עמילות מכס

בשליחת סחורות לחו"ל, המעבר במכס עלול לגרום לעיכובים. ראו למה ניתן לצפות בשילוח בינלאומי ואיך ניתן להפחית את הזמן במעבר הגבול.

נקודות בסיסיות לעמילות מכס

בדקו את תקנות השילוח

שינויים בתקנות עלולים לגרום לשינויים בהליך הייצוא ממדינה למדינה. ודאו כי אתם מודעים לרישוי, הוראות מיוחדות וסחורות מוגבלות ומסוכנות במדינה אליה אתם שולחים.

הכינו את המסמכים הדרושים

הכנת המסמכים הדרושים מראש היא חיונית אם רוצים להימנע מעיכובים בגבול. ודאו כי כללתם את כל המידע הדרוש בחשבונית המסחרית, כיוון שעל פיו יסווגו רשויות המכס את המשלוח שלכם ויטפלו בו.

מיסים והטלים

משלוחים בינלאומיים חייבים לעתים קרובות במיסי והטלי יבוא אך אין זה אומר שהם צריכים להכשיל אתכם.  כיוון שהם משתנים על פי היעד וערך המשלוח, ודאו כי אתם יודעים מה אתם או הנמען תצטרכו לשלם.

הפחיתו את הטרחה ותנו ל-TNT לטפל בכל הבירוקרטיה

אימות כתובת

המכס צריך לאמת בדרך כלל את המוצא והיעד של המשלוח שלכם. מאגר המידע שלנו מאמת כתובות באופן אוטומטי, כלומר תוכלו לדעת מראש אם הסחורות שלכם יכולות להגיע ליעדם.

חשבונית מסחרית דיגיטלית

חשבונית מסחרית מלאה ומקיפה היא חיונית למעבר חלק במכס. יצירת חשבונית מסחרית דיגיטלית במערכת myTNT או הורדת תבנית מהאתר שלנו תזרז את התהליך.

מעקב מדלת לדלת.

המשלוח שלכם לא נעלם ברגע שהוא עוזב את המדינה ותוכלו לראות היכן הוא נמצא בכל רגע נתון. Track & Trace מאפשרת לכם למקם את המשלוח ברחבי העולם ולהודיע לכם מתי אנו מצפים שהוא יגיע ליעדו.

נושאים בייצוא וייבוא

בעצם הביקור והשימוש באתר זה, אתם מסכימים להצבת קבצי עוגיות (Cookies) ידי TNT ושותפיה. גלו עוד