Özel toplama, tesli̇mat ve taşıma

İsti̇snai̇ gönderi̇ler için isti̇snai̇ hi̇zmet

Nereye giderse gitsin ve ne gerektirirse gerektirsin, gönderinizi gerektirdiği sürat ve itina ile alır, taşır ve teslim ederiz.

 

Mesai saati dışında mı bir seyi teslim almanız gerekiyor? Veya güvenli teslimatı garanti etmek için özel taşıma mı gerekiyor? Özel toplama, teslimat ve taşıma hizmetlerimiz sizi güvence altına alır. Ek ücretler geçerlidir.

 

Geç toplama

Çalışma saatleri dışındaki toplamalar için, isteğe bağlı toplama hizmeti ile siz ne zaman hazır olursanız mallarınız o zaman yolculuğuna başlar.

 

Cumartesi̇ toplama/tesli̇mat

Hafta sonu hizmeti için, Cuma günü teslim alır ve Cumartesi teslim ederiz veya Cumartesi teslim alır ve Pazartesi teslim ederiz.

 

Uzak alan hi̇zmeti̇

Hiç bir yer ulaşılamayacak kadar uzak değildir. Ulaşılması güç ve uzak yerlerde teslimat ve toplama hizmetleri verebiliriz. Posta kodu bilgilerine buradan bakınız.

 

Eve tesli̇mat hi̇zmeti̇

Teslimatlar sadece is adresleriyle sınırlı değildir. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için ev adreslerine de teslimat yapabiliriz.

 

Önceli̇kli̇ taşıma

Toplama ve teslimatta öncelikli taşımayı seçtiğinizde, teslimatınız, öncelik etiketi ile açık bir şekilde etiketlenir.

 

Çok parçalı taşıma

Gönderiniz birden fazla parça içeriyorsa, bunları tek bir gönderi olarak ele alırız.

 

Ek taşıma

Gönderiniz standart boyutlarımızı aşıyorsa veya otomatik konveyör makinemizde taşınamıyorsa, ek taşıma ile çözümleriz.

 

Özel taşıma

Kargonuz olağandışı boyut veya şekilde ise, ekibimiz her zaman olduğu gibi etkin ve güvenli bir biçimde taşınmasını sağlayacaktır, örneğin:

 

  • İstiflenemeyen malzemeler
  • IATA, ADR ve diger nakliye yönetmeliklerine göre sınıflandırılmış ve tanımlanmış maddeler

Ayrıntılar için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Bu sayfayı ziyaret ederek ve kullanarak, TNT ve iş ortaklarının çerez yerleştirmelerini kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi alın