הובלה מאובטחת

הסחורה שלכם נמצאת בידיים טובות

בכל שעה ביממה, מרגע האיסוף ועד המסירה, בהובלה פנים-עירונית או במשלוח בינלאומי – צוותי האבטחה העולמיים והמקומיים שלנו תמיד מיישמים את התקנים המחמירים ביותר להובלה מאובטחת.

TNT חותרת לשפר את שירותי האבטחה שלה על ידי התמקדות באמצעים ממתני-סיכון למניעת היחשפות לפעילות פשע וטרור במטרה להגן על עובדיה, על נכסיה ועל הסחורות של לקוחותיה.

צוות האבטחה שלנו

ברמה העולמית, TNT מפעילה צוות אבטחה מנוסה במטה העולמי, המטפל בכל קשת הנושאים הקשורים לאבטחה: פיתוח ויישום אסטרטגיית אבטחה עולמית, תקנים, פיתוח מערכות, ניהול ביצועי אבטחה, הפצת שיטות העבודה המומלצות, ניהול דרישות אבטחת תעופה, תמיכה בצוותי האבטחה בשטח ומתן מענה ללקוחות האסטרטגיים במקום אחד על ידי עובדים בכירים.
 

תחום האבטחה נמצא באחריות הסמנכ"ל העולמי למכס ואבטחה ב-TNT, המדווח ישירות למנכ"ל הרשת העולמית של TNT. בכל יחידה תפעולית ובכל מדינה קיים אחראי אבטחה, צוות אבטחה ומבנה אבטחה מקצועי והולם, לניהול תקני האבטחה והסיכונים ברמה המקומית.
 

באזורי סיכון גבוה TNT מיישמת אמצעי אבטחה נוספים כגון מרכזי שליטה, GPS, משמר ליווי, חיזוק השמירה באתרים וכדומה. בנוסף ועל מנת להגן על עובדיה, נכסיה והסחורות של הלקוחות, TNT מסווגת את סידורי האבטחה המפורטים.

 

הוראות להובלה מאובטחת

TNT היא חברה פעילה במספר אגודות עולמיות של מובילי אקספרס בנושאי מכס ואבטחה. האגודות משתפות פעולה עם הגופים הרגולטוריים ועם עמיתים בתעשייה במטרה לשפר את האבטחה בשרשרת האספקה. נוסף על כך, יש ב-TNT תכניות אבטחה פנימיות, הנחיות, תהליכים ומערכות, הכוללים:

 

 • הדרכה בנושא אבטחה
  אבטחה היא אחד הנושאים הנלמדים בקורסים המיועדים לכל העובדים החדשים. הדרכת אבטחה ספציפית כגון 'מודעות בטיחות לנהגים' ו'כללי הזהב', בתוספת קורסי התרעננות שוטפים בנושאים המקצועיים הרלוונטיים.
 • סינון עובדים וקבלני משנה
  TNT מנהיגה מדיניות סינון עובדים וקבלני משנה בהתאם להערכות הסיכונים שלה ובכפוף לדין המקומי.
 • הערכות סיכון לנתיבים
  TNT מיישמת תהליך הערכת סיכונים תקופתי בכל הנתיבים החדשים והקיימים.
 • אחסנה בטוחה בדרך
  TNT מיישמת בכל הרשת הנחיות לאבטחת כל האתרים גם לאחר שעות הפעילות ובתקופות הדממה.

אישורי לוגיסטיקה מאובטחת

תקני האבטחה של TNT המיושמים בכלל הרשת כוללים את כל היבטי האבטחה, כולל אבטחת כלי רכב, בקרת גישה, CCTV, מאבטחים, מערכות אזעקה, הדרכה ועוד. תקני האבטחה של  TNT מבוססים על דירוג C של TAPA‏ (Transported Asset Protection Association). עם זאת, ל-TNT יש יותר מ-100 מסופים ומחסנים ברחבי העולם שקיבלו את דירוג A מ-TAPA. נוסף על כך, אתרים רבים נוספים של TNT לא קיבלו דירוג רשמי מ-TAPA, אך הם ברמה A. דירוגי האבטחה בכל האתרים ברשת של TNT מבוססים על תוצאות הערכות הסיכונים שהיא מקיימת ואמצעי אבטחה למיתון סיכונים מיושמים במקרים הרלוונטיים.
 

TNT מחויבת לעמוד בסטנדרטים של תכניות מונחות-מכס שונות לשרשרת אספקה מאובטחת בכל העולם. יעידו על כך הסמכת C-TPAT (שותפות מכס-סחר נגד טרור) שהוענק לה בארצות הברית על ידי רשות המכס והגנת הגבולות, סטטוס אישור C-TPAT מחוץ לארצות הברית ו-25 הסמכות AEO (מפעיל כלכלי מורשה) במדינות החברות באיחוד האירופי.
 

נוסף על כך, TNT מחזיקה בהסמכות AEO בנורבגיה, שווייץ וטייוואן, Secure Trade Partnership +‎‏ (STP+‎) בסינגפור, ו-Partners in Protection‏ (PIP) בקנדה. TNT מקפידה להתעדכן בכל התוכניות הרלוונטיות החדשות במדינות השונות בנושאי מכס ואבטחת שרשרת האספקה כדי לספק שירות מאובטח ורציף.

 

אבטחת תעופה

TNT פיתחה תכנית אבטחת תעופה השמה דגש על שיפורים מתמשכים ועל פיתוח, המתחשבת בדרישות הרגולטוריות העדכניות, מנצלת חידושים טכנולוגיים ומיישמת שיטות עבודה מומלצות. TNT מחויבת ופעילה מאוד בדיונים עם הרגולטורים ועם גופים בתעשייה לגבי שיפור תקני אבטחת התעופה העולמיים שלה.

בעצם הביקור והשימוש באתר זה, אתם מסכימים להצבת קבצי עוגיות (Cookies) ידי TNT ושותפיה. גלו עוד