Piemaksa

Rēķinu satura izprašana

Degvielas piemaksas ir obligātas un tiek piemērotas visiem sūtījumiem ar TNT.

Kad veicat sūtījumus ar TNT, tiem tiek piemērotas šādas piemaksas:

Degvielas piemaksas

Ņemot vērā nepārtrauktas izmaiņas degvielas cenās, TNT ir ieviesis uz indeksu bāzētu piemaksu visiem sūtījumiem. Šī pieeja ļauj mūsu klientiem paļauties uz caurspīdīgu degvielas izmaksu aprēķina mehānismu. Vairāk informācijas par degvielas piemaksām Jūsu reģionā meklējiet šeit.

Piemaksa par piegādi uz attālinātu reģionu

Mēs nodrošinām sūtījumu paņemšanu un piegādi it visur, kur Jums ir nepieciešams. Lai segtu pakalpojuma izdevumus, par sūtījumu piegādi/paņemšanu attālinātos un grūti sasniedzamos reģionos tiek piemērota papildus piemaksa 0,04 € par kg*, minimālais piemaksas apmērs par sūtījumu 22,0 €, bet maksimālais 120,0 €.

 


Paaugstinātas drošības piemaksa

TNT ir ieviesta papildus procedūra, aktivitātes un veiktas investīcijas ar mērķi pasargāt klientu sūtījumus, kas ir uzticēti pārvadāšanai. Lai daļēji segtu papildus izmaksas, visiem sūtījumiem tiek piemērota Paaugstinātās drošības piemaksa.

 

Uzlabotās drošības piemaksa 0,06 € par kg* tiek piemērota visiem starptautiskajiem Express, Economy Express un Speciālā Servisa sūtījumiem, kur minimālais piemaksas apmērs par sūtījumu 0,50 €, bet maksimālais 9,96 €.

 

*TNT pielieto apjomsvara aprēķināšanas indeksu, lai noteiktu, vai sūtījuma maksa tiks rēķināta pēc tā faktiskā svara vai apjomsvara - kurš lielāks.

 

 

Piegāde uz privāto adresi

TNT standartā piedāvā pakalpojumus uzņēmumiem. Piegādes uz privātām adresēm paredz papildus piemaksu 1,75 € par katru sūtījumu.

 

 

Piemaksa par nepareizi norādītu adresi

Ja nosūtītāja norādītā adrese ir nepilnīga vai neprecīzi norādīta un TNT nevar nodrošināt sūtījuma savlaicīgu piegādi, TNT apņemas veikt visas nepieciešamās darbības, lai noskaidrotu saņēmēja adresi un nodrošinātu sūtījuma piegādi. Par saistībā ar saņēmēja adreses noskaidrošau veiktajām papildus darbībām tiks ieturēta 5,0 € piemaksa.