חיובים נוספים

הסבר על החשבונית

חיוב דלק

בגלל התנודתיות של מחירי הדלק, TNT גובה תשלום צמוד למדד על דלק. מנגנון חיוב זה מעניק ללקוחותינו שקיפות וגישה נוחה לעלויות הדלק. לחצו כאן לפרטים מדויקים על תשלום על דלק באזורכם.

עמלת שילוח ליעדים מרוחקים

אנו מספקים שירותי איסוף ומסירה כמעט לכל נקודה נדרשת. באתרים מרוחקים ופחות נגישים, אנו מחילים עמלת שילוח ליעדים מרוחקים לכיסוי העלויות הנוספות הכרוכות בשירות.

 

החיובים הנוספים הם עלויות הכרחיות המתווספות למשלוחי TNT שלכם.

החיובים הנוספים הבאים יחולו על משלוחי סחורות שנשלחו באמצעות TNT: 

 

עדכונים בנושא דמי טיפול נוסף במשלוח (החל מתאריך 2 בינואר 2023)

1.    דמי טיפול נוסף במשלוח

החל מתאריך 2 בינואר 2023, עשויים לחול דמי טיפול נוסף* (AHS) עבור חבילות לא סטנדרטיות במשלוחים. זאת בהתאם למשאבים הנוספים הנדרשים כדי להעביר ביעילות חבילות לא סטנדרטיות ברשת שלנו.


א.    חיוב בגין טיפול נוסף – אריזה

(45 דולר למשלוח)

דמי טיפול נוסף בגין אריזה חלים על משלוחים לא סטנדרטיים שאינם תואמים לתהליכים הסטנדרטיים שלנו, העלולים לסכן ציוד, אנשי צוות או חבילות אחרות. נדרשת עבורם התערבות ידנית כדי למנוע תקיעת חבילות במסועים, חסימה של מגלשים, שבירה של ציוד מיון או גרימת נזק לחבילות אחרות.

דמי טיפול נוסף בגין אריזה יחול על כל משלוח הכולל כל פריט או חבילה אשר:

  • אינם עטופים במלואם באריזה או במכל משלוח חיצוניים;
  • עטופים באריזה או במכל משלוח חיצוניים שאינם עשויים מחומרי סיבי גלי (קרטון), כולל בין היתר מתכת, עץ, קנבס, עור, פלסטיק קשיח, פלסטיק רך או קצף פוליסטירן מורחב (לדוגמה, קלקר);
  • עטופים באריזה או במכל משלוח חיצוניים המכוסים בניילון נצמד או בנייר עטיפה;
  • עגולים או גליליים, לרבות (בין השאר) גלילי דואר, פחיות, דליים, חביות, צמיגים, תופים או דליים;
  • רתומים ברצועות מתכת, פלסטיק או בד, או בעלי גלגלי רכב (לדוגמה, אופניים), גלגלים, ידיות או רצועות, כולל חבילות שבהן שטח הפנים החיצוני עטוף בצורה רופפת או שהתכולה בהן בולטת מחוץ לשטח הפנים;
  • עלולים להסתבך או לגרום נזק לחבילות אחרות או למערכת המיון שלנו.

ב.    חיוב על טיפול נוסף – משקל

(23 דולר למשלוח)

חל על כל משלוח הכולל כל חבילה שמשקלה בפועל מעל 31 ק"ג (אבל פחות מ-68 ק"ג).  שימו לב שמשקל ה‑AHS אינו חל על פריט, חבילה או קופסה על משטח סטנדרטי.

מערכות המיון שלנו נועדו לפריטים או לחבילות במשקל שאינו עולה על 31 ק"ג. עבור חבילות שמשקלן עולה על משקל זה נדרשת התערבות ידנית כדי להימנע ממעיכה של חבילות אחרות ומפציעה של עובדים.

לקבלת מידע נוסף על החיובים הנוספים החדשים האלה, ניתן לעיין כאן.

כדי להימנע מהחיובים הנוספים, ניתן לקרוא עוד על הטיפים שלנו לאריזה, או את ההנחיות לאריזה ב-tnt.com.


2.     הגדרה מעודכנת לחיובים קיימים לשם התאמה לסטנדרטים תפעוליים גלובליים

א.
     חיוב על טיפול נוסף – משלוח שלא ניתן להניח על גבי מסוע

דמי טיפול נוסף בגין משלוח שלא ניתן להניח על גבי מסוע חל אם פריט שוקל פחות מ‑30 ק"ג וחורג מאחד הממדים הבאים: 1.21 מטר (אורך) x‏ 0.76 מטר (רוחב) x‏ 0.76 מטר (גובה)


ב.    משלוח שלא ניתן לסדר בערימה

חיוב על משלוח שלא ניתן לסדר בערימה חל על משלוח המכיל לפחות יחידה אחת, חבילה אחת או משטח אחד שלא ניתן לסדר בערימה. המשמעות של 'לא ניתן לסדר בערימה' היא שלא ניתן לסדר יחידה, חבילה או משטח בערימה אנכית באופן בטוח ומאובטח. חיוב נוסף זה חל פעם אחת למשלוח, אפילו אם יש כמה יחידות שלא ניתן לסדר בערימה שמאוגדות במשלוח אחד.

* אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות להחיל דמי טיפול נוספים על חבילות שדורשות טיפול מיוחד או שמחייבות אותנו להשתמש באריזה נוספת במהלך ההובלה. צורת החבילה ומידותיה עשויות להשתנות במהלך ההובלה, ומה שיכול להשפיע על החיוב הנוסף שיחול. אם צורת החבילה או מידותיה משתנות במהלך ההובלה, ייתכן שנצטרך לבצע התאמות בחיוב הנוסף על המשלוח בכל שלב.

TNT שומרת על זכותה לערוך שינויים בתעריפים, בחיובים נוספים, בזמני הובלה ובאזורים ככל שתמצא לנכון, עם או בלי הודעה מוקדמת ובכפוף  לתנאים וההגבלות עבור הובלה.

 

מיסים נוספים החלים על איסוף משלוחי TNT המיובאים מהודו, וייטנאם ותאילנד

החשבוניות עבור איסוף משלוחי TNT המיובאים מהודו, וייטנאם ותאילנד יכללו מס נוסף אשר יחול החל מהתאריכים המצוינים ובהתאם לסכום הנקוב בטבלה שלהלן. זאת עקב השינוי במודל העסקי שלנו, ובהתאם לתקנות המס הרלוונטיות. המס יחול על כל לקוחות TNT אשר מקור משלוחיהם בהודו, תאילנד או וייטנאם, לרבות על משלמים מחוץ למדינות אלה. אם יש לכם שאלות לגבי המס, תוכלו ליצור קשר במספר הטלפון המופיע על חשבונית TNT שלכם.

מקור המשלוחמס נוסףתאריך כניסת המס לתוקף
הודו18%1 ביוני 2020
וייטנאם10%1 בספטמבר 2020
תאילנד7%1 בספטמבר 2020
בעצם הביקור והשימוש באתר זה, אתם מסכימים להצבת קבצי עוגיות (Cookies) ידי TNT ושותפיה. גלו עוד