Vabad töökohad TNT-s

Liitu The People Network meeskonnaga

Soovid töötada TNT-s? Siis oled õiges kohas. Siit leiad teavet TNT vabade töökohtade kohta ja asjalikke nõuandeid elu parima karjäärivaliku tegemiseks.

TNT pakub tööd enam kui 60 riigis. Iga riik, ettevõte ja/või tegevüksus haldab tavaliselt oma värbamistegevusi ise. Pakume pikaajalisi võimalusi kõigis meie tegevusvaldkondades, alustades tegevuste juhtimise, turvalisuse, turunduse ja müügi ning personalijuhtimise ja klienditeenindusega ning lõpetades juriidiliste küsimuste ja maksustamisega.
 

Vabade töökohtade ülevaate leiad meie ettevõtte veebilehelt.

Kas oled just see digitaalvaldkonna asjatundja, keda oleme otsinud? Kõik meie digitaalvaldkonna töökohad Hollandis on loetletud eraldi veebilehel.

Hetkel vabad töökohad

Palun lugege meie isikuandmete puutumatuse põhimõtteid, mida kohaldatakse TNT kasuks läbiviidavas töölevõtueelses taustakontrollis. Need põhimõtted näitavad, kuidas me teilt saadud isikuandmeid käsitleme. Me austame oma töötajate ja klientide isikuandmete puutumatust ning arvestame kohalduvatest seadustest (sh ELi andmekaitse direktiivi rakendusaktid) tulenevat õigust isikuandmete puutumatusele.