Atbalsts mūsu klientiem Breksita laikā

Turpinoties Breksita pārrunām, TNT gatavojas nemanāmi ieviest jaunas procedūras. Mūsu īpašā daudzfunkcionālā Breksita darba grupa izvērtē iespējamos pārmaiņu seku variantus un nodrošina mūsu gatavību virzīt jūsu uzņēmuma darbību neatkarīgi no sagaidāmajām izmaiņām.
 

Pārmaiņu laikā ir nepieciešami pakalpojumu nodrošinātāji, kuriem var uzticēties. Tāpēc jums ir nepieciešams partneris-eksperts, kas palīdzētu orientēties ceļā uz priekšu. Esam uzkrājuši 72 gadu pieredzi, veicot sūtījumus visā pasaulē. Mūsu nepārspējamās zināšanas starptautiskajā tirdzniecībā, modernākās IT sistēmas un simtiem muitas speciālistu garantē, ka esam gatavi tikt galā ar jebkādām nākotnē sagaidāmām pārmaiņām.

 

Nosūtiet vairāk uz jauniem tirgiem

Mēs nodrošinām, ka jūsu preces nokļūst, kur un kad tām ir jānokļūst.

Jūs varat droši paļauties uz mūsu unikālo Eiropas autoceļu tīkla pārklājumu un savienojamību, kas var sniegt jūsu uzņēmumam nepieciešamo pārliecību, izpētot nākotnes iespējas jau šodien.

PAĀTRINĀTAIS CEĻŠ PĀRI ROBEŽĀM

Muitas deklarācijas ir vienkāršākas, veicot sūtījumus ar TNT. Tas ir tāpēc, ka mums ir atzītā uzņēmēja (AEO) statuss — starptautiski atzīta kvalitātes zīme — kas nodrošina sūtījumu paātrinātu muitas kontroli.
 

JŪSU UZŅĒMĒJDARBĪBA —PIRMAJĀ VIETĀ

Mēs cieši sekojam līdzi Breksita attīstībai, un jūs varat būt droši, ka mēs jums palīdzēsim bez grūtībām ieviest jebkādas jaunas procedūras un noteikumus. Lai gan neviens nevar īsti zināt, kādas pārmaiņas nesīs Breksits, jūs varat būt pārliecināti, ka esam apņēmušies parūpēties par jūsu nosūtīšanas vajadzībām.

Uzziniet vairāk

Mēs labprāt vēlētos uzklausīt atsauksmes no jebkura lieluma un nozares uzņēmumiem, it īpaši, ja jums ir bažas vai jautājumi, uz kuriem jūs vēlētos saņemt no mums atbildes.