אנו - The People Network

ב TNT, האנשים שלך והעסק שלך בליבת העשייה שלנו

בכל יום, אנו משקיעים מאמצים רבים כדי לחבר בין אנשים ועסקים בכל רחבי העולם

אספקת מיליוני חבילות, מסמכים ומטעני משלוחים תוך טיפול ומתן תשומת לב מיוחדת - כי אנחנו מבינים כמה חשובים לכם וללקוחות שלכם כל חבילה וחבילה.כל מה שאתה צריך לשלוח, בכל מקום שאתה צריך לשלוח אותו - אנחנו לוקחים את זה באופן אישי. מהרגע שהנהג הקבוע שלך אוסף החבילה שלך, עד שנהג TNT המקומי של הלקוח שלך מספק אותה, אנחנו שומרים אותך ואת לקוחותיך מחוברים. אנו עושים זאת הודות לרשת ההפצה מדלת לדלת המשולבת שלנו. אתה יכול אפילו לראות את זה קורה באמצעות שירותי המעקב המקוון שלנו. אתה יכול לסמוך עלינו שנבצע את העבודה, כך שתשאר חופשי להתמקד בהרחבת העסק שלך.

 

כאשר לקוח שלך מבקש משלוח דחוף - אמור כן בביטחון. גם אם המועד האחרון הוא מחר ואפילו אם אף פעם לא שלחת לשם לפני כן!

 

אנו מאוד גאים ברשת ובטכנולוגיה שלנו, אך בסופן של יום, אנו יודעים שאלה האנשים שלנו, יחד עם האנשים שלך, אשר יגרמו לזה לקרות.

 

איש הקשר שלך בשירות הלקוחות בTNT מכיר אותך, ואת העסק שלך, והוא מחובר ל58,000 אנשי TNT אחרים שמטרתם להרחיב את העסק שלך על ידי קבלת  המסמכים, החבילות והמטען שלך שבו ליעדים השונים תוך התגברות על מכשולים כמו גבולות, מרחק, תרבויות, שפה, ומטבעות.

 

חיבור בין אנשים והעסקים שלהם בכל רחבי העולם, לעזור להם לפתח את העסק שלהם - זה מה שאנחנו עושים.

 

בTNT אנו מבינים כי האיכות של מערכת היחסים עם הלקוחות שלך היא חשובה כמו המסירה של המשלוח באופן שהובטח. לכולנו יש לקוחות, אבל בTNT ישנה אינטראקציה עם אנשים שעובדים עבור לקוחות. אלו האנשים שמעריכים את תשומת הלב המיוחדת, הטיפול הנכון והכבוד ההדדי. הדבר יוצר מערכת יחסי איכות ונאמנות. וזו הסיבה שאנחנו כאלה .

 

זו הסיבה שאנו מוודאים שהשירות שלנו הוא באמת אישי. זו הסיבה שאנו הולכים תמיד צעד נוסף עבורך. ובגלל זה אנחנו קוראים לעצמנו רשת של אנשים.

בעצם הביקור והשימוש באתר זה, אתם מסכימים להצבת קבצי עוגיות (Cookies) ידי TNT ושותפיה. גלו עוד