Atbalsts mūsu klientiem Breksita laikā

Mēs saprotam, ka gaidāmo izmaiņu apstākļos jums ir nepieciešams sadarbības partneris, kuram varat uzticēties.  Esam pieredzes bagāts uzņēmums ar globālu tīklu — un esam gatavi palīdzēt jūsu uzņēmumam veiksmīgi darboties pirms un pēc Breksita.

Jūsu Breksita rīkkopa

FedEx un TNT Breksita kontrolsaraksts

Vai esat gatavi Breksitam? Tālāk aprakstīts, kas jūsu uzņēmumam ir jāizdara, lai sagatavotos.

 

Kas jāzina Breksita bez vienošanās gadījumā

Vai cenšaties saprast, kā Breksits bez vienošanās varētu ietekmēt preču importēšanu un eksportēšanu? Tālāk aprakstīts, ko šīs izmaiņas varētu nozīmēt jūsu uzņēmumam.

Breksita leksikas skaidrotājs

Visi termini, kas jāzina uzņēmumam, kurš eksportē un importē, lai sekmīgi darbotos Breksita apstākļos.

Bieži uzdotie jautājumi par Breksitu

Mēs atbildam uz jūsu visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par to, kā Breksits varētu ietekmēt jūsu uzņēmumu.

Kā mēs gatavojamies Breksitam

Turpinoties Breksita pārrunām, FedEx Express gatavojas ieviest jaunas procedūras. Mūsu daudzfunkcionālā Breksita darba grupa izvērtē iespējamos pārmaiņu seku variantus un nodrošina mūsu gatavību virzīt jūsu uzņēmuma darbību neatkarīgi no sagaidāmajām izmaiņām.
 

Pārmaiņu laikā ir nepieciešami pakalpojumu nodrošinātāji, kuriem var uzticēties. Tāpēc jums ir nepieciešams partneris eksperts, kas palīdzētu orientēties ceļā uz priekšu. TNT un FedEx apvienošanās rezultātā esam guvuši 117 gadu pieredzi, veicot sūtījumus visā pasaulē.  Mūsu nepārspējamās zināšanas starptautiskajā tirdzniecībā, modernākās IT sistēmas un simtiem muitas speciālistu garantē, ka esam gatavi tikt galā ar jebkādām nākotnē sagaidāmām pārmaiņām.

Nosūtiet vairāk uz jauniem tirgiem

Mēs nodrošinām, ka jūsu preces nokļūst, kur un kad tām ir jānokļūst.

Jūs varat droši paļauties uz mūsu pasaules lielākā gaisa kravu pārvadājumu tīkla un unikālā Eiropas autoceļu tīkla apvienoto pārklājumu un savienojamību, kas var sniegt jūsu uzņēmumam nepieciešamo pārliecību, izpētot nākotnes iespējas jau šodien.

PAĀTRINĀTAIS CEĻŠ PĀRI ROBEŽĀM

Muitas deklarācijas ir vienkāršākas, veicot sūtījumus ar FedEx un TNT.  Tas ir tāpēc, ka abiem uzņēmumiem ir atzītā uzņēmēja (AEO) statuss — starptautiski atzīta kvalitātes zīme —, kas nodrošina sūtījumu paātrinātu muitas kontroli.
 

JŪSU UZŅĒMĒJDARBĪBA —PIRMAJĀ VIETĀ

Mēs cieši sekojam līdzi Breksita attīstībai, un jūs varat būt droši, ka mēs jums palīdzēsim bez grūtībām ieviest jebkādas jaunas procedūras un noteikumus. Lai gan neviens nevar īsti zināt, kādas pārmaiņas nesīs Breksits, jūs varat būt pārliecināti, ka esam apņēmušies parūpēties par jūsu nosūtīšanas vajadzībām.

Atbalsts starptautiskiem sūtījumiem

Mēs labprāt vēlētos uzklausīt atsauksmes no jebkura lieluma un nozares uzņēmumiem, it īpaši, ja jums ir bažas vai jautājumi, uz kuriem jūs vēlētos saņemt no mums atbildes.