Įspėjimai

Nepraleiskite naujienų apie pasaulyje vykstančius įvykius, kurie gali paveikti tarptautinių siuntų pristatymo trukmę

Įspėjimas

 

Laikinas papildomas mokestis

Norėdami ir toliau savo klientams teikti geriausios kokybės paslaugas, nuo balandžio 6 d. pradedame taikyti laikiną papildomą mokestį visoms „FedEx Express“ ir TNT tarptautinėms siuntoms bei kroviniams. Apie šio mokesčio taikymo nutraukimą bus pranešta atskirai. Ši priemoka netaikoma vietinėms toje pačioje šalyje siunčiamoms siuntoms.

 

Iš Kinijos į Europą gabenamų siuntų apimčių šuolis

Šiuo metu poreikis gabenti siuntas maršrutu Kinija–Europa yra rekordiškai išaugęs. Turėdami daugiau nei 670 lėktuvų parką, mes esame pajėgūs prisitaikyti prie pokyčių pasaulinėje tiekimo grandinėje. Šio maršruto aptarnavimui skiriame papildomų lėktuvų, kad patenkintume padidėjusią paklausą, tačiau vėlavimai vis tiek galimi. Mūsų muitinio įforminimo komandos taip pat turi susidoroti su žymiai išaugusiu darbo krūviu, o tai gali lemti į Europą įvežamų prekių vėlavimą.

 

Norėdami sužinoti daugiau apie paslaugų pasikeitimus spustelėkite čia.

Verslo atsparumo stiprinimas

Šiuo precedento neturinčiu iššūkių laikotarpiu mes galime padėti jums greitai išspręsti logistikos problemas, su kuriomis susiduriate. Sužinokite, kaip stiprinti savo verslą ir toliau sėkmingai siųsti siuntas, perskaitę  mūsų paruoštas gaires.

Dėl situacijos su COVID-19 Europos ir viso pasaulio vyriausybės vietiniu, valstybiniu ir nacionaliniu lygmeniu kasdien įveda naujus darbo ir kelionių apribojimus, kurie daro poveikį visų „FedEx“ grupės įmonių gebėjimui atitikti aukštus mūsų paslaugų standartus. TNT ir toliau veiks atsižvelgdama į šiuos apribojimus ir taisykles, tačiau dėl nuo mūsų nepriklausančių aplinkybių mums gali nepavykti užtikrinti skelbiamo kai kurių mūsų paslaugų pristatymo laiko. Esame dėkingi savo klientams už kantrybę ir supratimą šiuo metu, o mūsų komandos daro viską, ką gali, kad ir toliau būtų vykdomas Jūsų siuntų pristatymas šiuo sudėtingu laikotarpiu.