Karjera TNT

Prisijunkite prie žmonių tinklo

Svarstote apie karjerą TNT? Tuomet toliau ieškoti neverta. Čia rasite laisvų darbo vietų TNT sąrašą ir puikių patarimų, kaip priimti geriausią savo kerjeros sprendimą. 

TNT įdarbina žmones daugiau nei 60 šalių. Kiekviena šalis, verslas ir (arba) įmonės filialai paprastai patys tvarko su įdarbinimu susijusius reikalus. Siūlome ilgalaikės karjeros galimybes visuose savo verslo skyriuose – nuo vykdomojo, apsaugos, finansų, rinkodaros ir pardavimų, žmogiškųjų išteklių, ryšių ar klientų aptarnavimo iki teisės ir mokesčių skyrių.
 

Darbo vietų pasiūlymus galite peržiūrėti mūsų įmonės svetainėje.

Ar esate skaitmeninių paslaugų srities profesionalas, kurio mes ieškome? Visos Nyderlanduose siūlomos darbo vietos skaitmeninių paslaugų srityje nurodytosatskiroje svetainėje.

Mes vadovaujamės šiais principais:

  • Nuolat kelti darbuotojų kvalifikaciją;
  • Užtikrinti lygias visų darbuotojų galimybes tobulėti;
  • Skatinti darbuotojus gerinti savo ir kolegų darbą;
  • Vertinti kiekvieno darbuotojo indėlį į įmonės veiklą bei jos rezultatų gerinimą.

Savo CV su nuotrauka ir nurodyta pozicija galite siųsti el.paštu personalas@tnt.lt arba paštu adresu Dariaus ir Girėno g. 44, LT-02189 Vilnius. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

 

Prašome susipažinti su mūsų Atrankos prieš įdarbinant privatumo pranešimu. Juo apibrėžiama, kaip mūsų kompanija dirba su Jūsų pateiktais asmeniniais duomenimis. Mes gerbiame mūsų darbuotojų bei klientų privatumą ir esame atsakingi, kad Jūsų teisės į privatumą būtų paisoma įstatymų, įskaitant ir teisės aktus, įdiegiant ES Duomenų Apsaugos Direktyvą, numatyta tvarka.