Wspieranie naszych klientów w czasie Brexitu

Podczas gdy wciąż trwają negocjacje dotyczące Brexitu, firma TNT przygotowuje się do płynnego wdrożenia nowych procesów. Nasza interdyscyplinarna grupa robocza ds. Brexitu ocenia jego potencjalne skutki i przygotowuje plany, by bezpiecznie przeprowadzić Twoją firmę przez wszelkie możliwe zmiany związane z tym wydarzeniem.
 

W dobie przemian warto polegać na zaufanych dostawcach usług. Dlatego potrzebujesz partnera, który ułatwi Ci poruszanie się po zmieniających się ścieżkach przyszłości. Mamy 72 lata doświadczenia w doręczaniu przesyłek na całym świecie. Dzięki niezrównanej wiedzy dotyczącej handlu międzynarodowego, nowoczesnym systemom IT i setkom specjalistów ds. celnych zyskujesz pewność, że jesteśmy doskonale przygotowani na wszystkie wyzwania, jakie przyniesie przyszłość.

 

Wysyłaj więcej na nowe rynki

Robimy wszystko co w naszej mocy, by dostarczyć Twoje towary na właściwe miejsce i we właściwym czasie.

Zasięg połączeń oraz niezrównana europejska sieć drogowa dają Ci pewność, dzięki której możesz zacząć podejmować przyszłe wyzwania biznesowe już dziś.

SZYBKI PRZEWÓZ PRZEZ GRANICE

Twoja deklaracja celna nie sprawi problemów, jeśli korzystasz z usług TNT. Dzieje się tak dlatego, że posiadamy status AEO (Authorised Economic Operator), który jest uznanym na całym świecie znakiem jakości pozwalającym na szybką odprawę celną.
 

TWOJA FIRMA NA PIERWSZYM MIEJSCU

Uważnie śledzimy rozwój sytuacji związanej z Brexitem, więc masz pewność, że pomożemy Ci płynnie wdrożyć nowe procesy i regulacje. Mimo że nikt nie może przewidzieć, co przyniesie Brexit, zapewniamy Cię, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby wysyłkowe.

Dowiedz się więcej

Chcielibyśmy poznać opinie wszystkich firm, niezależnie od ich rozmiaru oraz sektora działalności. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. 

Odwiedzając tę stronę i korzystając z niej, wyrażasz zgodę na zapisywanie przez firmę TNT i jej partnerów plików cookies. Dowiedz się więcej