TNT slapukų politika

„TNT Express B.V.“ ir jos grupei priklausančios įmonės (toliau – TNT, mes, mums, mūsų) savo interneto svetainėse, svetainėse mobiliesiems bei programose (toliau – svetainės) naudoja slapukus ir panašias technologijas (pvz., pikselių žymas (angl. „pixel tags“), žiniatinklio indikatorius (angl. „web beacons“), GIF failus, „JavaScript“ ir vietinę saugyklą). Šiuose slapukų politikos nuostatuose slapukai ir panašios technologijos vadinamos tiesiog slapukais. Taip pat nuostatuose paaiškinama, kas yra slapukai, kaip juos naudojame ir kaip galite juos tvarkyti.

 

Naudodami šią svetainę, sutinkate naudoti slapukus, kaip nurodyta šiuose slapukų politikos nuostatuose. Jei išjungsite slapukus (arba tai padarys jūsų svetainės administratorius), žiniatinklio svetainė veiks toliau, tačiau kai kurios svetainės dalys (įskaitant siuntimo įrankius ir siuntų sekimą) tokiu atveju gali neveikti.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai maži tekstiniai failai, paprastai sudaryti iš raidžių ir skaičių, išsaugomi įrenginyje jums besilankant žiniatinklio svetainėje. Slapukai įvairiais tikslais plačiai naudojami daugelyje žiniatinklio svetainių. Pavyzdžiui, jie gali būti reikalingi tam, kad žiniatinklio svetainė veiktų, arba siekiant teikti suasmenintas paslaugas.

Kokio tipo slapukus naudojame?

Savo svetainėse naudojame keturių skirtingų kategorijų slapukus: būtinus, funkcinius, analizės ir reklamavimo.

Būtini slapukai

Šie slapukai reikalingi tam, kad mūsų svetainės galėtų veikti (pavyzdžiui, kad galėtumėte prisijungti prie saugių žiniatinklio svetainės vietų arba naudoti pirkimo krepšelį). Išjungus šiuos slapukus bus paveiktas svetainės našumas, o kai kurios funkcijos ir paslaugos taps nepasiekiamos.

Funkciniai slapukai

Naudojant šio tipo slapukus mūsų svetainės gali įsiminti jūsų nuostatas. Tokiu būdu galime suasmeninti jums teikiamą turinį (pavyzdžiui, kalbos ar regiono pasirinkimą).
 

Analizės slapukai

Šie slapukai leidžia mums pagerinti ir optimizuoti svetaines (pavyzdžiui, šių tipų slapukus galime naudoti norėdami užtikrinti, kad lankytojai lengvai rastų ieškomą informaciją). Viena iš priežasčių, kodėl naudojame šiuos slapukus – tai siekis suprasti ir suskaičiuoti, kiek lankytojų mūsų svetainė turi ir kaip naudotojai ja naudojasi. Analizės slapukai taip pat padeda nustatyti reklamos kampanijų našumą, todėl galime patobulinti kampanijas bei optimizuoti svetainių turinį tiems, kuriuos sudomina reklamavimas.

Taip pat informacijai apie mūsų žiniatinklio svetainės lankytojus rinkti ir kaupti naudojamės trečiųjų šalių paslaugomis (pvz., „Google Analytics“). Trečiųjų šalių paslaugų teikėjai informacijai (pvz., apie apsilankymų skaičių, vietą, iš kurios pasiekėte šią žiniatinklio svetainę, ir aplankytų interneto svetainės puslapių skaičių) teikti naudoja slapukus. Šią informaciją naudojame žiniatinklio svetainės pateikimui ir turiniui gerinti. Atminkite, kad trečiųjų šalių paslaugų surinktai ir www.tnt.com epriklausančiai informacijai, jei tokia būtų, bus taikomos ne ši slapukų politika, bet atitinkamos trečiosios šalies privatumo politika.

Daugiau informacijos apie tai, kaip „Google“ apdoroja jūsų informaciją, galite rasti adresu  http://www.google.com/intl/en/policies/privacy/"data-tnt-tracking="name:pagesection_0 - link,to://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.

Jei savo naršyklėje norite išjungti „Google Analytics“, apsilankykite adresu  http://tools.google.com/dlpage/gaoptout"data-tnt-tracking="name:pagesection_0 - link,to://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Reklamavimo slapukai

Šie slapukai registruoja informaciją apie jūsų veiklą internete, įskaitant apsilankymus mūsų svetainėse, jūsų aplankytus puslapius bei nuorodas ir spustelėtus skelbimus. Tokiu būdu savo svetainėse rodomą turinį galime labiau pritaikyti jums, o mes ir mūsų paslaugos teikėjai gali pateikti labiau jūsų pomėgius ar kitas bendravimo priemones atitinkančius skelbimus.

Kokiu tikslu TNT naudoja slapukus?

Mes ir mūsų paslaugos teikėjai slapukus gali naudoti įvairiais tikslais:

 

  • siekiant padėti mums ir trečiosioms šalims gauti informacijos apie apsilankymus mūsų svetainėse;
  • siuntoms apdoroti;
  • Jūsų apsilankymų pobūdžiui, siekiant pagerinti savo svetainių kokybę, analizuoti;
  • Jūsų specifinius poreikius atitinkančioms reklamavimo ir bendravimo priemonėms bei mūsų ir trečiųjų šalių turiniui, tiek savo, tiek ir trečiųjų šalių svetainėse, teikti;
  • Jūsų kalbos ir kitoms nuostatoms įsiminti;
  • siekiant padėti Jums gauti ieškomos informacijos;
  • saugioms ir patikimoms paslaugoms, skirtoms operacijoms internetu, teikti;
  • siekiant nustatyti, kiek žmonių naudojasi mūsų svetainėmis ir kokie jų naudojimosi įpročiai, nes taip galime užtikrinti efektyvų svetainių veikimą ir geriau pažinti savo auditoriją.

Norėdami peržiūrėti visų TNT svetainėse naudojamų slapukų sąrašą ir sužinoti, kokia slapukų paskirtis, spustelėkite čia.

Kas patalpina slapukus mano prietais

Slapukus jūsų prietaise gali patalpinti TNT, veikianti kaip svetainės operatorius. Tokie slapukai vadinami pirmosios šalies slapukais. Kai kuriuos slapukus jūsų įrenginyje gali patalpinti kita, su TNT nesusijusi šalis. Tokie slapukai vadinami trečiosios šalies slapukais (pavyzdžiui, TNT partneris gali patalpinti trečiosios šalies slapuką, kad veiktų pokalbių internetu paslaugos).

Kontaktinė informacija

Jei kyla kitų su slapukų politika susijusių klausimų, apsilankykite šios interneto svetainės kontaktų puslapiuose.
 

Pakeitimai

TNT išimtinai savo nuožiūra gali peržiūrėti slapukų politiką, todėl prašome retkarčiais peržvelgti šios slapukų politikos nuostatas. Paskutinį kartą atnaujinta: 2017 m. balandžio mėn