PAREIŠKIMAS APIE SLAPUKUS


Tai „FedEx“ ir jos veiklos grupių, patronuojamųjų įmonių ir skyrių, įskaitant bet kokią TNT įmonę (toliau – „FedEx“) pareiškimas apie slapukus (toliau – „Pareiškimas apie slapukus“). Šį Pareiškimą apie slapukus sukūrėme tam, kad paaiškintume, kas yra slapukai, kaip juos naudojame ir kaip Jūs galite juos valdyti. Naudodami slapukus, dažnai renkame asmens duomenis. Jei norite daugiau sužinoti apie asmens duomenis, kuriuos renkame naudodamiesi slapukais, ir jų naudojimo būdus, prašom susipažinti su mūsų Privatumo pareiškimu čia. Be to, Privatumo pareiškime aiškiname, kaip ir kodėl renkame ir naudojame Jūsų asmens duomenis, ir kokiomis teisėmis galite pasinaudoti dėl savo asmens duomenų tvarkymo.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 m. vasarį

Šiame Pareiškime apie slapukus žodžiai „FedEx“, „mes“, „mus“, „mūsų“ reiškia „FedEx“ įmonę, kuri yra atsakinga už slapukų naudojimą mūsų interneto svetainėse, pavyzdžiui, www.fedex.com ir www.tnt.com, įskaitant bet kokius jų popuslapius ir mobiliąsias programas (toliau – interneto svetainės). Šiuo metu visos TNT įmonės yra „FedEx“ dalis, o bet kokiame TNT domene, pavyzdžiui, www.tnt.com, surinkta informacija patenka į šio Pranešimo apie slapukus taikymo sritį.

Keisti slapukų nuostatas

Peržiūrėti arba pakeisti dabartines slapukų nuostatas galite spustelėję toliau pateikiamą nuorodą „Atidaryti slapukų nuostatas“.

Kontaktinė informacija


„FedEx Express International B.V.“

Kam: Teisės skyriui

Taurusavenue 111

2132 LS Hofdorpas

Nyderlandai 

El. p. dataprotection@tnt.com

„FedEx“ korporacija

Kam: Teisės skyriui, atitikties užtikrinimo skyriui

1000 Ridgeway Loop Road, Ste 600

Memfis, TN 38120

Jungtinės Amerikos Valstijos

El. p. dataprivacy@fedex.com

1. Ar šis Pranešimas apie slapukus Jums taikomas?


„FedEx“ savo interneto svetainėse naudoja slapukus ir panašias technologijas, pavyzdžiui, stebėjimo taškus, žiniatinklio indikatorius, aiškias GIF rinkmenas, JavaScript ir vietinius kaupiklius. Šiame Pareiškime apie slapukus ir panašias technologijas mes vadiname slapukais. Šis pareiškimas apie slapukus taikomas kiekvienam apsilankymui mūsų žiniatinklio svetainėse.

2. Kokie būna slapukai ir kas įrašo juos į mūsų įrenginį?


Slapukai – tai mažos tekstinės rinkmenos, sudarytos iš simbolių eilės, siunčiamos į Jūsų prietaisą Jums apsilankius vienoje ar daugiau iš mūsų žiniatinklio svetainių. Jums dar kartą apsilankius mūsų žiniatinklio svetainėje (-se), slapukas suteikia galimybę žiniatinklio svetainei (-ėms) atpažinti Jūsų naršyklę ir perskaityti tam tikrą informaciją, išsaugotą šiame slapuke. Slapukai dažnai naudojami daugelyje svetainių įvairiais tikslais.

 

Slapukus Jūsų prietaise gali išsaugoti „FedEx“ kaip svetainės operatorius. Šie slapukai vadinami „pirmosios šalies“ slapukais. Kai kuriuos slapukus Jūsų prietaise gali išsaugoti kitos nei „FedEx“ šalys, pavyzdžiui, mūsų reklamuotojai arba šalys, kurios išsaugo slapukus, suteikiančius galimybę naudotis pokalbio internetu paslaugomis ar analizuoti mūsų žiniatinklio svetainių naudojimą. Šie slapukai vadinami „trečiosios šalies“ slapukais.

 

Atkreipkite dėmesį, kad duomenims, įskaitant asmens duomenis, kuriuos trečiosios šalys surinko už mūsų svetainės ribų, galioja ne šis Pranešimas apie slapukus, o atitinkami šių trečiųjų šalių pranešimai.

3. Kodėl „FedEx“ naudoja slapukus?


Mes naudojame slapukus įvairiais tikslais, įskaitant:

 

 • tam, kad jie padėtų mums ir trečiosioms šalims gauti informacijos apie Jūsų apsilankymus mūsų žiniatinklio svetainėse;
 • siuntų valdymui palengvinti; 
 • mūsų ir trečiųjų šalių reklamai, pranešimams ir turiniui pristatyti mūsų ir trečiųjų šalių žiniatinklio svetainėse, kiek įmanoma konkrečiau atsižvelgiant į Jūsų interesus;
 • Jūsų kalbai ir kitoms parinktims įsiminti;
 • padėti Jums gauti ieškomos informacijos;
 • saugioms paslaugoms sudarant sandorius internetu užtikrinti;
 • žiniatinklio svetaine (-ėmis) besinaudojančių žmonių skaičiui įvertinti ir padėti jiems užtikrinti veiksmingą mūsų žiniatinklio svetainių veikimą, mūsų žiniatinklio svetainėms tobulinti ir mūsų auditorijai geriau suprasti. Be to, šiais tikslais galime analizuoti Jūsų elgsenos (įskaitant pelės naudojimą) modelius;
 • su mūsų žiniatinklio svetainėmis susijusioms techninėms arba organizacinėms problemoms analizuoti ir spręsti (gedimų šalinimas);
 • kad galėtumėte dalytis turiniu iš mūsų žiniatinklio svetainių savo socialinės žiniasklaidos paskyrose, pavyzdžiui, „Facebook“, „LinkedIn“ ar „Instagram“.

4. Kokių kategorijų slapukus naudoja „FedEx“?
 

Mes naudojame funkcinius, analizės ir stebėjimo slapukus:

 

 • Funkciniai slapukai. Mes naudojame funkcinius slapukus pranešimų perdavimui internetu vykdyti ir jam palengvinti. Be to, mes naudojame šiuos slapukus, kai jie yra būtini mūsų paslaugoms Jums suteikti, pavyzdžiui, krepšeliui naudoti arba prisijungti prie saugių sričių mūsų žiniatinklio svetainėse. Išjungus šiuos slapukus galima paveikti mūsų žiniatinklio svetainių našumą arba padaryti kai kurias funkcijas ir paslaugas nepasiekiamas.

 

 • Analitiniai slapukai. Mes naudojame analitinius slapukus, kad sužinotume ir suprastume, kaip lankytojai elgiasi mūsų žiniatinklio svetainėse. Šie slapukai suteikia mums galimybę tobulinti ir optimizuoti savo žiniatinklio svetaines, pavyzdžiui, užtikrinti, kad mūsų lankytojai galėtų lengvai rasti informaciją, kurios jie ieško. Siekdami išanalizuoti, kaip naudojamos mūsų žiniatinklio svetainės, mes skaičiuojame lankytojus, jų apsilankymų skaičių, Jūsų naudojamų puslapių skaičių arba vietą, iš kurios jus apsilankote mūsų žiniatinklio svetainėse. Duomenis apie Jūsų buvimo vietą naudojame tik jei Jūs tai mums leidžiate. Analitiniai slapukai taip pat padės mums įvertinti mūsų reklamos kampanijų efektyvumą. Tai suteikia mums galimybę tobulinti šias kampanijas, o tiems, kurie užsiima reklama, optimizuoti mūsų žiniatinklio svetainių turinį.

 

 • Sekimo slapukai. Mes naudojame sekimo slapukus kaip būdą kaupti įrašus apie mūsų lankytojų naršymo istoriją. Pavyzdžiui, šie slapukai naudojami, kai mes publikuojame skelbimus kitose svetainėse ir programose. Be to, mes galime naudoti šiuos slapukus stebėti, kurias reklamas jau matėte, kad ne visada matytumėte tas pačias reklamjuostes, arba dalytis mūsų žiniatinklio svetainių turiniu savo socialinės žiniasklaidos paskyrose, pavyzdžiui, „Facebook“, „LinkedIn“ ar „Instagram“.

5. Kaip galiu išjungti ar ištrinti slapukus?

 

Jei nebenorite, kad slapukai būtų saugomi Jūsų prietaise, galite atšaukti savo sutikimą, bet kuriuo metu pakoregavę savo naršyklės nustatymus taip, kad Jūsų naršyklė atsisakytų visų slapukų arba trečiųjų šalių slapukų. Be to, Jūs galite ištrinti slapukus, kurie jau įrašyti Jūsų prietaise.

 

Išjungus slapukus, mūsų žiniatinklio svetainė toliau veiks. Vis dėlto, kai kurios mūsų žiniatinklio svetainės dalys, pavyzdžiui, siuntimo įrankis arba siuntų stebėjimo ir sekimo įrankis, išjungus slapukus gali neveikti. Be to, slapukų išjungimas nereiškia, kad Jūs daugiau nebematysite reklamos. Tai tik reiškia, kad reklama nebebus pritaikoma pagal Jūsų interesus ar kad ji bus kartojama dažniau. Jei norite išjungti konkrečių šalių slapukus, tai galite atlikti tinklavietėje www.youronlinechoices.com.

 

Jūsų slapukų nustatymų valdymo ar ištrynimo būdas gali skirtis atsižvelgiant į naršyklę. Prašom naudotis savo naršyklės pagalbos funkcija.

 

Jei reikia daugiau informacijos apie Jūsų teises, susijusias su bet kokiu Jūsų asmens duomenų tvarkymu naudojantis slapukais, prašom susipažinti su mūsų Privatumo pareiškimu. Nuoroda į šį pranešimą pateikta šio Pranešimo apie slapukus 1 dalyje.

6. Kur galima rasti „FedEx“ naudojamų slapukų sąrašą?


Mūsų naudojamų slapukų sąrašą rasite spustelėję čia. Prašom susipažinti su trečiųjų šalių privatumo ir slapukų pranešimais dėl jų slapukų naudojimo ir jų renkamų asmens duomenų.

7. O jei turite kitų klausimų ar skundų?

Klausimus ar skundus dėl slapukų naudojimo galima pateikti „FedEx“, naudojantis šio Pareiškimo apie slapukus viršuje pateikta kontaktine informacija.

8. Ar šis Pareiškimas apie slapukus bus atnaujintas?


„FedEx“ gali kartais atnaujinti šį slapukų pranešimą. „FedEx“ stengsis aktyviai informuoti Jus apie pakeitimus, kurie turės reikšmingą poveikį. Atnaujintą Pareiškimą apie slapukus „FedEx“ visais atvejais paskelbs mūsų interneto svetainėje ir nurodys naujausius jo pakeitimus.

 

© 2019 „FedEx“