TNT – Žmonių tinklas

Pagrindinė TNT varomoji jėga yra Jūsų žmonės ir Jūsų verslas

Kiekvieną dieną dirbame visiškai atsidavę siekiui sujungti žmones ir įmones visame pasaulyje.

Esame žmonių tinklas – The People Network. Sujungiame Jus su kolegomis, klientais ir partneriais, kad galėtumėte sėkmingai vystyti savo verslą. 

 

Nors Jūsų siuntas gabena sunkvežimiai, mikroautobusai ir lėktuvai, tačiau tik mūsų žmonių dėka įvykdomi pažadai Jūsų klientams.

 

Patikima ekspertų komanda ir greičiausias Europoje kelių transporto tinklas padeda sujungti Jūsų verslo taškus nepriklausomai nuo Jūsų įmonės dydžio. Tikslą jungti įmones, rinkas ir žmones plėtojome nuo pat įmonės įkūrimo pradžios 1946-aisiais.

 

Dirbame su įvairių pramonės šakų įmonėmis ir esame įsigilinę į jų transportavimo poreikius. Daugiau nei 65 000 kvalifikuotų darbuotojų yra pasiryžę ieškoti sprendimų ten, kur kiti mato tik problemas. Suteikiame galimybę rinktis, tad Jūs visuomet rasite tinkamą paslaugą už tinkamą kainą.

 

Mūsų internetinių įrankių, suteikiančių galimybę sekti siuntas visos jų kelionės metu, dėka galėsite jaustis ramiai ir kontroliuoti situaciją.

 

Dirbdami su visus Jūsų siuntų gabenimo poreikius galinčiu patenkinti tiekėju sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Patogu – vienas tinklas, vienas kontaktas susisiekti ir kompetencija vietinėje rinkoje daugiau nei 200 šalių.

 

Bet svarbiausia, esame partneris, kuriuo galite pasitikėti. Mūsų darbuotojai kasdien pristato šimtus siuntų “nuo durų iki durų” ir kiekvieną klientą vertina kaip ilgalaikį partnerį.

Palaikyti jūsų ryšį su klientais – štai kas skatina mus – TNT – stengtis.