Atbalsts mūsu klientiem Breksita laikā

Aizpildiet savu Breksita kontrolsarakstu

Tā kā Breksita sarunas vēljoprojām nav atrisinātas, daudzi uzņēmumi nav pārliecināti par nākotni. Tāpēc jums ir nepieciešami pakalpojumu sniedzēji, kuriem varat uzticēties.
Mūsu īpašā Breksita komanda ir izvērtējusi iespējamās pārmaiņu sekas un mēs esam gatavi virzīt jūsu uzņēmuma darbību neatkarīgi no sagaidāmajām izmaiņām.
 

Lai palīdzētu jums sagatavoties arī turpmāk, mēs esam izveidojuši rokasgrāmatu, kurā tiek atspoguļota aktuālā informācija. Breksita procesa laikā informācija tiek regulāri atjaunota, lai palīdzētu sagatavot jūsu uzņēmumu nākotnei.

Jaunumi saistībā ar Breksitu

Apvienotajai Karalistei ir piešķirts sešu mēnešu pagarinājums līdz plānotajam Breksita datumam.

Ir paredzēts, ka Apvienotā Karaliste izstāsies no ES 31. oktobrī vai ātrāk, ja līdz tam laikam tiks panākta vienošanās.

Jūsu Breksita rokasgrāmata

FedEx un TNT Breksita kontrolsaraksts

Vai esat gatavi Breksitam?Tālāk aprakstīts, kas jūsu uzņēmumam ir jāizdara, lai sagatavotos.

Breksita terminoloģija 
Visi termini, kas jāzina uzņēmumam, kurš eksportē un importē, lai sekmīgi darbotos Breksita laikā.

Kas jāzina Breksita bez vienošanās gadījumā

Vai cenšaties saprast, kā Breksits bez vienošanās varētu ietekmēt preču importēšanu un eksportēšanu? Tālāk aprakstīts, ko šīs izmaiņas varētu nozīmēt jūsu uzņēmumam.

Bieži uzdotie jautājumi par Breksitu

Mēs atbildam uz jūsu visbiežāk uzdotajiem jautājumiem
par to, kā Breksits varētu ietekmēt jūsu uzņēmumu.

Informācijas avoti par Breksitu

Kāpēc jūs varat paļauties uz FedEx un TNT

Pārmaiņu laikā jums ir nepieciešams sadarbības partneris, kuram varat uzticēties. TNT un FedEx apvienošanās rezultātā esam guvuši 117 gadu pieredzi, veicot sūtījumus visā pasaulē. Mūsu nepārspējamās zināšanas starptautiskajā tirdzniecībā un tūkstošiem muitas speciālistu garantē, ka esam gatavi tikt galā ar jebkādām nākotnē sagaidāmām pārmaiņām.

Sūtiet vairāk uz jauniem galamērķiem

Mēs nodrošinām, ka jūsu preces nokļūst galamērķī savlaicīgi. Jūs varat paļauties uz mūsu pasaulē lielāko gaisa kravu pārvadājumu tīklu, kā arī uz unikālo Eiropas sauszemes tīklu, kas var sniegt jūsu uzņēmumam nepieciešamo pārliecību, iepazīstot nākotnes iespējas jau šodien.


PAĀTRINĀTAIS CEĻŠ PĀRI ROBEŽĀM

Muitas deklarācijas ir vienkāršākas, veicot sūtījumus ar FedEx un TNT.  Tas ir tāpēc, ka abiem uzņēmumiem ir atzītā uzņēmēja (AEO) statuss — starptautiski atzīta kvalitātes zīme —, kas nodrošina sūtījumu paātrinātu muitas kontroli.
 


JŪSU UZŅĒMĒJDARBĪBA —PIRMAJĀ VIETĀ

Mēs sekojam līdzi Breksita attīstībai, un jūs varat būt droši, ka mēs jums palīdzēsim ieviest jebkādas jaunas procedūras un noteikumus. Lai gan neviens nevar īsti zināt, kādas pārmaiņas nesīs Breksits, jūs varat būt pārliecināti, ka esam apņēmušies parūpēties par jūsu sūtīšanas vajadzībām.

Atbalsts starptautiskiem sūtījumiem

Mēs vēlētos uzklausīt atsauksmes no jebkura lieluma un nozares uzņēmumiem, it īpaši, ja jums ir neskaidrības vai jautājumi, uz kuriem jūs vēlētos saņemt no mums atbildes.