Kaip siųsti...

Viskas vienoje vietoje. Sužinokite, kaip siųsti, išmuitinti, suprasti kainodarą ir dar daugiau.

Tarptautinės siuntos

Siųsti į užsienį neturi būti sudėtinga. Sužinokite, kaip Jūsų įmonė gali eksportuoti prekes ir pasiekti daugiau svarbių verslo taškų visame pasaulyje.

Muitinės formalumai

Siunčiant prekes į užsienį, jos gali užtrukti muitinėje. Sužinokite, ko tikėtis siunčiant tarptautines siuntas ir kaip sumažinti muitinimui sugaištamą laiką.

Įvairių daiktų siuntimas

Rasime geriausią būdą Jūsų siuntai nugabenti iš taško A į tašką B, kas tai bebūtų – dokumentai, krovinys ar ypatinga, daugiau planavimo reikalaujanti siunta.

Saugus siuntimas

Mūsų pasauliniame tinkle dirba kvalifikuoti pavojingų prekių ir medžiagų gabenimo specialistai, kurie užtikrina Jūsų siuntų ir jas tvarkančių asmenų saugumą.

Kainodara

Suprasdami siuntimo kainos sandarą galite efektyviau planuoti. Sužinokite, kaip skaičiuojamos mūsų kainos.

Pridėtiniai mokesčiai

Pridėtiniai mokesčiai yra privalomi papildomi mokesčiai ir priemokos už mūsų paslaugas, kurie gali būti pridėti prie Jūsų sąskaitos. Vieni dažniausiai taikomų mokesčių yra degalų mokestis, priemokos už pristatymą į nutolusias vietoves arba neužkraunamus krovinius.

Siuntos pakavimas

Tinkamai supakuodami siunčiamus daiktus pasirūpinsite, kad Jūsų siunta atkeliautų saugiai ir laiku. Tai vienas iš svarbiausių dalykų, kurį galite padaryti norėdami sumažinti vėlavimo ir sugadinimo gabenant riziką.

Siuntos žymėjimas

Aiškus siuntos žymėjimas suteikia akivaizdų pranašumą. Tai padeda mums pristatyti Jūsų siuntą ten, kur reikia, ir palengvina jos tvarkymą pakeliui.

Apskaičiuokite dydį ir svorį

Siunčiamų daiktų svoris ir matmenys yra pagrindiniai Jūsų siuntos gabenimo kainą lemiantys veiksniai. Sužinokite visą informaciją, reikiamą siuntos dydžiui ir jo poveikiui apskaičiuoti.

Patikrinkite paskirties vietą

Gabename siuntas į daugiau nei 220 šalių ir vietovių. Sužinokite daugiau apie savo siuntos paskirties vietą ir išsiaiškinkite, ar yra taikomų sankcijų arba eksporto kontrolės reikalavimų.