TNT Privātuma Politika

Šī Privātuma Politika ir veidota, lai pastāstītu Jums par TNT pieredzi attiecībā uz Jūsu tieši vai elektroniski sniegtās Personīgās informācijas (kā definēts zemāk) iegūšanu, izmantošanu, izpaušanu un uzglabāšanu.

Lūdzu, izlasiet visu Privātuma Politiku pirms iesniedzat informāciju šajā mājas lapā. Esošo mājas lapu kontrolē TNT Express N.V. no oficiālā biroja Amsterdamā, Nīderlandē, arī tā grupas daļu vārdā (kopā saukti "TNT" vai "mēs"), un tās darbību pārvalda holandiešu likums.

Personīga informācija

Klienta informācijas piemēri, ko mēs ievācam, iekļauj vārdus, informāciju par Jūsu sūtījumu, adreses, e-pasta adreses un tālruņa numurus. Atsevišķa informācija, ko iegūst TNT, attiecas uz identificējamo personu ("Personīga informācija").

Personīgas informācijas pārvietošana

Jūsu Personīgā informācija var tikt pārvietota uz citām valstīm ārpus Eiropas ekonomiskās zonas, kas nenodrošina adekvātu aizsardzības līmeni, lai varētu sniegt mūsu pakalpojumus. Papildus, ja Jūs ievietojat Jūsu Personīgo informāciju publiski pieejamās mājaslapas sadaļās, tai var piekļūt personas valstīs ārpus Eiropas ekonomiskās zonas, kas var nepiedāvāt adekvātu aizsardzības līmeni. TNT var nākties nodot Jūsu informāciju vietējām vai nacionālām (ārzemju) valdībām, lai darbotos saskaņā ar piemērojamo likumu vai lai paātrinātu Jūsu sūtījuma piegādi līdz tā galamērķim.

Jūsu Personīgās informācijas godīga un droša apstrāde

Mūsu politika ir iziet visiem nepieciešamiem soļiem, lai pārliecinātos, ka visa Jūsu Personīgā informācija, kas ir mūsu rīcībā, tiek apstrādāta godīgi un saskaņā ar likumu. Mēs darīsim visu, lai ieviestu un uzturētu Privātuma Politiku. Visiem mūsu darbiniekiem un datu procesoriem, kuriem ir pieeja Personīgai informācijai, ir jāciena Jūsu Personīgās informācijas konfidencialitāte.

Pieeja un izmaiņas

Jūs varat uzzināt kāda Jūsu Personīgā informācija ir TNT rīcībā, uzzvanot uz vietējo TNT biroju. Mēs apstrādāsim Jūsu pieprasījumu četru dienu laikā. Gadījumā, ja mums būs liegta iespēja atklāt Jūsu personīgo informāciju, mēs sniegsim paskaidrojumu šādam atteikumam.

Lai pārliecinātos, ka Jūsu Personīgā informācija ir pareiza, aktuāla un pilnīga, lūdzu, sazinieties ar mums par jebkāda veida neprecīzu informāciju. Mēs atjaunosim vai papildināsim Personīgo informāciju, kas ir mūsu rīcībā.

Sīkdatnes ("Cookies")

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili — tie parasti sastāv no burtiem un cipariem —, kas tiek ievietoti jūsu ierīcē, kad apmeklējat kādu tīmekļa vietni. Sīkdatnes dažādiem mērķiem tiem plaši izmantotas daudzās tīmekļa vietnēs. Piemēram, sīkdatnes var būt nepieciešamas, lai nodrošinātu kādas vietnes darbību vai lai sniegtu personalizētu pieredzi.

Lai iegūtu papildu informāciju par to, kā izmantojam sīkdatnes, lūdzu, noklikšķiniet šeit.

Linki uz citām mājaslapām

Šī mājaslapa var saturēt linkus vai references uz citām mājaslapām lietotāja ērtību labad. Lūdzu, ņemiet vērā, ka TNT nenes atbildību par privātuma pieredzi vai saturu šādās citās mājas lapās, un, ka, jebkurā gadījumā, Privātuma Politika neattiecas uz šīm lapām. Mēs iedrošinām Jūs izlasīt privātuma politiku visās lapās, ko apmeklējat.

E-pasta adreses (tikai ja uz Jums attiecas parakstīšanās uz e-pastu saņemšanu)

Ja Jūs piekrītat saņemt mūsu e-pasta ziņojumus, mēs ievācam datus par Jūsu e-pasta adresi. Šī adrese tiks izmantota tikai tādēļ, lai informētu Jūs saskaņā ar Jūsu piekrišanu. Ja Jūs vēlaties atrakstīties no mūsu e-pasta ziņojumu saņemšanas, Jūs to varat izdarīt jebkurā mirklī un tas tiek atzīmēts arī katrā e-pastā, ko saņemat, vai arī kontaktējoties ar mums, rakstot uz websitemanagement@tnt.com.

Izmaiņas

TNT var pārskatīt šo Privātuma Politiku pēc paša ieskatiem. Pirms Privātuma Politikas pārskatīšanas, TNT informēs par to šīs mājaslapas lietotājus.

Personīgās informācijas ievākšana un tās nozīme

TNT ievāc un glabā informāciju par visiem sūtījumiem, ar kuriem strādā, lai nodrošinātu efektīvus sūtījumu piegādes pakalpojumus, ko pieprasa uzņēmuma klienti. TNT izmanto informāciju par saviem klientiem, viņu sūtījumiem, kā arī viņu sūtījumu aktivitāti, lai nodrošinātu vai sekmētu sava servisa sniegšanu saviem klientiem, komunicētu ar klientiem par papildus iespējamiem pakalpojumiem, kas varētu šķist vērtīgi, apmierinātu likumīgā biznesa intereses (ieskaitot trendu analīzi un tirgus izpēti), noteiktu cenas, izveidotu kredītus, izpildītu rēķinu funkciju, kā arī būtu saskaņā ar valdības reglamentiem, kas attiecas uz mums vai mūsu uzņēmuma filiālēm.
 

Jebkāda veida Personīga informācija, ko mēs varam ievākt, tiks izmantota tikai un vienīgi, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumu sniegšanu, un mēs neglabāsim to ilgāku periodu kā to atļauj likums un pieprasa pakalpojumu sniegšanas iemesls.

Trešās puses

Tā kā mēs ievācam un izmantojam informāciju par mūsu klientiem, mēs varam vienoties ar mūsu pakalpojumu pārdevējiem, lai viņi palīdzētu apstrādāt šo informāciju to iemeslu dēļ, kas ir minēti iepriekšējā sadaļā. Papildus, mēs varam lūgt mūsu uzņēmuma filiāles apstrādāt šo informāciju šiem iemesliem mūsu vārdā. Šiem pārdevējiem un/vai mūsu uzņēmuma filiālēm ir jāsaglabā konfidencialitāte un tiem ir aizliegts izmantot informāciju jebkādiem citiem iemesliem. Kā arī, tā kā mēs attīstām savu biznesu, mēs varam pirkt vai pārdot sava uzņēmuma filiāles vai biznesa vienības. Kā daļa no šīm transakcijām, filiāļu vai biznesa vienību klientu informācija var būt viena no "pārvietojamiem līdzekļiem".

TNT mājaslapas

Sekojošās rindkopas apraksta mūsu apņemšanos aizsargāt Jūsu Personīgo informāciju, jo tā attiecas uz TNT mājas lapām.

Izņemot gadījumus, kad aprakstīts savādāk, mēs varam izmantot Jūsu informāciju, lai uzlabotu mūsu mājas lapas saturu, pielāgotu to Jūsu vajadzībām, nodotu informāciju Jums (ja Jūs to esat pieprasījis), mūsu mārketinga un izpētes iemeslu dēļ, un citu iemeslu dēļ, kas tiek aprakstīti šajā Privātuma Politikā. Mās varam atklāt Jūsu Personīgo informāciju gadījumos, kad to pieprasa piemērojamie likumi, tiesas spriedumi vai valdības regulas.

Personīgas informācijas ievākšana TNT mājas lapās

Lietotāji var apmeklēt lielāko daļu no šīs mājas lapas sadaļām bez nepieciešamības atklāt kas viņi ir un bez informācijas izpaušanas par sevi. Tomēr, daži no mūsu interaktīvajiem pakalpojumiem pieprasa, ka lietotāji identificē sevi, lai nodrošinātu iespēju strādāt interaktīvi. Šajā mājas lapā TNT var arī lūgt lietotājus sniegt Personīgu informāciju. Mēs varam dalīties ar šo informāciju ar mūsu uzņēmuma filiālēm.

Aktīva Personīgas informācijas ievākšana un tā iemesls

Jūsu apmeklējuma laikā TNT mājas lapā, TNT aktīvi ievāc informāciju no tās apmeklētājiem gan uzdodot konkrētus jautājumus, gan ļaujot komunicēt ar mums pa tiešo ar e-pasta starpniecību. Atsevišķa daļa no Jūsu iesniegtās informācijas var būs Personīga informācija.

Dažas šīs mājas lapas sadaļas var pieprasīt, lai iesniedzāt Personīgu informāciju, lai Jūs varētu gūt labumu no tās īpašajām iespējām (piemēram, e-pasta paziņojumi vai parakstīšanās uz jaunumu e-pastu). Jūs tiksiet informēts katrā informācijas ievākšanas punktā kāda informācija ir nepieciešama un kādam iemeslam.

Pasīva Personīgas informācijas ievākšana un tās iemesls

Kamēr Jūs virzāties cauri mājas lapai, noteikta veida informācija var tikt ievākta pasīvi (t.i., ievākta bez tā, ka Jūs aktīvi sniedzat informāciju), izmantojot dažādas tehnoloģijas un rīkus, piemēram, Interneta Protokola adreses, sīkdatnes ("cookies", sk. nākamo sadaļu), interneta tagi un navigācijas datu ievākšana.

Šī mājas lapa izmanto Interneta Protokola (IP) adreses. IP adrese ir numurs, kas ir piesaistīts Jūsu datoram caur Jūsu interneta provaideri, lai Jūs varētu strādāt internetā. Mēs izmantojam Jūsu IP adresi, lai noteiktu problēmas ar Jūsu serveri, nodot atskaiti par informācijas kopumu, noteiktu ātrāku ceļu, caur kuru Jūsu dators varētu izmantot, savienojoties ar mūsu lapu, kā arī lai administrētu un uzlabotu mājas lapu.

Drošība

TNT veic visas darbības pēc iespējas saprātīgi, aizsargājot Jūsu Personīgo informāciju, kas tiek ievākta no TNT puses, izmantojot šo mājas lapu, un pasargājot šādu Personīgo informāciju no pazušanas, nepareizas izmantošanas, neatļautas pieejas, izpaušanas, pārveidošanas vai iznīcināšanas. Jums ir jāpatur prātā, ka interneta pārraide nav 100% droša vai bezkļūdaina. Konkrēti, e-pasts, kas tiek nosūtīts uz vai no šīs mājas lapas, var nebūt drošs, un tāpēc Jums ir īpaši rūpīgi jāizvērtē kādu informāciju Jūs nosūtāt mums caur e-pasta vēstuli. Turklāt, gadījumos, kad izmantojat paroles, ID numurus vai citus īpašus pieejas datus šajā lapā, to drošība ir Jūsu atbildībā.

Apmeklējot un lietojot šo vietni, jūs piekrītat TNT un tā partneru sīkdatņu izvietošanai savā ierīcē. Uzziniet vairāk