PRANEŠIMAS DĖL SLAPUKŲ

Tai yra „FedEx“ ir  jos veikiančių grupių, filialų ir padalinių, įskaitant visas TNT įmones, (toliau „FedEx“) pranešimas dėl slapukų (toliau „Pranešimas dėl slapukų“). Mes paruošėme šį Pranešimą dėl slapukų norėdami paaiškinti, kas yra slapukai, kaip mes juos naudojame ir kaip juos galite tvarkyti. Naudodami slapukus dažnai renkame asmeninius duomenis. Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kokius asmeninius duomenis renkame naudodami slapukus ir kaip juos naudojame, žr. mūsų privatumo pranešimą. Mūsų Privatumo pranešime taip pat paaiškinta, kaip ir kodėl renkame ir naudojame jūsų asmeninius duomenis ir kokias turite teises, susijusias su jūsų asmeninių duomenų tvarkymu.
 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021-05


Kai šiame Pranešime dėl slapukų minima „FedEx“, „mes“, „mus“ arba „mūsų“, „FedEx“ reiškia „FedEx“ įmonę, kuri atsakinga už slapukų naudojimą mūsų svetainėse, tokiose kaip www.fedex.com ir www.tnt.com, įskaitant visus puslapius (ir antrinius puslapius) bei mobiliųjų įrenginių programėles (toliau – „Svetainės“). Kadangi visos TNT įmonės dabar yra „FedEx“ dalis, visai informacijai, surinktai per bet kurį TNT domeną, pvz., www.tnt.com, irgi taikomos Pranešimo dėl slapukų nuostatos.

Kontaktinė informacija

FedEx Express International B.V.

Attn: Legal Department

Taurusavenue 111

2132 LS Hoofddorp

The Netherlands

Užklausos forma
 

FedEx Express International B.V.

Attn: Legal Department - Compliance

1000 Ridgeway Loop Road, Ste 600

Memphis, TN 38120

United States of America

Užklausos forma
 

1. Ar šis Pranešimas dėl slapukų taikomas jums?

„FedEx“ naudoja slapukus ir panašias technologijas, tokias kaip sekimo pikseliai, žymės, žiniatinklio švyturėliai, aiškūs GIF failai, „JavaScript“ ir vietinė saugykla mūsų Svetainėse. Šiame Pranešime dėl slapukų tiek slapukus, tiek panašias technologijas vadiname „slapukais“. Šis Pranešimas dėl slapukų taikomas kiekvienam apsilankymui mūsų Svetainėse.

2. Kas yra slapukai ir kas juos įdeda į mano įrenginį?

Slapukai yra maži failai, turintys simbolių eilutę, kurie atsiunčiami į jūsų įrenginį, kai lankotės vienoje ar daugiau mūsų Svetainių. Kai lankotės Svetainėje, slapukas leidžia jai atpažinti jūsų naršyklę ir nuskaityti tam tikrą slapuke saugomą informaciją. Slapukai plačiai naudojami daugelyje svetainių įvairiais tikslais.

Slapukus į jūsų įrenginį gali įkelti „FedEx“ kaip svetainės operatorius. Tokie slapukai vadinami pirmosios šalies slapukais. Kai kuriuos slapukus į jūsų įrenginį gali įkelti kitos nei „FedEx“ šalys, pvz., mūsų reklamuotojai arba šalys, kurios įkelia slapukus tam, kad įjungtų pokalbių paslaugas arba analizuotų mūsų Svetainių naudojimą. Tokie slapukai vadinami trečiosios šalies slapukais.

Įsidėmėkite, kad jokiems duomenims, įskaitant asmeninius duomenis, kuriuos trečiosios šalys surinko ne mūsų svetainėse, šio Pranešimo dėl slapukų nuostatos netaikomos, tačiau taikomos tų trečiųjų šalių privatumo ir slapukų strategijos.

3. Kodėl „FedEx“ naudoja slapukus?

Slapukus naudojame įvairiais tikslais, įskaitant:

 • Kad mums ir trečiosioms šalims būtų lengviau gauti informacijos apie jūsų apsilankymus mūsų Svetainėse
 • Palengvinti jūsų siuntimo procesą
 • Pateikti mūsų ir trečiųjų šalių reklamą, bendravimo priemonės ir turinį tiek mūsų, tiek trečiųjų šalių svetainėse
 • Analizuojamos reklamos iš „FedEx“ arba trečiųjų šalių (kurių tipų, kiek, kaip dažnai ir pan.), kurias matėte mūsų Žiniatinklio svetainėse, pvz., kad būtų galima pritaikyti reklamas jūsų poreikiams ar interesams ar užtikrinti, kad tos pačios reklamjuostės jums nebūtų rodomos pernelyg dažnai. Įsiminti jūsų kalbos ir kitas nuostatas
 • Padėti jums rasti ieškomą informaciją
 • Teikti saugias internetinių operacijų paslaugas
 • Apskaičiuoti, kiek žmonių naudojasi mūsų Svetainėmis ir kaip jie jomis naudojasi, kad galėtume palaikyti gerą Svetainių veikimą, jas tobulinti ir geriau suprasti savo auditoriją. Šiais tikslais galime analizuoti ir jūsų apsilankymo šablonus, įskaitant jūsų pelės šablonus
 • Išnagrinėti ir išspręsti technines bei organizacines problemas, susijusias su mūsų Svetainėmis (trikčių šalinimas)
 • Suteikti jums galimybę bendrinti mūsų Svetainių turinį naudojantis socialinių tinklų paskyromis, pvz., „Facebook“, „LinkedIn“ ar „Instagram“

4. Kokių kategorijų slapukus naudoja „FedEx“?

Naudojame funkcinius, analizės ir sekimo slapukus.

 • Funkciniai slapukai. Funkcinius slapukus naudojame siekdami vykdyti arba palengvinti informacijos perdavimą internetu. Be to, šiuos slapukus naudojame, kai jie yra tikrai būtini, kad galėtume jums teikti savo paslaugas, pavyzdžiui, kad galėtumėte naudotis pirkinių krepšeliu arba prisijungti prie apsaugotų mūsų Svetainių sričių. Šių slapukų išjungimas gali turėti įtakos mūsų Svetainių veikimui arba dėl jo kai kurios funkcijos ar paslaugos gali nustoti veikti.
 • Analizės slapukai. Analizės slapukus naudojame norėdami sužinoti ir suprasti, ką mūsų lankytojai veikia mūsų Svetainėse. Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti ir optimizuoti Svetaines, pavyzdžiui, užtikrinant, kad lankytojai galėtų lengvai rasti ieškomą informaciją. Norėdami išanalizuoti, kaip naudojamos mūsų Svetainės, skaičiuojame lankytojus, apsilankymus, naudojamus puslapius ir vietas, iš kurių lankytasi mūsų Svetainėse. Jūsų vietą naudojame tik jums leidus. Be to, analizės slapukai mums padeda išmatuoti reklaminių kampanijų naudą. Tokiu būdu galime pagerinti savo kampanijas ir optimizuoti savo Svetainių turinį pagal tuos, kas susidomi mūsų reklama.
 • Sekimo slapukai. Sekimo slapukus naudojame kaip būdą savo lankytojų naršymo istorijos įrašams kaupti. Šie slapukai gali būti naudojami, pavyzdžiui, reklamai į kitas svetaines ar į kitas programėles įkelti. Be to, šiuos slapukus galime naudoti norėdami sekti, kurias reklamas jau peržiūrėjote, kad visą laiką nematytumėte tų pačių reklamjuosčių ar turinio savo socialiniuose tinkluose, pvz., „Facebook“, „LinkedIn“ ar „Instagram“.

5. Kaip galiu išjungti ar ištrinti slapukus?

Jei nebenorite, kad slapukai būtų saugomi jūsų įrenginyje, bet kada savo sutikimą galite atsiimti, pakeisdami savo naršyklės nustatymus taip, kad ji atsisakytų visų arba trečiųjų šalių slapukų. Be to, įrenginyje esančius slapukus galite ištrinti.

Slapukus išjungus mūsų Svetainės vis tiek ir toliau veiks. Tačiau kai kurios mūsų Svetainių funkcijos, pvz., siuntimo įrankis ar siuntų sekimo įrankiai, slapukus išjungus gali neveikti. Be to, slapukų išjungimas nereiškia reklamos išjungimo. Tai reiškia tik tai, kad reklama nebus pritaikoma pagal jūsų interesus ir kad ta pati reklama bus dažnai kartojama. Jei norite išjungti konkrečių šalių slapukus, tai padaryti galite apsilankę www.youronlinechoices.com.

Kokius slapukų nustatymus galite keisti, įskaitant jų ištrynimą, priklauso nuo naudojamos naršyklės. Naudokitės savo naršyklės funkcija „Pagalba“.

Jei norite sužinoti daugiau apie savo teises, susijusias su jūsų asmeninių duomenų apdorojimu naudojant slapukus, žr. mūsų Privatumo pranešimą. Jo nuorodą rasite po 1 šio Pranešimo dėl slapukų paragrafu.

6. Kur galima rasti „FedEx“ naudojamų slapukų sąrašą?

Spustelėję čia rasite visų mūsų naudojamų slapukų sąrašą. Apie trečiųjų šalių slapukų ir surinktų jūsų asmeninių duomenų naudojimą skaitykite jų pranešimus dėl privatumo ir slapukų naudojimo.

7. Ką daryti, jei kyla kitų klausimų ar noriu išreikšti kitokių pretenzijų?

Su slapukų naudojimu susijusius klausimus ir pretenzijas galima pateikti „FedEx“ naudojantis kontaktine informacija, pateikta šio Pranešimo dėl slapukų viršuje.

8. Ar šis Pranešimas dėl slapukų atnaujinamas?

„FedEx“ gali laikui bėgant šį Pranešimą dėl slapukų atnaujinti. Jei pakeitimas turės didžiulės įtakos, „FedEx“ dės visas pastangas, kad informuotų jus apie tokį pakeitimą.