Uyarılar

Uluslararası gönderilerinizi etkileyebilecek dünya genelindeki gelişmelerden haberdar olun

Uyarı

 

Geçici ek ücret

İçinde bulunduğumuz süreç boyunca müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sağlamaya devam edebilmemiz adına, 6 Nisan itibarıyla bir sonraki duyuruya kadar tüm uluslararası FedEx Express ve TNT koli ve kargo gönderilerine geçici ek ücretuygulanacaktır. Bu ek ücret yurt içi şehirler arası gönderiler için geçerli değildir.

 

Avrupa'dan ABD, Kanada ve Latin Amerika'ya TNT Ekonomi gönderilerinin geçici olarak durdurulması

Piyasada mevcut olan sınırlı kargo kapasitesi nedeniyle, şu anda Avrupa'dan ABD, Kanada ve Latin Amerika'ya, özellikle acil tıbbi ve sağlık hizmetleri gönderilerini içeren büyük bir talep ile karşı karşıyayız.  

 

Bu kadar kısıtlı bir ortamda sürekli faaliyet göstermeye devam etmek için, talebi kontrol etmek adına ekstra önlemler uyguluyoruz, örneğin:

 

  • 29 Mayıs 2020'den itibaren bir sonraki duyuruya kadar geçerli olacak şekilde: Avrupa'dan ABD, Kanada ve Latin Amerika'ya yapılan tüm Ekonomi gönderilerinde taşıyıcı başına günde en fazla 100 kg'a izin verilecek şekilde kısıtlanması.
  • 29 Haziran 2020'den itibaren ve bir sonraki duyuruya kadar geçerli olacak şekilde: TNT Ekonomi gönderilerinin Avrupa'dan ABD, Kanada ve Latin Amerika'ya geçici olarak askıya alınması.

Faaliyete devam ettiğimizi vurgulamak isteriz ve 100 kglık kısıtlama dahilinde Ekspres gönderilerini (TNT ve FedEx) ve FedEx Ekonomi gönderilerini kabul etmeye devam edeceğiz

Avrupa İçi Ekspres - Ertesi Gün

Avrupa içi ertesi gün teslimat sağlayan gönderi hizmetlerimiz pazarların büyük çoğunluğunda normal teslimat sürelerine geri dönüyor. Bazı tekliflendirilmiş teslimat süreleri hala etkilenebilir ve gecikmeler söz konusu olabilir.

 

Hizmetlerin etkilenmesiyle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayın.

İş Dayanıklılığı Oluşturma

Daha önce benzeri yaşanmamış zorluklar karşısında, işinizde karşılaşabileceğiniz lojistik güçlüklere hızlıca karşı koymanıza yardımcı olabiliriz.  Kılavuzmuz ile faaliyetlerinize nasıl dayanıklılık kazandırabileceğinizi keşfedin ve başarıyla gönderi yapmaya devam edin.

COVID-19'un etkisi, tüm FedEx grup şirketlerinin yüksek hizmet standartlarımızı karşılama kabiliyetini etkileyen, Avrupa ve dünyadaki yerel ve ulusal hükümetlerin günlük olarak iş ve seyahat kısıtlamaları düzenlemesine neden olmaktadır. TNT, bu tür kısıtlamalar ve düzenlemelerin izin verdiği şekilde çalışmaya devam edecektir, ancak kontrolümüz dışındaki kısıtlamalar nedeniyle bazı hizmetlerimiz için yayınlanan teslimat sürelerini karşılayamayabiliriz. Müşterilerimize bu süre zarfında gösterdikleri sabır ve destek için minnettarız ve ekiplerimiz bu zorlu zamanlarda sizlere hizmet sunmaya devam etmemizi sağlamak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar.

Bu sayfayı ziyaret ederek ve kullanarak, TNT ve iş ortaklarının çerez yerleştirmelerini kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi