kuri, iš esmės, yra išaugusi dėl skubių medicinos ir sveikatos priežiūros siuntų pristatymo.  

 

Siekdami užtikrinti nenutrūkstamą paslaugų teikimą esant tokiomis suvaržytomis aplinkybėmis, imamės papildomų paklausos reguliavimo priemonių, su kuriomis susipažinti galite toliau.

 

  • Įsigalioja 2020 m. gegužės 29 d. ir galioja iki kito pranešimo: laikinai apribojamas visų „Economy“ siuntų pristatymas iš Europos į JAV, Kanadą ir Lotynų Ameriką, leidžiant vienam siuntėjui išsiųsti ne daugiau kaip 100 kg per dieną.
  • Įsigalioja 2020 m. birželio 29 d. ir galioja iki kito pranešimo: laikinai stabdomas „TNT Economy“ siuntų pristatymas iš Europos į JAV, Kanadą ir Lotynų Ameriką.

Norėtume pabrėžti, kad veiklos nestabdome, todėl ir toliau priimsime „Express“ siuntas (TNT ir „FedEx“) bei „FedEx Economy“ siuntas, neviršijančias 100 kg apribojimo

Naujo adreso reikalavimai į Airiją ir iš Airijos siunčiamoms siuntoms

Atnaujiname miestelių sąrašą ir pašto kodus, naudojamus paėmimo / siuntimo etiketėms, siunčiant siuntas į Airiją ir iš Airijos, generuoti. Pakeitimai įsigalios 2020 m. rugpjūčio 24 d. Kaip atnaujinti pašto kodus žr. čia.

Verslo atsparumo stiprinimas

Šiuo precedento neturinčiu iššūkių laikotarpiu mes galime padėti jums greitai išspręsti logistikos problemas, su kuriomis susiduriate. Sužinokite, kaip stiprinti savo verslą ir toliau sėkmingai siųsti siuntas, perskaitę  mūsų paruoštas gaires.