Kütuse lisatasu Euroopas

(v.a Ühendkuningriik ja Iirimaa)

TNT rakendab kõikidele saadetistele indeksipõhist kütuse lisatasu.

Rakendatav kütuse lisatasu määr:

 

28. oktoober 2018 - 01. detsember 2018 18,50%

30. september 2018 - 27. oktoober 2018 17,50%

2. september 2018 - 29. september 2018 17,50%


Indeksipõhine kütuse lisatasu tugineb Ameerika Ühendriikide lahe ranniku (USGC) petrooliumi tüüpi reaktiivkütuse hetkehinnale ja seda muudetakse kuupõhiselt vastvalt Ameerika Ühendriikide Energeetikaministeeriumi (EIA) avaldatud petrooliumi tüüpi reaktiivkütuse galloni keskmisele hetkehinnale. Viimase hinnatabeli nende kodulehelt saab alla laadida siit

Alates 1. jaanuarist 2018 uuendasime oma kütuse lisatasu tabelit. Kütuse lisatasu muudetakse igakuiselt vastavalt allolevas tabelis toodud muutustele USGC petrooliumi tüüpi reaktiivkütuse hetkehinnas:

Juhime tähelepanu asjaolule, et kütuse lisatasu rakendatakse kahekuise viibega. Näiteks aprilli keskmine reaktiivkütuse hind avaldatakse mai teisel nädalal ning seda rakendatakse kütuse lisatasu määra kehtestamiseks juunis.

 

TNT jätab endale õiguse muuta kütuse lisatasu määra ja tabelit ette teatamata. Lisatasu summa ja ajalise kehtivuse määrab TNT oma äranägemisel. Kui kütuse lisatasu tõuseb üle maksimumväärtuse või langeb alla miinimumväärtuse või ilmneib muid muutuste vallandajaid, uuendatakse vastavalt ka ülelolevat tabelit.

 

Kütuse listasu puudutava täiendava info ja uuenduste saamiseks, külasta seda lehte regulaarselt.

Seda veebilehte külastades ja kasutades nõustud sellega, et TNT ja ta partnerid kasutavad küpsiseid. Loe lisaks