Що ви хочете відправити?

Пересилання документів, вантажне перевезення чи відправлення, що вимагає дещо ретельнішого планування? Ми знайдемо найкращий спосіб доставити ваше відправлення з пункту А в пункт В. Поставте перед нами завдання та дізнайтеся, чому ми найкращий у світі перевізник, коли потрібні спеціальні послуги.

 

 

Ми перевозимо все

Від доісторичних скелетів до останніх розробок сонячних батарей для автомобілів - чого ми тільки не перевозили. Однак є певні види спеціалізованої доставки, де ми маємо найбільше досвіду.

 

 

 

Товари медичного призначення

Логістика у галузі медицини повинна забезпечувати дотримання специфічних норм і вирішувати особливі проблеми. Тут найменші порушення мають вагомі наслідки. Візьмемо, наприклад, вакцини. Через відхилення температурного режиму навіть на 2°C ціла партія може стати непридатною для використання.

 

Промислове обладнання

Процес транспортування та дистрибуції у виробничій сфері керується необхідністю вкладатися у терміни, встановлені вашими клієнтами. Наш досвід і знання місцевих реалій допоможуть вам виконати кожну обіцянку, яку ви дали клієнту.

 

Високотехнологічні товари

У галузі високих технологій відсутність одного компонента унеможливлює роботу цілого виробу. З нашою допомогою ви матимете все, що вам потрібно та коли це потрібно, для дотримання термінів виробництва та виведення продукції на ринок.

Автомобільна продукція

Завдяки нашому досвіду ми можемо надавати швидкі, надійні та спеціалізовані послуги в рамках вашого логістичного ланцюга в автомобілебудівній галузі. А це означає, що ваші заводи працюватимуть за графіком, а бізнес зростатиме.

 

Відвідуючи та використовуючи цей сайт, ви даєте згоду приймати файли «cookies» від компанії TNT та її партнерів. Дізнатися більше