דמיינו את ההזדמנויות<br /> עם FedEx Express

השלב הבא במסגרת מיזוג שני העסקים שלנו הוא העברת לקוחות TNT בהדרגה ל-FedEx Express.

בסופו של דבר יועברו כל לקוחותינו ל-FedEx Express. עם זאת, התהליך יארך זמן מה ויתבצע בשלבים כדי להבטיח מעבר תקין. תועברו רק לאחר שנהיה בטוחים שנוכל לספק לכם שירות ברמה שאתם מצפים לה בצדק.

עם הצטרפותכם ל-FedEx Express תקבלו חשבון FedEx Express אשר יעניק לכם גישה מיידית למוצרים ולשירותים המעולים שלנו. אנו מחויבים לתמוך בעתיד החברה שלכם ולהעביר את המוצרים שלכם ללקוחות ברחבי העולם במהירות ובקלות. שיפורים קבועים בשירות ובזמני ההובלה הם רק ההתחלה!

העוצמה המשותפת של FedEx Express ו-TNT

התאחדנו כדי למזג את רשת התעופה המהירה הגדולה בעולם עם רשת הכבישים האירופית שאין לה מתחרים. הודות לעוצמה המשולבת של FedEx Express ו-TNT, תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים: 

רשת קשרים טובה יותר

חיבור ליותר מ-220 יעדים על ידי משלוחים מהירים לארה"ב באמצעות הרשת העולמית המשולבת שלנו באוויר וביבשה. 

מבחר פתרונות רחב

גישה קלה למגוון רחב של שירותים וכלים
של FedEx Express. 

ניסיון יוצא דופן

תמיכה בהרחבת העסק שלכם באמצעות הידע המשותף והתהליכים היעילים שלנו. 

רשת משופרת

ניצול נתיבים יעילים יותר, מקומיים וגלובליים, המתאפשרים בזכות הכיסוי הבינלאומי והמקומי הנרחב שלנו. 

כלי מעקב מתקדם

מעקב FedEx Express מספק תובנות רבות יותר לגבי מועד מסירת החבילה שלכם. בין שאתם שולחים 20 משלוחים או 20,000, תמיד תישארו מעודכנים באופן מלא בכל מכשיר. 

תמיכה לאורך המסע שלכם

ניצור איתכם קשר באמצעות דוא"ל כאשר חשבונכם יהיה מוכן למעבר ל-FedEx Express. נעביר את כל הפרטים שלכם – החל מפרטי המשתמש וספר הכתובות וכולל פרופילי משלוח, סחורות ומידות – כדי שהמעבר מ- myTNT ל-FedEx Express יתבצע באופן חלק וללא מאמץ. נודיע לכם מראש ונתמוך בכם בכל שלב – כך נוודא שברשותכם כל המידע הנדרש כדי להמשיך לשלוח מוצרים ללקוחות שלכם. 

בעצם הביקור והשימוש באתר זה, אתם מסכימים להצבת קבצי עוגיות (Cookies) ידי TNT ושותפיה. גלו עוד