Saadetise ettevalmistamine

Saadetise nõuetekohane ettevalmistamine on parim viis tagada, et saadetis saabub õigel ajal. See tähendab, et kasutada tuleb õige suurusega kasti ning õigeid pakkematerjale ja silte.

Saatmiskulude väljaselgitamine

Pakendi kaalu kindlaksmääramiseks kasutatakse mahukaalu, mis määrab kindlaks transpordikulud. Mahukaaluga tähistame pakendi tihedust, mis on ruumi hulk, mille see hõlmab võrdeliselt selle tegeliku kaaluga – mida suurem on Sinu saadetis, seda suurem on mahukaal.


Kuidas õigesti pakendada?

Eeskirjad

Selleks et Sinu saadetis jõuaks kohale ohutult ja samas seisukorras, milles see oli saatmisel, pead järgima asjakohaseid pakendamiseeskirju.

Saadetise märgistamine

On oluline, et sildid oleksid Sinu saadetise külge õigesti kinnitatud, sest need annavad vedajatele olulist teavet näiteks sihtkoha ja saadetise käsitlemise viisi kohta.

Õrnad ja suure väärtusega saadetised

Selliste pakkeüksuste jaoks on vaja erikäitlust. Seega on oluline veenduda, et need oleksid nõuetekohaselt pakitud ja sildistatud, et vähendada transpordi ajal kahjustuste ohtu.

Pakendamise juhendid

Vaadake, kuidas pakke, kaubaaluseid ja ebaregulaarseid saadetisi ohutult pakkida, ning pitseerimise ja märgistamise juhiseid, et saaksite veenduda, et teie kaubad oleks õigesti pakendatud ning tarnimiseks valmis.

 

Alusta saatmist TNT-ga

  • Igas suuruses ettevõtetele
  • Personaalsed hinnad sagedastele saatjatele
  • Tuleme Sinu pakile ise järele, et säästa Sinu aega
  • Kiire hinnapakkumine veebis myTNT 2-ga