Ne göndermek istiyorsunuz?

İster belge, ister büyük kargo veya daha detaylı planlama gerektiren bir gönderi söz konusu olsun, bir noktadan diğerine yollamanın en uygun yolunu TNT'de bulursunuz. Dilerseniz, bize meydan okuyun ve neden dünyanın en uzman taşıma hizmetlerini sunduğumuzu keşfedin.

 

 

Her şeyi gönderiyoruz

Tarih öncesine ait fosil iskeletlerden en yeni teknoloji ürünü güneş enerjisiyle çalışan araçlara kadar hemen hemen her türden gönderiyi taşıdık. Diğer taraftan, özellikle deneyimli olduğumuz, uzmanlık alanımıza giren bazı gönderiler var.

 

 

 

Tıbbi malzeme

Sağlık hizmetleri lojistiği benzersiz düzenleme ve güçlüklerle karşılaşır. Burada, minik marjlar bile dev farklara yol açabilir. Örneğin, aşılar. 2°C'lik bir fark bile bütün bir partinin kullanılmaz olmasıyla sonuçlanabilir.

 

Endüstriyel ekipman

Endüstriyel nakliye ve dağıtım süreci, müşterilerinizin teslim tarihlerini gerçekleştirme baskısıyla işler. Deneyimimiz ve yerel bilgimiz, her müşteriye verdiğiniz her sözü tutmanıza yardımcı olur.

 

Yüksek Teknoloji ürünleri

Yüksek teknoloji söz konusu olduğunda, bir parçanın eksikliği tüm ürünün çalışmamasına neden olur. İhtiyaç duyduğunuz her şeyin ihtiyaç duyduğunuz anda elinizde olmasına, tüm üretim ve lansman tarihlerinize uymanıza yardımcı oluyoruz.

Otomotiv aksamı

Deneyimimiz, otomotiv tedarik zinciriniz içinde hızlı, güvenilir ve uzman hizmetler sunmamız, fabrikalarınızın programlarına uyması ve büyümenizi desteklememiz anlamına gelir.

 

Bu sayfayı ziyaret ederek ve kullanarak, TNT ve iş ortaklarının çerez yerleştirmelerini kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi alın