Rahvusvaheline saatmine

Välismaale paki saatmine ei pea olema keerukas. Rahvusvaheline transport vaid 5 lihtsa sammuga.

Tutvu tollieeskirjadega

Kui Sa pole tollinõuetega kursis, riskid oma saadetiste viibimise ja lisakulutustega. On oluline teada, milliseid makse tuleb maksta, ning lisada saadetisele täielik ja põhjalik kaubaarve.

Maksud ja tariifid

Rahvusvaheliselt tarnitavate kaupade korral tuleb tihti tollis makse tasuda. Kuna need sõltuvad sihtkohast ja saadetise väärtusest, siis veendu, et Sul on täielik ülevaade sellest, kui palju Sul või saajal tuleb maksta.

Uuri välja, mida Sa ei või saata

Paljudes riikides kehtivad riiki sisenevatele ja sealt väljuvatele kaupadele ranged nõuded, mille rikkumise korral võidakse Su kaubad kinni pidada või suisa hävitada. Ära unusta välja uurida, millised on piiratud või keelatud kaubad Sinu sihtkoha puhul.

Pakenda nutikalt

Õigesti pakendatud kaupade korral vähendad nende viibimise ja kahjustuste ohtu transpordi ajal. Leia kindlasti veidi lisaaega ning pakenda-sildista oma saadetis korralikult ja veendu, et see vastab riigisisestele eeskirjadele.

Telli oma saadetis

Ongi peaaegu valmis!
Vali Sulle sobivaim TNT teenus ja lepi kokku pealevõtmise aeg. Pea meeles, et saad oma saadetise jälgimiseks kasutada funktsiooni Saadetise jälgimine.

Avarda piire ja tegutse kogu maailmas

Aasia

Aasiasse tarnimine võib olla paljude ettevõtete jaoks ülioluline samm. Kuna ainuüksi Indias ja Hiinas elab ühtekokku 2,7 miljardit inimest, kellest paljud kuuluvad kiiresti kasvavasse keskklassi, pole põhjust imestada, et idast on saanud populaarne eksporditurg. Ettevõtted on juba märganud luksuskaupade, eriseadmete ja toormaterjalide nõudluse plahvatuslikku kasvu ning see suundumus ei paista lähiajal muutuvat. 

EL

Kuna sellel mitmekesisel mandril valitseb tohutu nõudlus teistest riikidest pärit kaupade järele, võib Euroopasse importimine suurendada Sinu ettevõtte haaret mitme suurusjärgu võrra. Lisaks muudavad tõhus transporditaristu ja EL-i ühtsed impordieeskirjad Euroopasse tarnimise muude turgudega võrreldes lihtsamaks. Kuna EL-i liikmesriikide hulgas on viis 10-st maailma suurimast majandusriigist, võib Euroopat pidada äärmiselt heaks valikuks.

Ameerika

Ameerika, mille põhjaosas paikneb tohutu tarbijapõhine majanduspiirkond ja mille lõunaosa iseloomustavad maailma ühed parimad majanduskasvu tulemused, võib olla mitmekesine ja tulus turg ettevõtetele, mis soovivad suurendada oma ekspordimahte. Eelkõige Mehhikos ja Brasiilias plahvatuslikult suurenenud nõudlus luksuskaupade järele on muutnud Ameerika väga atraktiivseks ekspordituruks.

Rahvusvaheliste tarnete KKK