Hoiatused

Hoidke end kursis maailmas toimuvaga, see võib mõjutada teie rahvusvaheliste saadetiste kohaletoimetamist.

Hoiatus

 

Ajutine lisatasu

Selleks et saaksime jätkata parima võimaliku teenuse pakkumist oma klientidele praegusel ajal, kehtestame ajutise lisatasu kõigile FedEx Expressi ja TNT rahvusvahelistele paki- ja kaubaveo saadetistele alates 6. aprillist kuni edasise teadaandeni. See lisatasu ei kehti siseriiklikele saadetistele.

 

Hiina – Euroopa mahtude suurenemine

Praegu on suurenenud nõudlus Hiina-Euroopa liinil. Tänu meie enam kui 670 lennukist koosnevale lennukipargile oleme valmis hakkama saama üleilmse tarneahela muutustega. Paneme sellele marsruudile nõudluse rahuldamiseks lisalennukid, kuid sellest hoolimata võib ette tulla viivitusi. Ka meie tollivormistuse meeskondade töökoormus on märkimisväärselt suurenenud, mis võib samuti põhjustada viivitusi Euroopasse minevate kaupadega.

 

Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas see teenust mõjutab, klõpsake siin.

Ettevõtete kohanemisvõime suurendamine

Enneolematute väljakutsetega silmitsi seistes saame aidata teil kiiresti reageerida logistikaprobleemidele, millega teie ettevõttel tegeleda tuleb. Tutvuge võimalustega, kuidas oma ettevõtte kohanemisvõimet üles ehitada, ja jätkake edukalt saatmist meie juhendi abil.

COVID-19 mõju põhjustab kohalike ja osariikide ning riikide valitsustele Euroopas ja mujal maailmas iga päev töö- ja reisipiiranguid, mis mõjutavad kõigi FedExi grupi ettevõtete võimet täita meie kõrgeid teenindusstandardeid. TNT jätkab tegevust, kuniks sellised piirangud ja määrused võimaldavad, kuid meie kontrolli alt sõltumatute sündmuste tõttu ei pruugi me mõne toote puhul avaldatud tarneaegadest kinni pidada. Oleme tänulikud oma klientide kannatlikkuse ja toetuse eest selle aja jooksul ning meie meeskonnad teevad kõik endast oleneva tagamaks, et pakume teile kõigile tarneteenust jätkuvalt ka keerulistel aegadel.