Servisní oznámení

Buďte stále informováni o událostech ve světě, které mohou mít vliv na doručení vašich mezinárodních zásilek

Oznámení

Společnosti FedEx a TNT v České republice se sloučily!

1. března 2022 se společnosti Federal Express Czech s.r.o. a TNT Express Worldwide, spol. s r.o. sloučily fúzí. Co se změnilo a co zůstává stejné? Všechny důležité informace naleznete zde.

Dočasné pozastavení přepravy zásilek TNT Economy z Evropy do USA, Kanady a Latinské Ameriky

Z důvodu omezené nákladní kapacity na trhu se aktuálně potýkáme s velmi vysokou poptávkou po zásilkách z Evropy do USA, Kanady a Latinské Ameriky. Zejména je potřeba urgentně přepravit určité lékařské a zdravotnické zboží.  

 

Abychom zajistili nepřerušený provoz i v tomto limitujícím prostředí, zavedli jsme dodatečná opatření ke kontrole poptávky, například:

 

  • S platností od 29. května 2020 až do odvolání: Dočasné omezení všech zásilek Economy z Evropy do USA, Kanady a Latinské Ameriky - povoleno je pouze 100 kg na zasílatele denně.
  • S platností od 29. června až do odvolání: Dočasné pozastavení přepravy zásilek TNT Economy z Evropy do USA, Kanady a Latinské Ameriky.

Chceme zdůraznit, že jsme nadále připraveni poskytovat své služby a že budeme nadále přijímat zásilky Express (TNT a FedEx) a zásilky FedEx Economy spadající do limitu 100 kg.

Nové požadavky na aktualizaci adres při přepravě do nebo z Irska

Aktualizujeme naše seznamy měst a PSČ pro generování přepravních nebo vyzvedávacích štítků u zásilek do nebo z Irska. Tato změna platí od 24. srpna 2020. Návod, jak aktualizovat kódy PSČ, najdete zde.