Image Alt

siųsti siuntą

Image Alt

sekti siuntą

Mūsų mintyse
JŪS

Besidžiaugiantis tuo,
kaip dirbame

 

 

 

 

Siųskite greičiau ir išmaniau

Užsakykite siuntimą keliais paprastais žingsniais naudodamiesi „myTNT 2“ BETA. Dabar − visuose įrenginiuose.

Image Alt

IŠSIŲSKITE SIUNTĄ 5 PAPRASTAIS ŽINGSNIAIS

Reikia nusiųsti siuntą iš taško A į tašką B? Visuomet ir visur galite mumis pasitikėti. TNT padės nugabenti bet kurią Jūsų siuntą, o siuntimo procesas bus paprastas ir sklandus. Sužinokite daugiau apie tai, kaip galite išsiųsti siuntą 5 paprastais žingsniais. Pasiruoškite, siųskite ir stebėkite siuntos pristatymą.

Image Alt

"FEDEX" IR "TNT" SUSIJUNGIA

"FedEx" ir "TNT" susijungia, kad suteiktų Jums dar daugiau galimybių.

 
 

Image Alt

Kol kas sparčiausias mūsų paslaugų užsakymo įrankis

Užsiregistruokite „myTNT 2“ BETA per kelias minutes ir pradėkite siųsti iškart. Tvarkykite ir sekite visas savo siuntas vienoje vietoje, gaudami operatuvius siuntų būsenos atnaujinimus. Dabar − visuose įrenginiuose.

 

ESAME ŽMONIŲ TINKLAS – THE PEOPLE NETWORK

Image Alt

Išsiųskite siuntą 5 paprastais žingsniais

Image Alt

Mobilioji TNT programėlė

Naujoji „Android“ ir „iPhone“ operacinėms sistemoms pritaikyta TNT mobilioji programėlė apjungė dvi svarbias funkcijas, leidžiančias tvarkyti siuntas Jums patogiausiu laiku ir tinkamiausioje vietoje. Dabar galite gauti kainų pasiūlymus ir naujausią informaciją apie siuntų pristatymo eigą tiesiog į savo rankas.

 

Image Alt

Kompetencija pramonės šakose

Pasinaudokite mūsų patirtimi ir žiniomis. Mūsų kompetencija gabenti įvairias siuntas pasitiki automobilių, aukštųjų technologijų, medicinos ir gamybos pramonės įmonės. Didžiuojamės galėdami patenkinti savo klientų tarptautinės logistikos poreikius

 

Image Alt

Muitinės formalumai

Padėsime sutvarkyti muitinės formalumus efektyviai, kruopščiai ir kaip galima greičiau. Dėmesio! Nuo 2016.11.02 keičiasi "TNT" UAB muitinės tarpininkavimo sutarčių priede Nr. 1, dalyje „KITOS PASLAUGOS“ nurodytas Siuntos saugojimo terminale (nuo 3 kalendorinės dienos) (tik Express siuntoms) mokestis, kuris nuo minėtos dienos bus 5 EUR už kalendorinę dieną.

Image Alt

Pagalba

Kilo klausimų? Gaukite patarimų internetu arba susisiekite su mumis Jums patogiu būdu.