Pagalba mūsų klientams „Brexit“ metu

Suprantame, kad pokyčių akivaizdoje jums reikalingas patikimas partneris.  Mes esame patyrę, veikiantys pasauliniu mastu
ir pasiruošę padėti jūsų verslui artėjant „Brexit’ui“ ir vėliau.

„Brexit’o“ priemonių rinkinys jums

„FedEx“ ir TNT kontrolinis „Brexit'o“ sąrašas

Ar esate pasiruošę „Brexit'ui“? Čia sužinokite, ką jūsų įmonė turi padaryti, kad būtų pasiruošusi.

 

Ką reikėtų žinoti, jei nebus susitarimo

Norėtumėte išsiaiškinti, kaip „Brexit'as“ be susitarimo paveiks prekių importavimą bei eksportavimą? Štai ką pokyčiai reikštų jūsų verslui.

„Brexit’o“ žargono žinynas

Eksportuojančiam ir importuojančiam verslui būtinos sąvokos nuo A iki Ž, užtikrinančios sėkmingą veiklą vykstant „Brexit’ui“.

Jūsų dažnai užduodami klausimai apie „Brexit’ą“

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie tai, kokį poveikį „Brexit’as“ gali turėti jūsų verslui.

Kaip mes ruošiamės „Brexit’ui“

Toliau vykstant deryboms dėl „Brexit’o“, „FedEx Express“ taip pat ruošiasi, kad galėtų sklandžiai įgyvendinti naujus procesus. Mūsų suburta tarpfunkcinė darbo grupė vertina galimą „Brexit’o“ poveikį ir kuria planus, kaip padėti jūsų verslui nenukrypti nuo kurso, kad ir kokie pokyčiai lauktų.
 

Atėjus pokyčių metui reikalingos patikimos paslaugos, todėl Jums prireiks situaciją gerai išmanančio partnerio, kuris padėtų susiorientuoti. „FedEx“ įsigijus TNT, dabar iš viso esame sukaupę 117 metų transportavimo pasauliniu mastu patirtį.  O gilios žinios tarptautinės prekybos srityje, naudojamos naujausios IT sistemos ir didelė muitinės specialistų komanda leidžia mums būti tikriems, jog ateities iššūkiams esame pasiruošę kaip niekas kitas.

Siųskite daugiau siuntų į naujas rinkas

Užtikriname, kad Jūsų siuntos pasiektų pristatymo vietą laiku.

Mūsų bendrai aprėpiama teritorija ir geras susisiekimas leidžia klientams pasikliauti didžiausiu pasaulyje krovinių gabenimo oru ir unikaliu Europos kelių tinklu, suteikiančiu pasitikėjimo Jūsų verslui atrandant ateities galimybes jau šiandien.

GREITAS SIENŲ KIRTIMAS

Siunčiant siuntas su „FedEx“ ir TNT, muitinės deklaracijų pildymas neatrodo toks sudėtingas.  Taip yra todėl, kad abiem įmonėms suteiktas įgaliotojo ekonominės veiklos vykdytojo (AEO) statusas – tarptautiniu mastu pripažintas kokybės ženklas, kurį turėdami galime užtikrinti greitą siuntų muitinį įforminimą.
 

PIRMENYBĖ JŪSŲ VERSLUI

Mes atidžiai stebime „Brexit“ situaciją, todėl galite būti tikri, kad padėsime Jums sklandžiai įgyvendinti visus naujausius procesus ir reikalavimus. Nors nėra žinoma, kokios bus „Brexit“ pasekmės, galite neabejoti mūsų įsipareigojimu rūpintis Jūsų poreikius atitinkančiu siuntų gabenimu.

Pagalba siunčiant tarptautines siuntas

Mielai aptarsime Jus dominančius ir Jums nerimą keliančius klausimus, kad ir kokio dydžio ar sektoriaus būtų Jūsų įmonė.