Karjera TNT

Pievienojieties TNT. The People Network.

Darbinieki ir mūsu uzņēmuma sirds

TNT Express ir viena no pasaules lielākajām sūtījumu pārvadājumu kompānijām. TNT Express ik dienu piegādā gandrīz miljons sūtījumu, sākot no dokumentiem un pakām līdz smagsvara kravām. Uzņēmums piedāvā sauszemes un gaisa pārvadājumu servisu Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā, Āzijā un Klusā okeāna valstīs, kā arī Amerikā. TNT Express ieņēmumi 2015. gadā sastādīja 6.9 miljardus eiro.
 

TNT panākumi, izaugsme un līderpozīcijas mūsu nozarē lielā mērā ir atkarīgas no mūsu darbinieku ieguldītā darba, apkalpojot mūsu klientus visā pasaulē. Šo cilvēku dēļ TNT ir kļuvis par izcilu uzņēmumu.
 

Mūsu darbinieki ar savām prasmēm un iemaņām ir kļuvuši par uzņēmuma sirdi. Tas tā būs vienmēr, jo mēs visi strādājam apkalpojošā sfērā. Darbinieki ir galvenais faktors, lai gūtu turpmākus panākumus.
 

Mūsu darbinieku apņemšanās un radošais gars ir ļāvis TNT neatlaidīgi sasniegt un pārsniegt mūsu peļņas un vērtību mērķus, pat laikā, kad izaugsmi ir bijis grūti sasniegt. Nepārtrauktās izaugsmes dēļ mēs nemitīgi meklējam jaunus un izcilus cilvēkus, kuri vēlētos pievienoties aptuveni 161,500 TNT darbiniekiem 64 pasaules valstīs, kas jau apkalpo TNT klientus.