עדכונים

הישאר מעודכן לגבי אירועים ברחבי העולם העשויים להשפיע על המשלוחים הבינלאומיים שלך

עדכון

 

חיוב נוסף זמני

כדי שנוכל להמשיך ולספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר האפשרי במהלך תקופה זו, נתחיל לגבות חיוב  נוסף זמני על כל משלוחי החבילות והמטענים הבינלאומיים של TNT החל מה-6 באפריל ועד להודעה חדשה.
החיוב הנוסף הזמני לא יחול על משלוחים פנים ארציים.

עלייה בכמות הסחורות בנתיב סין‑אירופה

אנו חווים כעת גידול בביקוש בנתיב סין‑אירופה (כולל בישראל) הודות לצי האווירי שלנו, המונה למעלה מ-670 מטוסים, אנו ערוכים היטב לתמוך בשינויים בשרשרת האספקה העולמית. אנו מקצים מטוסים נוספים לנתיב זה כדי לענות על הביקוש, אך עדיין עלולים לחול עיכובים. יחד עם זאת, צוות עמילות המכס שלנו מטפלים בכמות משלוחים גדולה באופן ניכר, משמעות הדבר כי עלולים להגרם עיכובים נוספים באספקת סחורות חדשות המגיעות לאירופה.

 

לקבלת מידע מפורט יותר על ההשפעה על השירות, לחץ כאן.

בניית חוסן עסקי

לנוכח האתגרים חסרי התקדים, ביכולתנו לעזור לך להגיב במהירות לאתגרים לוגיסטיים העלולים לעמוד בפני העסק שלך. למד כיצד לחזק ולייצב את מערכות התפעול שלך ולהמשיך לשלוח בהצלחה באמצעות המדריך שלנו.

 ההשפעה של נגיף הקורונה גורמת לממשלות ומדינות, באירופה ובעולם להוציא מדי יום מגבלות עבודה ונסיעות FedEx המשפיעות על היכולת של כל החברות בקבוצת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של השירות שלנו.

 

TNT תמשיך לפעול ככל שהמגבלות והתקנות הממשלתיות יאפשרו זאת אך יתכן ולא נוכל לעמוד בזמני האספקה שלנו עבור חלק מהשירותים שלנו עקב אירועים שאינם בשליטתנו.

ברצוננו להודות ללקוחות שלנו על כל הסבלנות והתמיכה שלהם בזמנים הללו, הצוותים שלנו עושים הכול על מנת להמשיך לספק לכם את השירות בזמנים מאתגרים.

בעצם הביקור והשימוש באתר זה, אתם מסכימים להצבת קבצי עוגיות (Cookies) ידי TNT ושותפיה. גלו עוד