חיובים נוספים

הסבר על החשבונית

החיובים הנוספים הם עלויות הכרחיות המתווספות למשלוחי TNT שלך.

החיובים הנוספים הבאים יחולו על משלוחי סחורות באמצעות TNT: 

חיוב דלק

בגלל התנודתיות של מחירי הדלק, TNT גובה תשלום צמוד למדד על דלק. מנגנון חיוב זה מעניק ללקוחותינו שקיפות וגישה נוחה לעלויות הדלק. לחצו כאן לפרטים מדויקים על תשלום על דלק באזורכם.

עמלת שילוח ליעדים מרוחקים

אנו מספקים שירותי איסוף ומסירה כמעט לכל נקודה נדרשת. באתרים מרוחקים ופחות נגישים, אנו מחילים עמלת שילוח ליעדים מרוחקים לכיסוי העלויות הנוספות הכרוכות בשירות.

 

חיוב ביטחון - Enhanced Security surcharge - (ESS)

TNT מיישמת הליכים, פעילויות והשקעות מיוחדות לשמירה על המשלוחים שהלקוחות מפקידים בידיה. כדי לקזז חלק מההוצאות, TNT גובה תשלום על אבטחה מוגברת בכל המשלוחים.

 

התשלום יחול על כל המשלוחים מסוג international Express‏, Economy Express ו-Special Express בתעריף של 0.07$לק"ג*, עם מינימום בשיעור 0.7$ ומקסימום בשיעור 14$ למשלוח.

 

היטל ביטחון בשירות Air Freight יחול על מטענים אוויריים בתעריף של $0.18 לק"ג*. סכום המינימום מבוסס לפי משקל של 100 ק"ג. אין סכום מקסימום.

 

*TNT משתמשת בגורם המרה נפחי כדי לחשב אם המשלוח יחויב לפי משקלו הפיזי או לפי משקלו הנפחי – הגדול מבין השניים.

 

- למידע מפורט אודות השירותים הנוספים והעמלות ב TNT לחץ כאן

מיסים נוספים החלים על איסוף משלוחי TNT המיובאים מהודו, וייטנאם ותאילנד

החשבוניות עבור איסוף משלוחי TNT המיובאים מהודו, וייטנאם ותאילנד יכללו מס נוסף אשר יחול החל מהתאריכים המצוינים ובהתאם לסכום הנקוב בטבלה שלהלן. זאת עקב השינוי במודל העסקי שלנו, ובהתאם לתקנות המס הרלוונטיות. המס יחול על כל לקוחות TNT אשר מקור משלוחיהם בהודו, תאילנד או וייטנאם, לרבות על משלמים מחוץ למדינות אלה. אם יש לכם שאלות לגבי המס, תוכלו ליצור קשר במספר הטלפון המופיע על חשבונית TNT שלכם.

מקור המשלוחמס נוסףהחל מ-
הודו18%1 ביוני 2020
וייטנאם10%1 בספטמבר 2020
תאילנד7%1 בספטמבר 2020
בעצם הביקור והשימוש באתר זה, אתם מסכימים להצבת קבצי עוגיות (Cookies) ידי TNT ושותפיה. גלו עוד