Naše společnost

Doručujeme to, co naši zákazníci slíbili, již více než 70 let. Zjistěte více o společnosti TNT.

TNT

Každý den děláme vše pro to, abychom propojili lidi a společnosti napříč světem. Doručujeme miliony balíčků, dokumentů i těžkých zásilek s péčí a pozorností, protože jsou mimořádně důležité.

Naše síť

Naše rychlá a rozsáhlá síť silniční přepravy v Evropě poskytuje široký sortiment služeb, které splní vaše závazky vůči zákazníkům a rozšíří váš dosah. Propojujeme Evropu prostřednictvím 55 000 cest po silnici a 700 letů týdně.

Média

Zde najdete všechny naše tiskové zprávy a novinky týkající se společnosti TNT. Pracujete pro média? Pošlete nám své dotazy nebo se podívejte do naší mediální knihovny. Najdete tam kvalitní fotografie a videa, která jsou zdarma.

Kariéra

Přemýšlíte o kariéře u společnosti TNT? Už dál nehledejte. Uvádíme seznam volných míst a nápady, jak udělat životní kariéru. Společnost TNT zaměstnává pracovníky ve více než 60 zemích.

Společenská odpovědnost

Pro TNT je bezpečnost důležitá. Dbáme na postoje, názory, vnímání a hodnoty zaměstnanců a subdodavatelů ohledně bezpečnosti. TNT bezpečnost prosazuje.

Certifikáty

Kvalitu našich služeb často hodnotí externí organizace. Mnohé z těchto ocenění a akreditací se vydávají v rámci jednotlivých zemí – jejich přehled najdete na jednotlivých webových stránkách.

Brexit

Chceme, aby naši zákazníci věděli, že společnost TNT má výhodné postavení, aby mohla podporovat potřeby přeshraniční dopravy dnes i v budoucnosti.