Sūtījuma marķēšana

Kā izdrukāt un kur piestiprināt marķējumu

Skaidri saskatāms marķējums ir liela priekšrocība. Tā mēs uzzinām, uz kurieni sūtījums tiek vests. Turklāt tas satur arī informāciju par tā pārvietošanas specifiku. Laiks, ko Jūs veltīsiet marķējuma un īpašo norāžu par pārvietošanas specifiku piestiprināšanai, var būt izšķirošs.

Padomi pareizai marķēšanai

 

1. Noņemiet vecos marķējumus

Pārāk daudz marķējumu var radīt neizpratni. Nekad nepielīmējiet jaunos marķējumus uz vecajiem.

2. Izdrukājiet jaunus marķējumus

Ja iespējams, izmantojiet pašlīmējošu papīru, uz kura tiek izdrukāti Jūsu rezervācijai pievienotie marķējumi. Ja Jūs izmantojat parastu papīru, lūdzu, ievietojiet to īpaši paredzētā kabatiņā. TNT kurjers var Jums atvest pašlīmējošās kabatiņas pie iepakojuma, veicot sūtījumu.

3. Ievietojiet rezerves kopiju

Pirms aizlīmēšanas drošības pēc iesakām ievietot kastē Jūsu sūtījuma dokumentu rezerves kopiju, vai vismaz saņēmēja adresi (ja nu kaut kas atgadās ar ārpusē piestiprināto marķējumu).

4. Stingri piestipriniet

Novietojiet maršruta lapu uz kastes virsējās šķautnes vai palešu sānu šķautnes. Pārliecinieties, ka svītrkods nav deformēts (ka tas nav pārlocīts pāri malai) un ka tas ir labi saskatāms. Lai marķējumus neaizsegtu, piestipriniet tos pie kastes tikai pēc iepakošanas/ nostiprināšanas ar līmlentu. Ja nepieciešams, uz auduma vai koka virsmām izmantojiet vairāk līmlentas vai skavu.

5. Neaizsedziet marķējumu

Nekādā gadījumā neiepakojiet vai neaizsedziet marķējuma lapas. Pat, ja tās ir saskatāmas caur plastmasas iepakojuma materiālu, var gadīties, ka nevaram nolasīt to svītrkodu ar mūsu skeneriem.

Plašāk par iepakošanu