Wspieranie naszych klientów w czasie Brexitu

Wiemy, że w obliczu zmiany potrzebny jest partner, któremu można zaufać.  Nasze doświadczenie i globalna sieć połączeń powodują, że jesteśmy przygotowani,
aby wspierać Twoją firmę w pomyślnym przejściu przez proces zmian związanych z brexitem.

Przydatne narzędzia

FedEx i TNT radzą w sprawie Brexitu

Czy Twoja firma jest gotowa na Brexit? Oto co należy zrobić, by być przygotowanym.

 

Niezbędnik dotyczący ewentualnego braku porozumienia w sprawie Brexitu

Chcesz się dowiedzieć, jak brak porozumienia w sprawie Brexitu może wpłynąć na import i eksport towarów? Wyjaśniamy, co wprowadzone zmiany mogą oznaczać dla Twojej firmy.

Brexitowy słowniczek

Uporządkowane alfabetycznie niezbędne terminy, które pomogą firmom zajmującym się eksportem i importem pomyślnie przejść przez brexit.

Często zadawane pytania na temat brexitu

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące wpływu brexitu na Twoją działalność.

W jaki sposób przygotowujemy się na brexit?

Podczas gdy wciąż trwają negocjacje dotyczące warunków Brexitu, FedEx Express przygotowuje się do płynnego wdrożenia nowych procesów. Nasza interdyscyplinarna grupa robocza ds. Brexitu ocenia jego potencjalne skutki i opracowuje plany, jak bezpiecznie przeprowadzić Twoją firmę przez wszelkie możliwe zmiany związane z tym wydarzeniem.
 

W dobie przemian warto polegać na zaufanych dostawcach usług. Dlatego potrzebujesz partnera, który ułatwi Ci poruszanie się po zmieniających się warunkach. Po przejęciu TNT przez FedEx mamy teraz łącznie 117 lat doświadczenia w dziedzinie wysyłki towarów na całym świecie.  Dzięki niezrównanej wiedzy dotyczącej handlu międzynarodowego, nowoczesnym systemom IT i setkom specjalistów ds. celnych zyskujesz pewność, że jesteśmy doskonale przygotowani na wszystkie wyzwania, jakie przyniesie przyszłość.

Wysyłaj więcej na nowe rynki

Dostarczamy Twoje towary do wybranych przez Ciebie destynacji we właściwym czasie.

Połączenie niezrównanej europejskiej sieci drogowej z największą na świecie siecią towarowych połączeń lotniczych daje Ci pewność, dzięki której możesz zacząć podejmować przyszłe wyzwania biznesowe już dziś.

SZYBKI PRZEWÓZ PRZEZ GRANICE

Twoje deklaracje celne są prostsze, jeśli korzystasz z usług FedEx i TNT.  To dlatego, że obie firmy posiadają status AEO (Authorised Economic Operator), który jest uznanym na całym świecie znakiem jakości pozwalającym na szybką odprawę celną.
 

TWOJA FIRMA NA PIERWSZYM MIEJSCU

Uważnie śledzimy rozwój sytuacji związanej z Brexitem, więc masz pewność, że pomożemy Ci płynnie wdrożyć nowe procesy i regulacje. Mimo że nikt nie może przewidzieć, co przyniesie Brexit, zapewniamy Cię, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby wysyłkowe.

Obsługa wysyłek międzynarodowych

Chcielibyśmy poznać opinie wszystkich firm, niezależnie od ich rozmiaru oraz sektora działalności. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.