Toliau vykstant deryboms dėl „Brexit“ daugelis įmonių nesijaučia užtikrintos dėl ateities. Štai kodėl jums reikia paslaugų, kuriomis galėtumėte pasitikėti. Mūsų suburta tarpfunkcinė darbo grupė vertina galimą „Brexit“ poveikį ir kuria planus, kaip padėti jūsų verslui nenukrypti nuo kurso susidūrus su pokyčiais.
 

Norėdami padėti jums geriau pasiruošti, parengėme naudingą priemonių rinkinį. Vykstant „Brexit“ procesui priemonių rinkinį reguliariai atnaujinsime. Jame rasite viską, ką reikia žinoti, kad paruoštumėte savo verslą ateities pokyčiams.

Naujausia informacija apie „Brexit“

JK buvo suteiktas šešių mėnesių terminas iki suplanuotos „Brexit“ datos.

Numatyta, kad Jungtinė Karalystė paliks ES spalio 31 d. arba anksčiau, jei iki to laiko nepavyks pasiekti susitarimo.

„Brexit“ priemonių rinkinys jums

Siuntimas išstojimo be susitarimo atveju –
per 2 minutes

Peržiūrėkite mūsų animacinį filmuką apie svarbius pokyčius, susijusius su siuntimu Jungtinėje Karalystėje ir ES įvykus „Brexit“ be susitarimo.

„FedEx“ ir TNT
Kontrolinis „Brexit“ sąrašas
Ar esate pasiruošę „Brexit“? Sužinokite, ko jūsų verslui reikia, kad būtumėte pasiruošę.
 

Ką reikia žinoti susitarimo nebuvimo atveju 

Norėtumėte išsiaiškinti, kaip „Brexit'as“ be susitarimo paveiks prekių importavimą bei eksportavimą? Štai ką pokyčiai reikštų jūsų verslui.

„Brexit“ terminų žinynas 
Eksportuojančiam ir importuojančiam verslui būtinos sąvokos nuo A iki Ž, užtikrinančios sėkmingą veiklą vykstant
„Brexit“.

Dažnai užduodami klausimai apie „Brexit“

Atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus apie tai, kokį poveikį „Brexit“ gali turėti jūsų verslui.

„Brexit“ informacija

Susipažinkite su JK vyriausybės dokumentais apie planuojamą išėjimą be susitarimo

Susipažinkite su ES pasirengimo pranešimais

Sužinokite, kaip užpildyti komercinę sąskaitą.  
Informaciją rasite čia apie „FedEx“ arba čia apie TNT.

Kodėl galite pasitikėti „FedEx“ ir TNT?

Pokyčių akivaizdoje jums reikalingas atsakingas, įsiparigojimus vykdantis partneris. „FedEx“ įsigijus TNT, dabar esame sukaupę 117 metų bendros transportavimo pasauliniu mastu patirties. O gilios žinios tarptautinės prekybos srityje ir didelė muitinės specialistų komanda leidžia mums būti tikriems, jog ateities iššūkiams esame pasiruošę kaip niekas kitas.

Siųskite daugiau į naujas rinkas

Padedame užtikrinti, kad jūsų siuntos pasiektų pristatymo vietą laiku. Mūsų bendrai aprėpiama teritorija ir geras susisiekimas leidžia klientams pasikliauti didžiausiu pasaulyje oro transporto tinklu ir unikaliu Europos kelių tinklu, kurie suteikia pasitikėjimo jūsų verslui atrandant ateities galimybes jau šiandien.

GREITAS SIENŲ KIRTIMAS

Siunčiant siuntas su „FedEx“ ir TNT, muitinės deklaracijų pildymas neatrodo toks sudėtingas.  Taip yra todėl, kad abiems įmonėms suteiktas įgaliotojo ekonominės veiklos vykdytojo (AEO) statusas – tarptautiniu mastu pripažintas kokybės ženklas, kurį turėdami galime užtikrinti greitą siuntų muitinį įforminimą.

JŪSŲ VERSLO POREIKIAI MUMS SVARBIAUSI

Mes atidžiai stebime „Brexit“ situaciją, todėl galite būti tikri, kad padėsime jums sklandžiai įgyvendinti visus naujausius procesus ir reikalavimus. Nors nėra žinoma, kokios bus „Brexit“ pasekmės, galite neabejoti mūsų įsipareigojimu rūpintis jūsų poreikius atitinkančiu siuntų gabenimu.

Susisiekite su mumis

Mielai aptarsime jus dominančius ir jums nerimą keliančius klausimus, kad ir kokio dydžio ar sektoriaus būtų jūsų įmonė.