Lisatasud

Lisatasud on täiendavad tasud, mis lisanduvad TNT-ga saadetavatele saadetistele.

TNT-ga pakkide saatmisel kehtivad järgmised lisatasud.

Kütuse lisatasu

Kütusehinna kõikumise tõttu rakendab TNT kõikide saadetiste puhul indeksipõhist kütuse lisatasu. See võimaldab kajastada kütusekulusid klientidele läbipaistvamalt. Kütuse lisatasu suuruse kohta leiad infot siit.

Kaugpiirkonna lisatasu

Pakume pealevõtmist ja kohaletoimetamist peaaegu kõikjalt ja kõikjale, kuhu soovid. Teatud kaugematesse ja raskesti ligipääsetavatesse sihtkohtadesse saatmisel lisandub lisakulude katmiseks aga kaugpiirkonna lisatasu

 


Lisaturvameetmete tasu

TNT on rakendanud täiendavaid meetmeid ning teinud investeeringuid klientide saadetiste turvalise transpordi tagamiseks. Lisakulude osaliseks hüvitamiseks lisandub kõikidele saadetistele lisaturvameetmete tasu.
 

Nimetatud tasu kohaldub kõigile rahvusvahelistele Express, Economy Express ning Special Express teenuste saadetistele 0,05 eurot kg kohta* (minimaalselt 0,50 eurot ja maksimaalselt 10,00 eurot saadetise kohta).
 

Lennuveo (Air Freight) korral on lisaturvameetmete tasu 0,09 eurot kg kohta*. Tasu alampiir on 100 kg hind (9 eurot). Ülempiiri ei ole.
 

*TNT otsustab mahukaalu teisendusteguri alusel, kas saadetisele kohaldatakse tasu vastavalt tavakaalule või mahukaalule – tasu arvutatakse suurema väärtuse alusel.