Saadetise märgistamine

Kuidas silte printida ja asetada?

Selge märgistus on selge eelis. See võimaldab viia saadetise sihtkohta ja tagab selle teel olles nõutava käitlemise. Õigetele marsruudi- ja erikäitlussiltidele kulutatud lisahetked võivad olukorda oluliselt parandada.

Selgelt märgistamise juhised

 

1. Eemalda vanad sildid

Liiga palju silte võib segadust tekitada. Ära kleebi kunagi uusi silte vanade peale.

2. Prindi uued sildid

Kasuta tellimusega kaasa antud marsruudisiltide printimiseks võimalusel isekleepuvat paberit. Vastasel korral kasuta tavalist paberit ja aseta see dokumenditaskusse. TNT kuller võib anda saadetise pealevõtmisel varutaskuid.

3. Pane sisse koopia

On hea mõte panna enne kasti sulgemist selle sisse saatedokumentide koopia või vähemalt saaja aadress, juhuks kui välise sildiga peaks midagi juhtuma.

4. Kinnita kindlalt

Pane marsruudisildid (või dokumenditaskud) kastide pealmisele küljele või kaubaaluste küljele, veendudes, et triipkood on täiesti ühetasane ja nähtav (ei ole üle serva murtud). Kinnita sildid pärast teipimist/kiletamist, et need oleksid hästi näha. Kasuta kangast või puidust pindade korral vajadusel täiendavat kleeplinti või klambreid.

5. Sildid peavad olema selgesti loetavad

Ära kata ega varja silte mingil moel. Isegi kui neid on läbi kile näha, ei pruugi meie skännerid sedasi triipkoodi lugeda.

Lisateave pakkimise kohta