תחבורה מאובטחת

הסחורה שלך בידיים בטוחות

צוותי האבטחה הבינלאומיים והמקומיים שלנו פועלים מסביב לשעון כדי להבטיח את תקני אבטחת התחבורה הגבוהים ביותר – מרגע איסוף המשלוח שלך ועד למסירתו המאובטחת ברחבי העיר או ברחבי העולם.

TNT שואפת ללא הרף לשפר את שירותי האבטחה שלה על-ידי התמקדות באמצעים להפחתת סיכונים לשם מניעת חשיפה למעשי פשע וטרור וכדי להגן על עובדיה, על נכסיה ועל הסחורות של לקוחותיה.

צוות האבטחה שלנו

ברמה הבינלאומית, TNT הקימה צוות אבטחה גלובלי מרכזי המתמקד במלוא היקף האבטחה, לרבות: פיתוח והטמעה של אסטרטגיית אבטחה בינלאומית, תקני אבטחה, פיתוח מערכות אבטחה, ניהול ביצועי אבטחה, שיתוף שיטות עבודה מומלצות, ניהול דרישות של אבטחת תעופה, תמיכה בצוותי אבטחת שטח והספקת נקודות התקשרות ללקוחות אסטרטגיים ברמה הבכירה.
 

אחריות האבטחה מוטלת על מנהל המכס והביטחון הבינלאומי של TNT, המדווח ישירות למנהל התפעול הבינלאומי של TNT. מעל לכל יחידת תפעול ומדינה עומד מנהל אבטחה, צוות אבטחה וגוף אבטחה מוסמך אשר הוקם לשם ניהול תקני האבטחה והסיכונים ברמה המקומית.
 

באזורים בסיכון גבוה, TNT מיישמת אמצעי אבטחה נוספים העשויים לכלול מרכזי בקרת אבטחה, GPS, ליווי אבטחה, בקרת אתרים משופרת וכו'.  על מנת להגן על עובדיה, על נכסיה ועל סחורות לקוחותיה, הסדרי האבטחה המפורטים של TNT נשמרים חסויים.

 

תחבורה מאובטחת – הנחיות

TNT פעילה במספר עמותות אקספרס ברחבי העולם המתמקדות הן במכס והן ביוזמות ביטחון, ופועלת ללא הרף מול גורמי רגולציה ועמיתים בתעשייה על מנת לשפר את האבטחה בשרשרת האספקה. נוסף לכך, יש ל-TNT תוכניות אבטחה פנימיות רבות, הנחיות, תהליכים ומערכות, לרבות:

 

 • הכשרת אבטחה
  נושא האבטחה כלול בכל הקורסים להטמעת עובדים חדשים. הדרכות אבטחה ספציפיות, כגון הגברת המודעות לאבטחת נהגים ו'כללי הזהב', לצד קורסי רענון מתמשכים לתפקידים רלוונטיים.
 • סינון עובדים וקבלני משנה
  TNT מחזיקה במדיניות לסינון עובדים וקבלני משנה בהתאם להערכת הסיכון שלה ובכפוף לחקיקה המקומית.
 • הערכות סיכוני מסלול
  TNT יישמה תהליך להערכת סיכוני מסלול המבטיח כי כל הנתיבים החדשים והקיימים נבדקים מעת לעת ביחס לסיכוני אבטחה.
 • אחסנת TNT בטוחה בדרך
  מיושמות הנחיות ברחבי הרשת לאבטחת כל האתרים לאחר שעות הפעילות ובתקופות הדממה.

אישורי לוגיסטיקה מאובטחת

חברת TNT מטמיעה ברחבי הרשת שלה תקני אבטחה המכסים את כל תחומי האבטחה, לרבות זו של כלי רכב, בקרת גישה, טלוויזיה במעגל סגור, שמירה מאוישת, מערכות אזעקה, הדרכה וכו'. תקני האבטחה של TNT מבוססים על דירוג C של 'איגוד ההגנה על סחורות בהובלה' (TAPA‏). עם זאת, חברת TNT מחזיקה מעל מאה מרכזי פעילות ומחסנים ראשיים ברחבי העולם שהם בעלי דירוג A מטעם ה-TAPA. נוסף לכך, היא מחזיקה אתרים רבים שאינם בעלי דירוג A מטעם ה-TAPA, ובכל זאת הם ברמה A לפי תקן האיגוד. רמות האבטחה עבור כל האתרים ברשת של TNT מבוססות על התוצאות של הערכות סיכוני אבטחה שהיא מבצעת, וכן מיושמות במסגרתה בקרות אבטחה רלוונטיות לצמצום הסיכונים. 
 

חברת TNT מחויבת לעמידה בתקנים במסגרת תוכניות מובילות לאבטחת שרשרת האספקה מטעם רשויות מכס ברחבי העולם, כפי שהדבר עולה מהסמכתה בידי גורמי 'שותפות רשויות המכס והסחר של ארה"ב למאבק בטרור' (C-TPAT‏) – שאושרה בידי סוכנות המכס והגנת הגבולות של ארה"ב (CBP), כולל הענקת מעמד של גוף מאמת לגורמי חוץ מטעם ה-C-TPAT – וכן מהסמכות של 25 ישויות משפטיות בעלות הסמכת 'מפעיל כלכלי מורשה' (AEO‏) מאושרת במדינות האיחוד האירופי.
 

נוסף לכך, חברת TNT מחזיקה בהסמכת AEO מאושרת בנורווגיה, שווייץ, טייוואן וסין; בהסמכת 'שותפות הסחר הבטוח+' (STP+‎) בסינגפור; וכן בהסמכת 'שותפי ההגנה' (PIP) בקנדה. חברת TNT מתמקדת בכל התוכניות הרלוונטיות המופעלות מטעם רשויות מכס לאומיות לאבטחת שרשרת האספקה, וזאת במטרה להבטיח שירות רציף של שרשרת אספקה מאובטחת.

 

אבטחת תעופה

TNT פיתחה תוכנית אבטחת תעופה מקיפה המתמקדת בשיפור ופיתוח מתמשך תוך התחשבות בדרישות הרגולטוריות ובפיתוחים הטכנולוגיים האחרונים וכן ביישום שיטות עבודה מומלצות. TNT מחויבת ופעילה מאוד בשיחות עם הרגולטורים וגופי התעשייה לשיפור תקני אבטחת התעופה ברחבי העולם.

בעצם הביקור והשימוש באתר זה, אתם מסכימים להצבת קבצי עוגיות (Cookies) ידי TNT ושותפיה. גלו עוד