Padomi...

Viss vienuviet. Uzziniet, kā veikt nosūtīšanu un atmuitošanu, saprast cenas aprēķinu un daudz ko citu.

Starptautiski sūtījumi

Nosūtīšanai uz ārzemēm nav jābūt sarežģītai. Uzziniet, kā jūsu uzņēmums var eksportēt preces un sasniegt savus svarīgākos galamērķus visā pasaulē.

Atmuitošana

Nosūtot preces uz ārzemēm, atmuitošana var radīt aizkavēšanos. Uzziniet ar sūtījumiem uz ārzemēm saistītās muitas procedūras un kā samazināt sūtījuma uz robežas pavadāmo laiku.

Mana produkta nosūtīšana

Neatkarīgi no tā, vai tie ir dokumenti, krava vai sūtījums, kas prasa vairāk plānošanas, mēs atradīsim vislabāko veidu, kā nogādāt jūsu sūtījumu no punkta A līdz punktam B.

Bīstamās preces

Mūsu globālajā tīklā strādā speciālisti ar pieredzi dažāda veida bīstamo preču un bīstamo materiālu nosūtīšanā, garantējot jūsu un šos sūtījumus apstrādājošo personu drošību.

Izmaksu aprēķins

Ja saprotat nosūtīšanas cenu, tad varat efektīvāk plānot. Noskaidrojiet, kā notiek mūsu cenu aprēķināšana.

Piemaksas

Piemaksas ir obligātas papildu izmaksas, ko var pievienot rēķinam par nosūtīšanu. Tās parasti pievieno degvielas cenas dēļ, par sūtījuma piegādi attālinātos apgabalos vai par kastēm vai paletēm, kuras nevar novietot vienu virs otras.

Sūtījuma iepakošana

Pareizi iepakojot preces, jūs nodrošināt to, ka jūsu sūtījums droši un savlaicīgi sasniedz galamērķi. Tas ir viens no svarīgākajiem nosacījumiem, lai samazinātu aizkavētas sūtījuma piegādes risku un pasargātu to no bojājumiem pārvadāšanas laikā.

Sūtījuma marķēšana

Saprotamai marķēšanai ir nepārprotamas priekšrocības. Tieši tā mums palīdz nogādāt sūtījumu pareizajā galamērķī — un arī norāda, kā sūtījums jāglabā pārvadāšanas laikā.

 Izmēra un svara
aprēķināšana

Preču svars un izmēri ir noteicošais faktors, aprēķinot nosūtīšanas cenu. Saņemiet visu nepieciešamo informāciju, lai aprēķinātu sava sūtījuma izmēru un tā ietekmi uz cenu.

Galamērķa pārbaude

Mēs veicam preču pārvadājumus uz vairāk nekā 220 valstīm un teritorijām. Atrodiet informāciju par sava sūtījuma galamērķi un noskaidrojiet, vai ir spēkā sankcijas vai eksporta kontroles noteikumi.