Lisatasud

Lisatasud on täiendavad tasud, mis lisanduvad TNT-ga saadetavatele saadetistele.

TNT-ga pakkide saatmisel kehtivad järgmised lisatasud.

Kütuse lisatasu

TNT rakendab kõikide saadetiste puhul indeksipõhist kütuse lisatasu. Täpsema info kütuse lisatasu kohta leiad siit.

Kaugpiirkonna lisatasu

Pakume pealevõtmist ja kohaletoimetamist peaaegu kõikjalt ja kõikjale, kuhu soovid. Teatud kaugematesse ja raskesti ligipääsetavatesse sihtkohtadesse saatmisel lisandub lisakulude katmiseks aga kaugpiirkonna lisatasu

 

 

Eeliskäsitlus

Kõikidele teenustele saab tellida Priority lisateenuse, mis kindlustab saadetise eeliskäsitlemise sihtpunktist adressaadini ja tagab kiireima võimaliku kättetoimetamise. Teie saadetis markeeritakse selgelt eristatava Priority markeeringuga.

 

Manuaalselt sorteeritavate saadetiste tasu (SNC)

Saadetistele kuni 30 kg, mis ei ole kaubaalusel ning mida ei saa automaatselt sorteerida, nt erilise kuju tõttu (silinder, pudel, tünn, rull vms) või mis ületavad gabariite 120x70x60 cm (P x L x K).

 

Ületab standardmõõte (SED)

Tasu rakendatakse saadetisele, mis ületab (või mille 1 osa mitmest erinevast ühikust) 30 kg ja üks või mitu dimensiooni ületab lennutranspordis 120x120x150 cm (P x L x K) või maanteetranspordis 120x120x180 cm (P x L x K).

 

Püramiidsaadetised (SNS)

Püramiidsaadetise lisatasu rakendub mistahes saadetisele, mis sisaldab vähemalt ühte mitte virnastatavat saadetist. Mittevirnastatav saadetis on saadetis, mida ei ole võimalik vertikaalasendis paigutada veoruumi ohutult ja turvaliselt. (Oluline teada: arvele lisatud lisatasu näol ei ole tegemist tellitava teenusega ning TNT ei taga sellega, et vastavaid saadetisi ei võida transpordi käigus üksteise peale asetada).

 

Mitmest pakist koosneva saadetise tasu (MPC)

Kui saadetis sisaldab enam kui ühte ühikut, käsitleme teie saadetist lisatasu eest.

 

Täiendav käitlemine

Saadetistele, mida ei ole võimalik sorteerida automaatsel konveierliinil või ületavad meie standard gabariite, rakendame manuaalse käsitlemise lisatasu.

 

Kõikide meie poolt pakutavate teenuste kohta võite küsida lisainformatsiooni telefoni +372 627 1900