Ajutine lisatasu

Hiljuti teatasime ajutisest lisatasust kõigile FedEx Expressi ja TNT rahvusvahelistele paki- ja kaubasaadetistele alates 6. aprillist kuni edasise teadaandeni. See lisatasu ei kehti siseriiklikele saadetistele.

Alltoodud lisatasud kehtivad nii impordi- kui ka ekspordisaadetistele nende lähte- ja sihtkohtade vahel. Pange tähele, et Euroopast pärit maksjatele, kes saadavad APAC-ist Ameerikasse kolmanda osapoole saadetisi, võidakse kohaldada erinevaid lisatasusid.

Rakendame seda lisatasu mitmesuguste nii eri riikides kui ka kogu maailmas kehtestatud COVID-19 nakkuse levikuga seotud piirangute tõttu. Need piirangud häirivad ülemaailmset tarneahelat. Selle tulemusel on kaubaveomahud piiratud ja sellega kaasnevad täiendavad kulud, kui kohandame oma rahvusvahelisi võrgustikke, et pakkuda selles piirangutega keskkonnas parimal võimalikul viisil vajalikke kaupu ja teenuseid.

Lisatasu kehtib edasise teadaandeni. Kui teil on lisatasude kohta küsimusi, pöörduge FedExi müügiesindaja või klienditeeninduse poole.

Värskendatud 22. juunil 2020

Suurema osa Hiinast väljuvate saadetiste puhul kehtib lisatasu suurendamine 0,90 eurolt 1,80 eurole kilogrammi kohta 29. aprillist 2020.

Suurema osa Hiinast väljuvate saadetiste puhul kehtib lisatasu vähendamine 1,80 eurolt 0,90 eurole kilogrammi kohta 22. juunist 2020.

TNT rahvusvaheliste teenuste ajutine lisatasu

Lisatasu summa (EUR kilo kohta)

Päritoluriik Sihtriik
Hiina Ülejäänud APAC Ülejäänud maailm
Hiina - 0,90
Ülejäänud APAC 0,90 0,20
Ülejäänud maailm 0,20


Min tasu: 0,9 eurot / saadetis

Ajutine lisatasu TNT International Economy teenustele (48N) – ainult Euroopa-sisene

Lisatasu summa (EUR kilo kohta)

Päritoluriik Sihtriik
Euroopa
Euroopa  0,10


Miinimumtasu ei ole

Korduma kippuvad küsimused (KKK)