Tarptautinės siuntos

Siųsti į užsienį turi būti paprasta. Pradėkite siųsti tarptautines siuntas 5 paprastais žingsniais.

Pasidomėkite muitinės reikalavimais

Sklandžiam muitiniam įforminimui būtinų specifinių reikalavimų nežinojimas gali sąlygoti Jūsų siuntų vėlavimą ir papildomas išlaidas. Pasirūpinkite, kad būtų sutvarkyti visi reikiami dokumentai, įskaitant ir tinkamai užpildytą komercinę sąskaitą.

Mokesčiai ir tarifai

Tarptautinėms siuntoms dažnai taikomi muito mokesčiai. Kadangi šie mokesčiai skiriasi priklausomai nuo paskirties šalies ir siuntos vertės, būtinai išsiaiškinkite, kiek Jūs arba gavėjas turėsite mokėti.

Sužinokite, ko negalima siųsti

Daugelis šalių griežtai kontroliuoja, ką galima įvežti ar išvežti iš šalies. Nepaisant šių taisyklių kyla pavojus, kad prekės bus sulaikytos ar sunaikintos. Nepamirškite pasidomėti draudžiamomis ir ribojamomis prekėmis Jūsų siuntos gavėjo šalyje.

Pakuokite dėmesingai

Užtikrinkite, kad prekės būtų supakuotos taip, kad vežant vėlavimo ir sugadinimo rizika būtų kuo mažesnė. Verta skirti papildomo laiko siuntai pakuoti ir ženklinti įsitikinant, kad ji atitinka konkrečius paskirties šalyje taikytinus specialius reikalavimus.

Užsakykite siuntimą

Liko visai nedaug!
Pasirinkite sau tinkamą TNT paslaugą ir suderinkite paėmimo laiką. Nepamirškite sekti savo siuntos naudodamiesi įrankiu „Track & Trace“.

Kad plėtra būtų sėkminga, veikite globaliai

Azija

Žingsnis į Aziją globaliu siekiančiam tapti verslui gali būti labai svarbus. Vien tik Indijoje ir Kinijoje gyvena 2,7 mlrd. žmonių, kurių dauguma priklauso sparčiai augančiai viduriniajai klasei. Todėl visiškai nestebina, kad Rytai tapo svarbia eksporto kryptimi. Verslininkai jau pastebi prabangos prekių, profesionalios įrangos ir žaliavų paklausos didėjimą – tendenciją, kuri artimiausiu metu išliks aktuali. 

ES

Eksportas į Europą gali eksponentiškai išplėsti Jūsų verslą, nes tai įvairialypis žemynas su didžiule užsienio prekių paklausa. Be to, dėl pažangios transporto infrastruktūros ir bendros įstatyminės bazės, siųsti į ES žymiai paprasčiau, nei į kitas rinkas. Penkios iš dešimties didžiausių vartotojų ekonomikų yra ES valstybėse narėse, todėl sandėriai su Europa išlieka itin saugūs.

Amerika

Sudarydama didžiulę vartojimo ekonomiką Šiaurėje kartu su viena iš pasaulyje sparčiausiai augančių ekonomikų Pietuose, Amerika gali būti įvairialypė ir pelninga rinka eksportą plečiančiam verslui. Dėl prabangos prekių paklausos bumo Meksikoje ir Brazilijoje, eksportuotojams Amerikos rinka tapo itin patraukli.

Tarptautinės siuntos. DUK