Pagalba mūsų klientams „Brexit“ metu

Toliau vykstant deryboms dėl „Brexit“, TNT taip pat ruošiasi sklandžiam naujų procesų įgyvendinimui. Mūsų suburta tarpfunkcinė darbo grupė vertina galimą „Brexit“ poveikį ir kuria planus, kaip padėti Jūsų verslui nenukrypti nuo kurso, kad ir kokie pokyčiai lauktų.
 

Atėjus pokyčių metui reikalingos patikimos paslaugos, todėl Jums prireiks situaciją gerai išmanančio partnerio, kuris padėtų susiorientuoti. Esame sukaupę 72 metų transportavimo pasauliniu mastu patirtį. O gilios žinios tarptautinės prekybos srityje, naudojamos naujausios IT sistemos ir didelė muitinės specialistų komanda leidžia mums būti tikriems, jog ateities iššūkiams esame pasiruošę kaip niekas kitas.

 

Siųskite daugiau siuntų į naujas rinkas

Užtikriname, kad Jūsų siuntos pasiektų pristatymo vietą laiku.

Mūsų aprėpiama teritorija ir geras susisiekimas leidžia klientams pasikliauti mūsų unikaliu Europos kelių tinklu, kuris suteikia pasitikėjimo Jūsų verslui atrandant ateities galimybes jau šiandien.

GREITAS SIENŲ KIRTIMAS

Siunčiant siuntas su TNT muitinės deklaracijų pildymas neatrodo toks sudėtingas. Taip yra todėl, kad mums suteiktas įgaliotojo ekonominės veiklos vykdytojo (AEO) statusas, tarptautiniu mastu pripažintas kokybės ženklas, kurį turėdami galime užtikrinti greitą siuntų muitinį įforminimą.
 

PIRMENYBĖ JŪSŲ VERSLUI

Mes atidžiai stebime „Brexit“ situaciją, todėl galite būti tikri, kad padėsime Jums sklandžiai įgyvendinti visus naujausius procesus ir reikalavimus. Nors nėra žinoma, kokios bus „Brexit“ pasekmės, galite neabejoti mūsų įsipareigojimu rūpintis Jūsų poreikius atitinkančiu siuntų gabenimu.

Sužinokite daugiau

Mielai aptarsime Jus dominančius ir Jums nerimą keliančius klausimus, kad ir kokio dydžio ar sektoriaus būtų Jūsų įmonė. 

Lankydamiesi mūsų svetainėje ir ja naudodamiesi, sutinkate, kad TNT ir jos partneriai talpintų slapukus. Sužinokite daugiau