Hoiatused

Hoidke end kursis maailmas toimuvaga, see võib mõjutada teie rahvusvaheliste saadetiste kohaletoimetamist.

Hoiatus

Tolliteenuse teavitus

Seoses tollitavate saadetiste mahukasvuga on tollivormistuse järjekord pikenenud, palume arvestada võimalike viivitustega. Eraisiku paki deklareerimise kohta käiva informatsiooni saamiseks, palun vajutage siia.

TNT Economy saadetiste ajutine peatamine Euroopast USA-sse, Kanadasse ja Ladina-Ameerikasse

Piiratud saadaoleva kaubamahu tõttu turul on meil praegu tohutu nõudlus saadetiste järele Euroopast USA-sse, Kanadasse ja Ladina-Ameerikasse, eeskätt puudutab see kiireloomulisi meditsiinilisi ning tervishoiuteenuste saadetisi.  

 

Selleks et tagada meie katkematu töö rakendame nõudluse kontrollimiseks lisameetmeid, näiteks järgmisi.

 

  • Alates 29. maist 2020 kuni edasise teadaandeni: ajutine piirang kõigile Economy saadetistele Euroopast USA-sse, Kanadasse ja Ladina-Ameerikasse, lubatud on kuni 100 kg saatja kohta päevas.
  • Alates 29. juunist 2020 kuni edasise teadaandeni: ajutine piirang TNT Economy saadetistele Euroopast USA-sse, Kanadasse ja Ladina-Ameerikasse.

Soovime rõhutada, et oleme äritegevuseks avatud ja jätkame Express-teenuse saadetiste (TNT ja FedEx) ning FedEx Economy saadetiste vastuvõtmist, arvestades 100 kg piirangut

Ettevõtete kohanemisvõime suurendamine

Enneolematute väljakutsetega silmitsi seistes saame aidata teil kiiresti reageerida logistikaprobleemidele, millega teie ettevõttel tegeleda tuleb. Tutvuge võimalustega, kuidas oma ettevõtte kohanemisvõimet üles ehitada, ja jätkake edukalt saatmist meie juhendi abil.