Jūsų siuntų žymėjimas

Kaip paruošti ir užklijuoti etiketes

Aiškiai pažymėta siunta neabejotinai yra pranašesnė. Tai leidžia mums nugabenti ją ten, kur reikia, pakeliui tinkamai ją prižiūrint. Kelios minutės, skirtos tinkamam maršruto ir kitų informacinių etikečių užklijavimui, gali daug ką nulemti.

Aiškus žymėjimas

 

1. Pašalinkite senas etiketes

Per didelis etikečių kiekis gali klaidinti. Niekuomet neklijuokite naujų etikečių ant senų.

2. Atsispausdinkite naujas etiketes

Jei įmanoma, maršruto etiketes spausdinkite ant lipnaus popieriaus. Priešingu atveju naudokite paprastą popierių ir sudėkite etiketes į dokumentų įmautę. Krovinio paimti atvykęs TNT kurjeris gali Jums parūpinti dokumentų įmaučių.

3. Įdėkite atsarginę kopiją į vidų

Prieš uždarydami dėžę į jos vidų įdėkite siuntimo dokumentus ar bent gavėjo adreso kopiją – tam atvejui, jei šorinė etiketė būtų pažeista.

4. Gerai pritvirtinkite

Tvirtinkite maršruto etiketes (arba dokumentų įmautes) ant viršutinio dėžių paviršiaus arba padėklų šonų. Įsitikinkite, kad brūkšninis kodas visiškai plokščias ir matomas, neperlenktas per kraštą. Klijuokite etiketes apklijavę siuntą juosta ar ją apvynioję plėvele, kad etiketės nebūtų uždengtos. Jei reikia, ant audinio ar medinių paviršių naudokite papildomą lipnią juostą arba sąkabas.

5. Palikite etiketes matomas

Niekuo neapvyniokite ir neuždenkite etikečių. Net jei matote jas pro plastikinę plėvelę, mūsų nuskaitymo įrenginiai gali nenuskaityti kodo.

Sužinokite daugiau apie pakavimą