Vabad töökohad TNT-s

Liitu The People Network meeskonnaga

Soovid töötada TNT-s? Siis oled õiges kohas. Siit leiad teavet TNT vabade töökohtade kohta ja asjalikke nõuandeid elu parima karjäärivaliku tegemiseks.

TNT pakub tööd enam kui 60 riigis. Iga riik, ettevõte ja/või tegevüksus haldab tavaliselt oma värbamistegevusi ise. Pakume pikaajalisi võimalusi kõigis meie tegevusvaldkondades, alustades tegevuste juhtimise, turvalisuse, turunduse ja müügi ning personalijuhtimise ja klienditeenindusega ning lõpetades juriidiliste küsimuste ja maksustamisega.
 

Vabade töökohtade ülevaate leiad meie ettevõtte veebilehelt.

Kas oled just see digitaalvaldkonna asjatundja, keda oleme otsinud? Kõik meie digitaalvaldkonna töökohad Hollandis on loetletud eraldi veebilehel.

KONTORIASSISTENT

OTSID UUSI VÄLJAKUTSEID?

SOOVID ARENEDA RAHVUSVAHELISES KESKKONNAS?

 

Kui jah, siis on TNT Eesti KONTORIASSISTENDI ametikoht just Sinu jaoks!

Sa kannad hoolt meie kontori eest - tagad igapäevaseks kontoritööks vajaliku, tegeled jooksvate küsimustega ja suhtled koostööpartneritega.

Hoolitsed meie töötajate eest - tegeled ostutellimuste ja reisikorraldusega, organiseerid erinevaid üritusi ja koolitusi.

Lisaks assisteerid personaliosakonda – koostad tööajatabeleid ja igakuiseid aruandeid, valmistad ette dokumente, organiseerid tööohutusalaseid tegevusi ning osaled kvaliteedijuhtimise protsessides.

PAKUME SULLE:

  • Mitmekülgset ja huvitavat tööd ning võimalust areneda muutuvas keskkonnas.
  • Profiilile vastavat väljaõpet ning toetavat kollektiivi.
  • Rahvusvahelist töökeskkonda. Suhtled erinevate projektide raames kolleegidega üle maailma!


TNT-s tunned, et oled osa meeskonnast. Me väärtustame oma inimesi – lisaks väärilisele töötasule tunnustame ning kiidame häid kolleege. Tähistame koos kalendrisse jäävaid pühi, toetame MTÜ-d Igale Lapsele Pere ja korraldame ühiseid ettevõtmisi.

SOBID MEIE MEESKONDA KUI suhtlemine paneb silmad särama ning korrektsus ja asjaajamine võiks olla teiseks nimeks - oled oma töös täpne ja oskad aega planeerida. Sulle meeldib organiseerida - Sinus on algatusvõimet ja loovust, suhtled vabalt inglise keeles ning oled hea arvutikasutaja.  

Saad täiendavaid plusspunkte, kui on varasem kokkupuude personalitööga, teadmised tööohutusest ja/või kvaliteedijuhtimisest ning oskus suhelda vene keeles. Kõige olulisem, et naudid oma tööülesandeid ja tuled hommikul tööle rõõmsal meelel!

 

LIITU MEIEGA:

Saada ingliskeelne CV aadressile cv.ee@tnt.com  (märgusõna „Office Assistant“) või helista +372 627 1474 (Maris, HR).

Tutvu TNT-ga kodulehel www.tnt.com

 

Hetkel vabad töökohad

Palun lugege meie isikuandmete puutumatuse põhimõtteid, mida kohaldatakse TNT kasuks läbiviidavas töölevõtueelses taustakontrollis. Need põhimõtted näitavad, kuidas me teilt saadud isikuandmeid käsitleme. Me austame oma töötajate ja klientide isikuandmete puutumatust ning arvestame kohalduvatest seadustest (sh ELi andmekaitse direktiivi rakendusaktid) tulenevat õigust isikuandmete puutumatusele.

Seda veebilehte külastades ja kasutades nõustud sellega, et TNT ja ta partnerid kasutavad küpsiseid. Loe lisaks