Starptautiskās piegādes

Nosūtīšanai uz ārzemēm nav jābūt sarežģītai. Noformējiet starptautisku sūtījumu, veicot piecas vienkāršas darbības.

Uzziniet muitas noteikumus

Ja jums nav atbilstošu zināšanu par muitas procedūrām, tas var izraisīt jūsu sūtījumu aizkavēšanos un radīt papildu izmaksas. Jums ir jāzina nomaksājamie nodokļi un jāsagatavo pilnīgs un saprotams komercrēķins.

Nodevas un tarifi

Par starptautiskiem sūtījumiem bieži vien tiek piemērotas muitas nodevas. Nodokļi un nodevas atšķiras atkarībā no galamērķa un sūtījuma vērtības, tāpēc savlaicīgi noskaidrojiet, cik jums vai saņēmējam būs jāmaksā.

Uzziniet, ko nedrīkst sūtīt

Daudzās valstīs tiek stingri kontrolētas tajās ievestās un izvestās preces, un pastāv neatbilstošo preču aizturēšanas vai iznīcināšanas risks.  Neaizmirstiet izpētīt, kādu preču ievešana ir aizliegta vai ierobežota jūsu galamērķa valstī.

Iepakojiet pārdomāti

Preču pareiza iepakošana samazina aizkavēšanās un bojājumu risku pārvadāšanas laikā. Ir vērts veltīt papildu laiku sūtījuma iepakošanai un marķēšanai, kā arī pārbaudīšanai, vai tas atbilst valstī spēkā esošajiem noteikumiem.

Piesakiet sūtījuma paņemšanu

Gandrīz darīts!
Izvēlieties jums piemēroto TNT pakalpojumu un vienojieties par sūtījuma paņemšanas laiku. Atcerieties, ka varat izsekot savu sūtījumu, izmantojot izsekošanas rīku.

Lai panāktu īstu izaugsmi, uzsāciet starptautisku darbību

Āzija

Preču nosūtīšana uz Āziju var būt izšķiroša uzņēmumiem visā pasaulē. Tikai Indijā un Ķīnā vien dzīvo 2,7 miljardi cilvēku, un daudzi no tiem pieder strauji augošajai vidusšķirai, tādēļ nav brīnums, ka Austrumi ir kļuvuši par eksporta degpunktu. Uzņēmumi ir jau pamanījuši strauji augošo pieprasījumu pēc luksusa precēm, specializēta aprīkojuma un izejvielām, un tā ir tendence, kas tuvākajā laikā nemainīsies. 

Eiropas Savienība

Eiropai ir raksturīga daudzveidība, un tajā pastāv milzu pieprasījums pēc precēm no citām valstīm, tādēļ eksportēšana uz Eiropu var eksponenciāli palielināt jūsu uzņēmējdarbību. Turklāt modernā transporta infrastruktūra un kopējie ES importēšanas noteikumi padara nosūtīšanu uz Eiropu vienkāršāku nekā uz citiem tirgiem. Piecas no ES dalībvalstīm ietilpst pasaules lielāko patērētāju ekonomiku desmitniekā, tādēļ Eiropa ir joprojām izcili labs eksportēšanas galamērķis.

Amerika

Ar savu stabilo, uz patēriņu balstīto ekonomiku Ziemeļamerikā, kuras attīstība ir viena no straujākajām LATAM reģionā, Amerika var būt daudzveidīgs un pievilcīgs tirgus uzņēmumiem, kas vēlas palielināt savu eksporta apjomu. Īpaši pievilcīgu eksportētājiem Amerikas tirgu ir padarījis pieprasījuma pieaugums pēc luksusa precēm Meksikā un Brazīlijā.

Bieži uzdotie jautājumi par starptautiskajiem sūtījumiem