עדכונים

הישאר מעודכן לגבי אירועים ברחבי העולם העשויים להשפיע על המשלוחים הבינלאומיים שלך

עדכון

עדכונים בתנאי ההובלה וההתניות שלנו

עדכנו את תנאי ההובלה וההתניות של TNT Europe. תנאי ההובלה וההתניות המעודכנים ייכנסו לתוקף ב‑1 ביוני 2021. עברו אל תנאי הובלה והתניות. המשך השימוש בשירותי TNT החל מ-1 ביוני מהווה הסכמה לתנאים המעודכנים שלנו, אלא אם כן הוסכם במפורש אחרת.

 

FedEx Express  ו-TNT מתאחדות והופכות לחברה אחת שתפעל בישראל!

החל מ-1 לדצמבר, 2020, FedEx  ו-TNT חוברות יחד ומשלבות כוחות בישראל. מה עומד להשתנות ומה נשאר ללא שינוי? מצורף לרשותך מדריך קצר.

 

 

Peak Surcharge

כדי שנוכל להמשיך ולספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר האפשרי במהלך תקופה זו, נתחיל לגבות חיוב  נוסף זמני על כל משלוחי החבילות והמטענים הבינלאומיים של TNT החל מה-6 באפריל 2020 ועד להודעה חדשה.
החיוב הנוסף הזמני לא יחול על משלוחים פנים ארציים.

השעיה זמנית של משלוחי TNT Economy מאירופה לארה"ב, קנדה ואמריקה הלטינית

בשל קיבולת המטען המוגבלת הזמינה בשוק, אנו חווים כיום ביקוש עצום למשלוחים מאירופה לארה"ב, קנדה ואמריקה הלטינית, במיוחד משלוחים דחופים רפואיים או הקשורים לשירותי בריאות.  

 

על מנת להבטיח את פעילותנו השוטפת בתקופה מורכבת זו, אנו מיישמים אמצעים נוספים לפיקוח על הביקוש, כגון:

 

  • החל מ-29 במאי 2020 ועד להודעה חדשה: הגבלה זמנית על כל משלוחי Economy מאירופה לארה"ב, קנדה ואמריקה הלטינית, המאפשרת לכל היותר 100 ק"ג ליום לכל שולח.
  • החל מ-29 ביוני 2020 ועד להודעה חדשה: השעיה זמנית של משלוחי TNT Economy מאירופה לארה"ב, קנדה ואמריקה הלטינית.

ברצוננו להדגיש שאנחנו ממשיכים בפעילות ונמשיך לקבל משלוחי אקספרס (של TNT ו-FedEx) וכן משלוחי FedEx economy במגבלת 100 ק"ג.

משלוחי Express בתוך אירופה למסירה למחרת היום

שירותי ה-Express שלנו למסירה ביום למחרת בתוך אירופה חזרו לזמני הובלה רגילים ברוב השווקים. חלק מזמני ההובלה הנקובים עדיין עשויים להשתבש ולהתעכב.

 

לקבלת מידע מפורט יותר על ההשפעה על השירות, לחץ כאן.

בניית חוסן עסקי

לנוכח האתגרים חסרי התקדים, ביכולתנו לעזור לך להגיב במהירות לאתגרים לוגיסטיים העלולים לעמוד בפני העסק שלך. למד כיצד לחזק ולייצב את מערכות התפעול שלך ולהמשיך לשלוח בהצלחה באמצעות המדריך שלנו.

 ההשפעה של נגיף הקורונה גורמת לממשלות ומדינות, באירופה ובעולם להוציא מדי יום מגבלות עבודה ונסיעות FedEx המשפיעות על היכולת של כל החברות בקבוצת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של השירות שלנו.

 

TNT תמשיך לפעול ככל שהמגבלות והתקנות הממשלתיות יאפשרו זאת אך יתכן ולא נוכל לעמוד בזמני האספקה שלנו עבור חלק מהשירותים שלנו עקב אירועים שאינם בשליטתנו.

ברצוננו להודות ללקוחות שלנו על כל הסבלנות והתמיכה שלהם בזמנים הללו, הצוותים שלנו עושים הכול על מנת להמשיך לספק לכם את השירות בזמנים מאתגרים.

בעצם הביקור והשימוש באתר זה, אתם מסכימים להצבת קבצי עוגיות (Cookies) ידי TNT ושותפיה. גלו עוד