Hoiatused

Hoidke end kursis maailmas toimuvaga, see võib mõjutada teie rahvusvaheliste saadetiste kohaletoimetamist.

Hoiatus

Tolliteenuse teavitus

Seoses tollitavate saadetiste mahukasvuga on tollivormistuse järjekord pikenenud, palume arvestada võimalike viivitustega. Eraisiku paki deklareerimise kohta käiva informatsiooni saamiseks, palun vajutage siia.

Meie nõuete ja tingimuste uuendused

Uuendasime oma TNT Euroopa kaubaveo tingimusi. Uuendatud tingimused hakkavad kehtima 1. juunist 2021. Ava kaubaveo tingimuste jaotis. TNT teenuste kasutamine alates 1. juunist tähendab ajakohastatud tingimuste aktsepteerimist, kui pole sõnaselgelt kokku lepitud teisiti.

 

Ajutine lisatasu

Selleks et saaksime jätkata parima võimaliku teenuse pakkumist oma klientidele praegusel ajal, kehtestame ajutise lisatasu kõigile FedEx Expressi ja TNT rahvusvahelistele paki- ja kaubaveo saadetistele alates 6. aprillist kuni edasise teadaandeni. See lisatasu ei kehti siseriiklikele saadetistele.

 

TNT Economy saadetiste ajutine peatamine Euroopast USA-sse, Kanadasse ja Ladina-Ameerikasse

Piiratud saadaoleva kaubamahu tõttu turul on meil praegu tohutu nõudlus saadetiste järele Euroopast USA-sse, Kanadasse ja Ladina-Ameerikasse, eeskätt puudutab see kiireloomulisi meditsiinilisi ning tervishoiuteenuste saadetisi.  

 

Selleks et tagada meie katkematu töö rakendame nõudluse kontrollimiseks lisameetmeid, näiteks järgmisi.

 

  • Alates 29. maist 2020 kuni edasise teadaandeni: ajutine piirang kõigile Economy saadetistele Euroopast USA-sse, Kanadasse ja Ladina-Ameerikasse, lubatud on kuni 100 kg saatja kohta päevas.
  • Alates 29. juunist 2020 kuni edasise teadaandeni: ajutine piirang TNT Economy saadetistele Euroopast USA-sse, Kanadasse ja Ladina-Ameerikasse.

Soovime rõhutada, et oleme äritegevuseks avatud ja jätkame Express-teenuse saadetiste (TNT ja FedEx) ning FedEx Economy saadetiste vastuvõtmist, arvestades 100 kg piirangut

Euroopa-sisene Express-teenus järgmiseks päevaks

Meie Euroopa-sisene järgmise päeva Express-saatmisteenus naaseb tavaliste tarneaegade juurde suurema osa turgude jaoks. Mõned viidatud tarneajad võivad siiski olla mõjutatud ja esineda võib viivitusi.

 

Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas see teenust mõjutab, klõpsake siin.

Ettevõtete kohanemisvõime suurendamine

Enneolematute väljakutsetega silmitsi seistes saame aidata teil kiiresti reageerida logistikaprobleemidele, millega teie ettevõttel tegeleda tuleb. Tutvuge võimalustega, kuidas oma ettevõtte kohanemisvõimet üles ehitada, ja jätkake edukalt saatmist meie juhendi abil.

COVID-19 mõju põhjustab kohalike ja osariikide ning riikide valitsustele Euroopas ja mujal maailmas iga päev töö- ja reisipiiranguid, mis mõjutavad kõigi FedExi grupi ettevõtete võimet täita meie kõrgeid teenindusstandardeid. TNT jätkab tegevust, kuniks sellised piirangud ja määrused võimaldavad, kuid meie kontrolli alt sõltumatute sündmuste tõttu ei pruugi me mõne toote puhul avaldatud tarneaegadest kinni pidada. Oleme tänulikud oma klientide kannatlikkuse ja toetuse eest selle aja jooksul ning meie meeskonnad teevad kõik endast oleneva tagamaks, et pakume teile kõigile tarneteenust jätkuvalt ka keerulistel aegadel.