Brīdinājumi

Saņemiet jaunāko informāciju par notikumiem pasaulē, kuri var ietekmēt starptautisko sūtījumu piegādi.

Brīdinājums

Muitojamo sūtījumu iespējamā kavēšanās

Pieaugošā muitas sūtījumu apjoma dēļ, lūdzu rēķinieties ar pagarinātu muitošanas laiku. Privātus saņēmējus aicinām iepazīties ar pievienoto instrukciju un veikt vienkāršoto deklarēšanu ŠEIT

Uz laiku apturēta TNT Economy sūtījumu piegāde no Eiropas uz ASV, Kanādu un Latīņameriku

Ņemot vērā, ka kravu pārvadāšanas iespējas tirgū ir ierobežotas, šobrīd pieprasījums pēc sūtījumiem no Eiropas uz ASV, Kanādu un Latīņameriku ir ļoti liels un galvenokārt to veido medicīnas un veselības aprūpes preču sūtījumi.  

 

Lai arī turpmāk varētu veikt pārvadājumus ierobežotos apstākļos, mēs ieviešam tālāk norādītos papildu pasākumus, kas palīdzēs kontrolēt pieprasījumu.

 

  • No 2020. gada 29. maija un līdz turpmākam paziņojumam: visiem Economy sūtījumiem no Eiropas uz ASV, Kanādu un Latīņameriku uz laiku tiek piemērots ierobežojums — ne vairāk kā 100 kg dienā vienam nosūtītājam.
  • No 2020. gada 29. jūnija un līdz turpmākam paziņojumam: uz laiku apturēti visi TNT Economy sūtījumi no Eiropas uz ASV, Kanādu un Latīņameriku.

Atgādinām, ka mēs strādājam un arī turpmāk pieņemsim Express sūtījumus (TNT un FedEx) un FedEx Economy sūtījumus ar svaru ne vairāk kā 100 kg.

Jaunas prasības, norādot adreses sūtījumiem uz Īriju un no Īrijas

Ir atjaunināts pilsētu saraksts un pasta indeksi, kurus izmanto, lai veidotu paņemšanas/nosūtīšanas uzlīmes sūtījumiem uz Īriju un no Īrijas. Šī prasība ir spēkā no 2020. gada 24. augusta. Norādījumus par to, kā atjaunināt pasta indeksus, skatiet šeit.

Elastīga uzņēmējdarbība

Mēs varam jums palīdzēt ātri atrisināt vēl nepieredzētus loģistikas izaicinājumus, ar ko jūsu uzņēmums var saskarties. Apskatiet mūsu ceļvedi un uzziniet, kā pielāgot visas uzņēmuma darbības un veiksmīgi piegādāt klientiem pasūtījumus.