Pridėtinis kuro mokestis Europoje

(Išskyrus Jungtinę Karalystę ir Airiją)

TNT taiko indeksu pagrįstą pridėtinį kuro mokestį visoms siuntoms.

 

Galiojantys pridėtinio kuro mokesčio tarifai:


2018 m. spalio 28 d.- gruodžio 1 d. – 18,50 %
2018 m. rugsėjo 30 d.- spalio 27 d. – 17,50 %
2018 m. rugsėjo 2 d.- rugsėjo 29 d. – 17,50 %

Indeksu pagrįstas pridėtinis kuro mokestis yra paremtas U.S. Golf Coast (USGC) aviacinio kuro galono kaina. Mokestis perskaičiuojamas kas mėnesį išvedant aviacinio kuro kainos už galoną vidurkį, kaip skelbia JAV Energetikos informacijos agentūra (EIA). Norėdami atsisiųsti naujausią kainų lentelę iš agentūros svetainės, spauskite čia.

Nuo 2018 m. sausio 1 d. buvo atnaujinta pridėtinio kuro mokesčio indeksų lentelė. Kuro mokestis bus perskaičiuojamas kas mėnesį, atsižvelgiant į USGC aviacinio kuro kainas pagal žemiau pateikiamą lentelę:

Turėkite omenyje, kad kuro mokesčio indeksas bus taikomas su dviejų mėnesių užlaikymu. Pavyzdžiui, aviacinio kuro kainos mėnesinis vidurkis balandį bus skelbiamas antrąją gegužės savaitę ir pradėtas taikyti kuro mokesčiui apskaičiuoti birželį.

 

TNT pasilieka teisę keisti pridėtinio kuro mokesčio indeksą ir lentelę be išankstinio informavimo. Mokesčio dydį ir taikymo laikotarpį savo nuožiūra nustato TNT. Kuro mokesčio svyravimams viršijus aukščiausią ar žemiausią ribas, arba atsiradus vertės reikšmės pakitimams, aukščiau pateikiama lentelė bus atnaujinta.

 

Naujausią kuro mokesčio informaciją visuomet rasite šioje svetainėje, kviečiame čia lankytis reguliariai.