שילוח בינלאומי

ביצוע משלוחים לחו"ל לא צריכה להיות משימה מסובכת. בצעו משלוח בינלאומי ב-5 צעדים פשוטים.

בדקו את תקנות המכס

אם אין לכם את הידע המתאים אודות תקנות וכללי המכס, המשלוח שלכם עלול להתעכב ולעלות לכם כסף. חשוב לדעת מהם המיסים שיש לשלם וכן למלא כראוי ובצורה מקיפה חשבונית מסחרית.

עמלות ותעריפים

סחורות הנשלחות לחו"ל כפופות לעתים קרובות לעמלות מכס. כיוון שהן משתנות על פי היעד וערך המשלוח, ודאו כי אתם יודעים מה אתם או הנמען תצטרכו לשלם.

גלו מה לא ניתן לשלוח

במדינות רבות ישנו פיקוח נוקשה לגבי סוגי הסחורות שניתן להכניס או להוציא מהן, כאשר סחורות שאינן עומדות בתנאים המתאימים עלולות להתעכב או להיהרס. אל תשכחו לבדוק לגבי סחורות שחלים עליהן איסורים או מגבלות ביעד אליו אתם שולחים.

לארוז חכם

ודאו כי הסחורה ארוזה כראוי כדי להפחית את הסיכון לעיכובים ונזק במהלך ההובלה. כדאי להשקיע זמן נוסף באריזה ובהצמדת תווית למשלוח, כמו גם לוודא כי הוא תואם לתקנות במדינה הספציפית.

הזמינו את זה

כמעט סיימתם!
בחרו שירות TNT שמתאים לכם וארגנו זמן איסוף. אל תשכחו לעקוב אחר המשלוח שלכם באמצעות Track & Trace.

בצעו משלוחים לכל העולם על מנת להרחיב את העסק שלכם

אסיה

שילוח לאסיה יכול להיות צעד קריטי עבור עסקים ברחבי העולם. עם אוכלוסייה של 2.7 מיליארד בני אדם בהודו ובסין לבד, שרבים מהם מהווים חלק ממעמד הביניים ההולך וגדל במהירות, אין זה מפתיע כי המזרח הפך למוקד יצוא. עסקים כבר זיהו את הביקוש העולה למוצרי יוקרה, ציוד מומחה וחומרי גלם - מגמה שאינה עומדת להשתנות בזמן הקרוב. 

האיחוד האירופי

כיבשת מגוונת עם ביקוש עצום לסחורות ממדינות אחרות, היצוא לאירופה יכול להרחיב את העסק שלכם באופן משמעותי. יתרה מכך, תשתית התעבורה המתקדמת ותקנות היבוא המצויות באירופה הופכות את המשלוחים לאירופה לפשוטים יותר ביחס למשלוחים לשווקים אחרים. עם חמש מתוך עשר הכלכלות הצרכניות הגדולות בעולם, אירופה נשארת אפשרות בטוחה וכדאית במיוחד.

אמריקה

עם כלכלה צרכנית עצומה ומבוססת בצפון, ועם אחת מכלכלות העולם הגדלות בקצב המהיר ביותר באמריקה הלטינית, אמריקה יכולה להיות שוק מגוון ורווחי לעסקים המעוניינים להגדיל את פעילות הייצוא שלהם. קפיצה אדירה בביקוש למוצרי יוקרה במקסיקו וברזיל במיוחד, הפכו את אמריקה לאחד השווקים האטרקטיביים ביותר עבור יצואנים.

שאלות נפוצות אודות שילוח בינלאומי

בעצם הביקור והשימוש באתר זה, אתם מסכימים להצבת קבצי עוגיות (Cookies) ידי TNT ושותפיה. גלו עוד