Įspėjimai

Nepraleiskite naujienų apie pasaulyje vykstančius įvykius, kurie gali paveikti tarptautinių siuntų pristatymo trukmę

Įspėjimas

Muitinimo informacija

Dėl išaugusio muitinamų siuntų skaičiaus galimi vėlavimai. Privačių asmenų siuntų deklaravimo tvarką muitinėje rasite čia.

Mūsų Gabenimo sąlygų atnaujinimas

Atnaujinome Europoje taikomas TNT Gabenimo sąlygas, kurios įsigalios 2021 m. birželio 1 d. Žr. Gabenimo sąlygas. Naudojimasis TNT paslaugomis po birželio 1 d. reikš kliento sutikimą su atnaujintomis sąlygomis, nebent bus aiškiai susitarta kitaip.

 

Laikinas papildomas mokestis

Norėdami ir toliau savo klientams teikti geriausios kokybės paslaugas, nuo balandžio 6 d. pradedame taikyti laikiną papildomą mokestį visoms „FedEx Express“ ir TNT tarptautinėms siuntoms bei kroviniams. Apie šio mokesčio taikymo nutraukimą bus pranešta atskirai. Ši priemoka netaikoma vietinėms toje pačioje šalyje siunčiamoms siuntoms.

 

Laikinai stabdomas „TNT Economy“ siuntų pristatymas iš Europos į JAV, Kanadą ir Lotynų Ameriką

Dėl ribotų krovinių pristatymo pajėgumų rinkoje šiuo metu susiduriame su didžiule siuntų iš Europos į JAV, Kanadą ir Lotynų Ameriką paklausa, kuri, iš esmės, yra išaugusi dėl skubių medicinos ir sveikatos priežiūros siuntų pristatymo.  

 

Siekdami užtikrinti nenutrūkstamą paslaugų teikimą esant tokiomis suvaržytomis aplinkybėmis, imamės papildomų paklausos reguliavimo priemonių, su kuriomis susipažinti galite toliau.

 

  • Įsigalioja 2020 m. gegužės 29 d. ir galioja iki kito pranešimo: laikinai apribojamas visų „Economy“ siuntų pristatymas iš Europos į JAV, Kanadą ir Lotynų Ameriką, leidžiant vienam siuntėjui išsiųsti ne daugiau kaip 100 kg per dieną.
  • Įsigalioja 2020 m. birželio 29 d. ir galioja iki kito pranešimo: laikinai stabdomas „TNT Economy“ siuntų pristatymas iš Europos į JAV, Kanadą ir Lotynų Ameriką.

Norėtume pabrėžti, kad veiklos nestabdome, todėl ir toliau priimsime „Express“ siuntas (TNT ir „FedEx“) bei „FedEx Economy“ siuntas, neviršijančias 100 kg apribojimo

Naujo adreso reikalavimai į Airiją ir iš Airijos siunčiamoms siuntoms

Atnaujiname miestelių sąrašą ir pašto kodus, naudojamus paėmimo / siuntimo etiketėms, siunčiant siuntas į Airiją ir iš Airijos, generuoti. Pakeitimai įsigalios 2020 m. rugpjūčio 24 d. Kaip atnaujinti pašto kodus žr. čia.

„Express“ siuntų pristatymas Europos viduje kitą dieną

Mūsų teikiamos „Express“ siuntų pristatymo Europos viduje kitą dieną paslaugos tranzito laikai daugumoje rinkų vėl grįžta prie įprastų. Kai kurie tranzito laiko terminai vis tiek gali būti keičiami ir siuntos gali vėluoti.

 

Norėdami sužinoti daugiau apie paslaugų pasikeitimus spustelėkite čia.

Verslo atsparumo stiprinimas

Šiuo precedento neturinčiu iššūkių laikotarpiu mes galime padėti jums greitai išspręsti logistikos problemas, su kuriomis susiduriate. Sužinokite, kaip stiprinti savo verslą ir toliau sėkmingai siųsti siuntas, perskaitę  mūsų paruoštas gaires.

Dėl situacijos su COVID-19 Europos ir viso pasaulio vyriausybės vietiniu, valstybiniu ir nacionaliniu lygmeniu kasdien įveda naujus darbo ir kelionių apribojimus, kurie daro poveikį visų „FedEx“ grupės įmonių gebėjimui atitikti aukštus mūsų paslaugų standartus. TNT ir toliau veiks atsižvelgdama į šiuos apribojimus ir taisykles, tačiau dėl nuo mūsų nepriklausančių aplinkybių mums gali nepavykti užtikrinti skelbiamo kai kurių mūsų paslaugų pristatymo laiko. Esame dėkingi savo klientams už kantrybę ir supratimą šiuo metu, o mūsų komandos daro viską, ką gali, kad ir toliau būtų vykdomas Jūsų siuntų pristatymas šiuo sudėtingu laikotarpiu.