אריזת פרטים חריגים

איך להבטיח שינוע בטוח

פריטים גדולים, כבדים או בעלי צורה חריגה דורשים תשומת לב יתרה באריזה ובטיפול. לעיתים לא ניתן לערום אותם או להניח אותם על מסועים במהלך השינוע. לכן ייתכן שתחויבו בתשלום נוסף. אם המשלוח שלכם דורש טיפול מיוחד, נא פנו אלינו לעזרה.

מדריך לשילוח פריטים חריגים

גלילים

יש לקשור גלילים כבדים למשטח ולוודא שהם אינם בולטים החוצה ושניתן לערום את המשטח. ניתן לארוז פריטים קלים בעלי צורת צינור בצינור הובלה משולש.

פריטים ללא ארגז

יש לקשור פריטים גדולים ללא אריזה למשטח. לאחר מכן ניתן לבנות סביבם מסגרת הגנה מעץ או לכסותם עם ארגז הפוך. השתמשו במילוי נוסף כדי להגן על קצוות חדים כלשהם, העלולים להיות חשופים.

פריטים חדים/בולטים

יש לעטוף פריטים חדים, באמצעות מילוי מגן, לפני הכנסתם לארגז. לעולם אל תאפשרו למשהו לבלוט מהארגז הארוז, מכיוון שהוא בסיכון להיפגע כאשר עורמים אותו. במקרה הצורך, השתמשו בארגז גדול יותר או שיקלו להשתמש במשטח.

למידע נוסף על המדיניות

פריטים כבדים/גדולים במיוחד

המשקל והממדים המירביים משתנים לפי השירות. למשלוחים מעל 2.4 מ' * 1.2 מ' * 1.5 מ' (א * ר * ג) או 500 ק"ג, פנו לשירות הלקוחות שלנו.

240cm > 120cm > 150cm > 500 kg >

סימון

מצאו משטח שטוח כדי לחבר אליו את תווית המשלוח וכל תוויות הטיפול הנדרשות. על חומרים כגון עץ, גומי ובד, השתמשו בדבק, סיכות או סרט דביק נוספים כדי להצמיד את התוויות שלכם.

בטוח ומאובטח

ארזו בתשומת לב

ודאו כי המשלוח שלכם עומד בדרישות המינימליות שלנו

הנחיות נוספות בנושא אריזה

בעצם הביקור והשימוש באתר זה, אתם מסכימים להצבת קבצי עוגיות (Cookies) ידי TNT ושותפיה. גלו עוד